OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Daugava Gauja 2004 - Kopjie rezultti

18km
2004.gada 9.maij

================================================================================
VIETA GRUPA VRDS, UZVRDS       KLUBS              REZULTTS  MIN/KM ZAUD UZV.
================================================================================
  1   V21  Raivis Zais          Saldus LSPA           1:10:37     3:55
  2   V21  Dainis Muinieks      Saldus LSPA           1:11:47     3:59  0:01:10
  3   V21  Andrejs Tokareus      Arkdija              1:12:51     4:03  0:02:14
  4   V40  Antis Zunda           Gulbene               1:16:49     4:16  0:06:12
  5   V21  Mihails Seevanaus    LSC                   1:17:14     4:17  0:06:37
  6   V21  Juris rmanis        Carnikava             1:18:22     4:21  0:07:45
  7   V21  Kaspars Kirpienoks   Liepja Daugava       1:19:21     4:24  0:08:44
  8   V21  Andis  Brucis         SK BRUKO SPORTS       1:19:32     4:25  0:08:55
  9   V40  Gustavs Melnais       PATS                  1:20:10     4:27  0:09:33
 10   V40  Ivars Egltis         Kuldga               1:20:40     4:29  0:10:03
 11   V21  Ervns Timermanis     LSC Animuia         1:21:22     4:31  0:10:45
 12   V21  Jnis rmanis        individuli           1:21:53     4:33  0:11:16
 13   V21  Vladimirs as        Briksnis SK           1:22:29     4:35  0:11:52
 14   V21  Ainrs Skrubis        IF Latvija            1:22:56     4:36  0:12:19
 15   V21  Eduards Samersovs     individuli           1:23:02     4:37  0:12:25
 16   V21  Vilnis Frifelds      Rga                  1:23:38     4:39  0:13:01
 17   V21  Mris lzi         RVS                   1:24:03     4:40  0:13:26
 18   S40  Inra Lse            Carnikava             1:24:07     4:40  0:13:30
 19   V18  Roberts Egltis       PIEPE                 1:25:25     4:45  0:14:48
 20   V21  Andis  Janovs         individuli           1:27:07     4:50  0:16:30
 21   V50  Vladimirs Kavnieks   LSC                   1:27:31     4:52  0:16:54
 22   V40  Rolands Laveiis      Kpa                  1:27:53     4:53  0:17:16
 22   V60  Jnis Ans            Gulbene               1:27:53     4:53  0:17:16
 24   V21  Marts Kalni         Burknciems           1:29:44     4:59  0:19:07
 25   V21  Aigars Vaitkevis     Alnis                 1:29:50     4:59  0:19:13
 26   V21  Mrcis Baroni       Briksnis SK           1:30:01     5:00  0:19:24
 27   V21  Reinis Druvietis      Briksnis SK           1:30:04     5:00  0:19:27
 28   V60  Juris Osis            LSC                   1:30:16     5:01  0:19:39
 29   V21  Juris Biezais         ekava                1:30:54     5:03  0:20:17
 30   V40  Jnis Marenkovs      Ozlonieki             1:31:12     5:04  0:20:35
 31   S40  Baiba Ozola           MOna                  1:31:24     5:05  0:20:47
 32   V18  Dimitrijs Skripaovs  Ventspils Azimuts     1:33:09     5:10  0:22:32
 33   V18  Jnis Balodis         RSP                   1:33:23     5:11  0:22:46
 34   V60  Peteris Novikovs      Seniors               1:33:53     5:13  0:23:16
 35   V40  Dzintars Melnbrdis   Ogre                  1:34:05     5:14  0:23:28
 36   S50  Laila Ceika           LSC Valmiera          1:34:20     5:14  0:23:43
 37   V40  Valdis Blms          Valmiera              1:35:33     5:18  0:24:56
 38   V60  Nikolajs danovis    LSC                   1:37:17     5:24  0:26:40
 39   V50  Viesturs Brni      Ogre                  1:37:56     5:26  0:27:19
 40   V40  Ivars Ekins          Tonuss Valmiera       1:39:02     5:30  0:28:25
 41   V16  Andis  Laveiis       Kpa                  1:39:59     5:33  0:29:22
 42   V40  Dzintars Rudztis     Valmiera              1:40:51     5:36  0:30:14
 43   V60  Jnis Kaprlis        LSC Ogre              1:41:06     5:37  0:30:29
 44   V50  Vilnis Brike        LSC                   1:41:32     5:38  0:30:55
 45   V21  Alvis Lepiksons       Limbai               1:41:43     5:39  0:31:06
 46   V21  Valdis Lepiksons      Limbai               1:41:46     5:39  0:31:09
 47   S21  Laima Klaua          OK Brvnieki          1:42:01     5:40  0:31:24
 48   V40  Sandris Sondors       Dinamo                1:42:22     5:41  0:31:45
 49   V21  Romans Kalenda        Ventspils Azimuts     1:44:31     5:48  0:33:54
 50   S18  Lga Rukne          Kpa                  1:44:44     5:49  0:34:07
 51   V16  Emls dris           Kpa                  1:45:11     5:51  0:34:34
 52   V60  Nikolajs Jemejanovs  LSC                   1:45:13     5:51  0:34:36
 53   V60  Krlis Baumanis       individuli           1:45:32     5:52  0:34:55
 54   V16  Gustavs Straupmanis   RSP                   1:45:50     5:53  0:35:13
 55   V21  Jnis Andi          Latvija Statoil       1:46:32     5:55  0:35:55
 56   V40  Egils Turks           Carnikava             1:47:18     5:58  0:36:41
 57   V60  Valdis Reinhalds      LSC Rga              1:47:33     5:58  0:36:56
 58   V14  Mrcis dris          Kpa                  1:47:49     5:59  0:37:12
 59   V14  Rolands Grava-rmanisKpa                  1:47:50     5:59  0:37:13
 60   S21  Ilze Krkla         Fitnes klubs Mja     1:47:52     6:00  0:37:15
 61   S50  Vaira ernikova       Ventspils Azimuts     1:48:47     6:03  0:38:10
 62   V21  Jnis Kopmanis        Nedzirdgo Sports     1:50:30     6:08  0:39:53
 63   V60  Jevgnijs Osaulenko   Sigulda               1:50:57     6:10  0:40:20
 64   V50  Juris Brzi         Ozlonieki             1:52:05     6:14  0:41:28
 65   V21  Oskars Hartmanis      individuli           1:55:13     6:24  0:44:36
 66   S40  Zaiga Zvirbule        US                    1:57:02     6:30  0:46:25
 67   V60  Gunrs Eni          LSC                   1:57:16     6:31  0:46:39
 67   S21  Adrija Mua           LSC Jrmala           1:57:16     6:31  0:46:39
 69   V21  Krlis oka           individuli           1:57:26     6:31  0:46:49
 70   V60  Jevgnijs Markukins  LSC                   1:57:45     6:32  0:47:08
 71   V16  Andris Ozolkja       Kpa                  1:57:46     6:33  0:47:09
 72   V40  Ansis Kalcenaus       individuli           1:58:55     6:36  0:48:18
 73   V50  Aleksandrs Daukte    LSC Jrmala           1:59:02     6:37  0:48:25
 74   S21  Raina Krecere         individuli           2:00:25     6:41  0:49:48
 75   V40  Dzintars Lsis        Dinamo                2:01:13     6:44  0:50:36
 76   V21  Arnis Pokns         individuli           2:01:40     6:46  0:51:03
 77   V60  Jnis Valdmanis       LUFI                  2:01:54     6:46  0:51:17
 78   V60  Rolands Ajevskis      Agroprojekts          2:06:23     7:01  0:55:46
 79   S18  Agnese Krie          Latvija Statoil       2:12:30     7:22  1:01:53
 80   V60  Leonids Neiburgs      LSC                   2:13:37     7:25  1:03:00
 81   S16  Elna Tauria         individuli           2:14:52     7:30  1:04:15
 82   V50  Hans Wienrich         Vcija                2:16:01     7:33  1:05:24
 83   V21  Edgars ulckis        Latvija Statoil       2:16:42     7:36  1:06:05
 84   S50  Lvija Mua           LSC Jrmala           2:19:56     7:46  1:09:19
 85   S21  Guna Savinova         LSPA                  2:25:00     8:03  1:14:23
 86   S60  Anna Dimante          LSC                   2:26:46     8:09  1:16:09
 87   S21  Ilze Celia           LSPA                  2:27:27     8:12  1:16:50
 88   S60  Mirdza mite          LSC                   2:35:14     8:37  1:24:37
 89   V16  Mrti Kriis        Latvija Statoil       2:59:32     9:58  1:48:55
 90   V21  Viktors Eiduss        Latvija Statoil       2:59:33     9:58  1:48:56



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+