OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Daugava Gauja 2004 -rezultti pa grupm

REZULTTI
2004.gada 9.maijs

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
V14          18000 m

 1. Mrcis dris             Kpa                 1:47:49   5:59
 2. Rolands Grava-rmanis   Kpa                 1:47:50   5:59 +00:00:01

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
V16          18000 m

 1. Andis  Laveiis          Kpa                 1:39:59   5:33
 2. Emls dris              Kpa                 1:45:11   5:51 +00:05:12
 3. Gustavs Straupmanis      RSP                  1:45:50   5:53 +00:05:51
 4. Andris Ozolkja          Kpa                 1:57:46   6:33 +00:17:47
 5. Mrti Kriis           Latvija Statoil      2:59:32   9:58 +01:19:33

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
V18          18000 m

 1. Roberts Egltis          PIEPE                1:25:25   4:45
 2. Dimitrijs Skripaovs     Ventspils Azimuts    1:33:09   5:10 +00:07:44
 3. Jnis Balodis            RSP                  1:33:23   5:11 +00:07:58

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
V21          18000 m

 1. Raivis Zais             Saldus LSPA          1:10:37   3:55
 2. Dainis Muinieks         Saldus LSPA          1:11:47   3:59 +00:01:10
 3. Andrejs Tokareus         Arkdija             1:12:51   4:03 +00:02:14
 4. Mihails Seevanaus       LSC                  1:17:14   4:17 +00:06:37
 5. Juris rmanis           Carnikava            1:18:22   4:21 +00:07:45
 6. Kaspars Kirpienoks      Liepja Daugava      1:19:21   4:24 +00:08:44
 7. Andis  Brucis            SK BRUKO SPORTS      1:19:32   4:25 +00:08:55
 8. Ervns Timermanis        LSC Animuia        1:21:22   4:31 +00:10:45
 9. Jnis rmanis           individuli          1:21:53   4:33 +00:11:16
10. Vladimirs as           Briksnis SK          1:22:29   4:35 +00:11:52
11. Ainrs Skrubis           IF Latvija           1:22:56   4:36 +00:12:19
12. Eduards Samersovs        individuli          1:23:02   4:37 +00:12:25
13. Vilnis Frifelds         Rga                 1:23:38   4:39 +00:13:01
14. Mris lzi            RVS                  1:24:03   4:40 +00:13:26
15. Andis  Janovs            individuli          1:27:07   4:50 +00:16:30
16. Marts Kalni            Burknciems          1:29:44   4:59 +00:19:07
17. Aigars Vaitkevis        Alnis                1:29:50   4:59 +00:19:13
18. Mrcis Baroni          Briksnis SK          1:30:01   5:00 +00:19:24
19. Reinis Druvietis         Briksnis SK          1:30:04   5:00 +00:19:27
20. Juris Biezais            ekava               1:30:54   5:03 +00:20:17
21. Alvis Lepiksons          Limbai              1:41:43   5:39 +00:31:06
22. Valdis Lepiksons         Limbai              1:41:46   5:39 +00:31:09
23. Romans Kalenda           Ventspils Azimuts    1:44:31   5:48 +00:33:54
24. Jnis Andi             Latvija Statoil      1:46:32   5:55 +00:35:55
25. Jnis Kopmanis           Nedzirdgo Sports    1:50:30   6:08 +00:39:53
26. Oskars Hartmanis         individuli          1:55:13   6:24 +00:44:36
27. Krlis oka              individuli          1:57:26   6:31 +00:46:49
28. Arnis Pokns            individuli          2:01:40   6:46 +00:51:03
29. Edgars ulckis           Latvija Statoil      2:16:42   7:36 +01:06:05
30. Viktors Eiduss           Latvija Statoil      2:59:33   9:58 +01:48:56

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
V40          18000 m

 1. Antis Zunda              Gulbene              1:16:49   4:16
 2. Gustavs Melnais          PATS                 1:20:10   4:27 +00:03:21
 3. Ivars Egltis            Kuldga              1:20:40   4:29 +00:03:51
 4. Rolands Laveiis         Kpa                 1:27:53   4:53 +00:11:04
 5. Jnis Marenkovs         Ozlonieki            1:31:12   5:04 +00:14:23
 6. Dzintars Melnbrdis      Ogre                 1:34:05   5:14 +00:17:16
 7. Valdis Blms             Valmiera             1:35:33   5:18 +00:18:44
 8. Ivars Ekins             Tonuss Valmiera      1:39:02   5:30 +00:22:13
 9. Dzintars Rudztis        Valmiera             1:40:51   5:36 +00:24:02
10. Sandris Sondors          Dinamo               1:42:22   5:41 +00:25:33
11. Egils Turks              Carnikava            1:47:18   5:58 +00:30:29
12. Ansis Kalcenaus          individuli          1:58:55   6:36 +00:42:06
13. Dzintars Lsis           Dinamo               2:01:13   6:44 +00:44:24

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
V50          18000 m

 1. Vladimirs Kavnieks      LSC                  1:27:31   4:52
 2. Viesturs Brni         Ogre                 1:37:56   5:26 +00:10:25
 3. Vilnis Brike           LSC                  1:41:32   5:38 +00:14:01
 4. Juris Brzi            Ozlonieki            1:52:05   6:14 +00:24:34
 5. Aleksandrs Daukte       LSC Jrmala          1:59:02   6:37 +00:31:31
 6. Hans Wienrich            Vcija               2:16:01   7:33 +00:48:30

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
V60          18000 m

 1. Jnis Ans               Gulbene              1:27:53   4:53
 2. Juris Osis               LSC                  1:30:16   5:01 +00:02:23
 3. Peteris Novikovs         Seniors              1:33:53   5:13 +00:06:00
 4. Nikolajs danovis       LSC                  1:37:17   5:24 +00:09:24
 5. Jnis Kaprlis           LSC Ogre             1:41:06   5:37 +00:13:13
 6. Nikolajs Jemejanovs     LSC                  1:45:13   5:51 +00:17:20
 7. Krlis Baumanis          individuli          1:45:32   5:52 +00:17:39
 8. Valdis Reinhalds         LSC Rga             1:47:33   5:58 +00:19:40
 9. Jevgnijs Osaulenko      Sigulda              1:50:57   6:10 +00:23:04
10. Gunrs Eni             LSC                  1:57:16   6:31 +00:29:23
11. Jevgnijs Markukins     LSC                  1:57:45   6:32 +00:29:52
12. Jnis Valdmanis          LUFI                 2:01:54   6:46 +00:34:01
13. Rolands Ajevskis         Agroprojekts         2:06:23   7:01 +00:38:30
14. Leonids Neiburgs         LSC                  2:13:37   7:25 +00:45:44

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
S16          18000 m

 1. Elna Tauria            individuli          2:14:52   7:30

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
S18          18000 m

 1. Lga Rukne             Kpa                 1:44:44   5:49
 2. Agnese Krie             Latvija Statoil      2:12:30   7:22 +00:27:46

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
S21          18000 m

 1. Laima Klaua             OK Brvnieki         1:42:01   5:40
 2. Ilze Krkla            Fitnes klubs Mja    1:47:52   6:00 +00:05:51
 3. Adrija Mua              LSC Jrmala          1:57:16   6:31 +00:15:15
 4. Raina Krecere            individuli          2:00:25   6:41 +00:18:24
 5. Guna Savinova            LSPA                 2:25:00   8:03 +00:42:59
 6. Ilze Celia              LSPA                 2:27:27   8:12 +00:45:26

==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
S40          18000 m

 1. Inra Lse               Carnikava            1:24:07   4:40
 2. Baiba Ozola              Mona                 1:31:24   5:05 +00:07:17
 3. Zaiga Zvirbule           US                   1:57:02   6:30 +00:32:55


==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
S50          18000 m

 1. Laila Ceika              LSC Valmiera         1:34:20   5:14
 2. Vaira ernikova          Ventspils Azimuts    1:48:47   6:03 +00:14:27
 3. Lvija Mua              LSC Jrmala          2:19:56   7:46 +00:45:36


==========================================================================
    Vrds Uzvrds            Klubs             Rezultts   Min/km  Zaud
==========================================================================
S60          18000 m

 1. Anna Dimante             LSC                  2:26:46   8:09
 2. Mirdza mite             LSC                  2:35:14   8:37 +00:08:28



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+