OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 13. novembris
Saulkrastu pavasara 2. kārta

Orientēšanās  seriāls   Saulkrastu  pavasaris
Zvejniekciems      25.aprīlis 2006.gads
2.kārta    REZULTĀTI
                                                      PUNKTI   kopā
VietaS12        1,3 km   4 KP                 REZULTĀT 2.kār 1.kārtā
  1  Elīna      Siliņa       1994  Saulkr.vsk. 13.59     13 6    19
  2  Kendija    Aparjode     1996  Saulkr.vsk. 14.02     10      10
  3  Agnese     Vārna        1995  Saulkr.vsk. 14.05      8 5    13
  4  Rūta       Ķigure       1996  Saulkr.vsk. 16.22      7       7
  5  Anna MadaraPērkone      1994  Saulkr.vsk. 16.45      6       6
  6  Laurita    Priedīte     1994  Saulkr.vsk. 17.17      5 10   15
  7  Laura      Belmere      1994  Saulkr.vsk. 18.45      4 2     6
  8  Krista     Petrošina    1994  Saulkr.vsk. 18.50      3       3
  9  Inese      Skudra       1995  Saulkr.vsk. 19.34      2       2
 10  Renāte     Āre                Saulkr.vsk. 20.28      1       1
 11  Laura      Puķīte       1996  Saulkr.vsk. 21.21        13   13
 12  Anete      Trektere     1994  Saulkr.vsk. 39.41              0
 13  Helēna     Vintere      1994  Saulkr.vsk. 39.45        3     3
 14  Klinta     Ivanova            Saulkr.vsk. nav KP             0
     Guntra     Kleinšmite   1995  Saulkr.vsk.              8     8
     Stefānija  Egle         1998  Saulkr.vsk.              7     7
     Ineta      Vītoliņa     1994  Saulkr.vsk.              4     4
     Kristīne   Dūce         1994  Saulkr.vsk.              1     1
     Paula      Trumekalne   1994  Saulkr.vsk.                    0
     Edīte      Baltiņa      1996  Saulkr.vsk.                    0
     Linda      Dinbire      1995  Saulkr.vsk.                    0
     Annija     Bērziņa      1998  Saulkr.vsk.                    0

                                                      PUNKTI   kopā
     S14        1,7 km   5 KP                 REZULTĀT 2.kār 1.kārtā
  1  Katrīna    Kosmačeva    1993  Zvejniekc.v 11.45     13 13   26
  2  Laima      Lupiķe       1992  Saulkr.vsk. 12.02     10 6    16
  3  Lita       Miķelsone          Zvejniekc.v 13.36      8       8
  4  Ieva       Kalniņa            Zvejniekc.v 15.09      7       7
  5  Ieva       Šivare       1992  Zvejniekc.v 15.11      6       6
  6  Baiba      Ūdre         1992  Zvejniekc.v 15.13      5       5
  7  Sanita     Jurkopa      1993  Saulkr.vsk. 18.16      4 4     8
  8  Ilze       Kleinšmite   1993  Saulkr.vsk. 19.16      3 1     4
  9  Ineta      Puisāne            Zvejniekc.v 20.02      2       2
 10  Edīte      Bričonoka    1994  OK Kāpa     30.53      1 5     6
     Ieva       Rotkovska    1992  Saulkr.vsk.              10   10
     Renāte     Andersone    1992  Saulkr.vsk.              8     8
     Sanija     Turlaja      1993  Saulkr.vsk.              7     7
     Elīna      Jakubovska   1993  Saulkr.vsk.              3     3
     Zane       Timermane    1993  Saulkr.vsk.              2     2
                                                      PUNKTI   kopā
     S21        5,1 km 18 KP                  REZULTĀT 2.kār 1.kārtā
  1  Ruta       Kukka              OK Kāpa     50.31     13      13
  2  Laima      Klauža             Brīvnieki   51.45     10      10
  3  Vineta     Ruka               Sigulda    1,41,16     8       8
  4  Eva        Petrošina    1990  Saulkr.vsk.1,45,08     7 13   20
  5  Kristiāna  Kleinšmite   1990  Saulkrasti 1,45,12     6       6

     S35        2,5 km 11 KP
  1  Ilze       Kalniņa      1966  OK Kāpa     35.26     13      13
  2  Inese      Petrošina    1968  Saulkr.vsk. 40.23     10 13   23
  3  Ilze       Mārdega      1951  Saulkrasti  45.56      8 10   18


     V12        1,7 km   5 KP                         PUNKTI   kopā
                                              REZULTĀT 2.kār 1.kārtā
  1  Kristers   Aparjods     1998  Saulkr.vsk. 14.34     13 5    18
  2  Nauris     Žagars       1994  Zvejniekc.v 14.46     10 10   20
  3  Mārtiņš    Tauriņš      1994  Zvejniekc.v 15.24      8       8
  4  Kārlis     Kosmačevs    1995  Zvejniekc.v 16.31      7 13   20
  5  Uldis      Gailis       1996  Saulkr.vsk. 17.07      6 8    14
  6  Artūrs     Cvetkovs     1996  Saulkr.vsk. 18.11      5       5
  7  Māris      Alups        1997  Saulkr.vsk. 18.42      4       4
  8  Roberts    Zaicevs      1994  Saulkr.vsk. 18.43      3 6     9
  9  Māris      Kalniņš      2001  OK Kāpa     22.51      2       2
     Jānis      Bitaitis     1995  Saulkr.vsk.              7     7
     Jēkabs     Majors       1994  Saulkr.vsk.              4     4
     Mairis     Peksis       1995  Saulkr.vsk.              3     3
     Ainars     Jespars      1995  Saulkr.vsk.              2     2
     Kristaps   Briedis      1996  Saulkr.vsk.              1     1
     Ivo        Bringins     1995  Saulkr.vsk.                    0
     Arnolds    Gruntmanis   1995  Saulkr.vsk.                    0
     Kristians  Drozdovs     1998  Saulkr.vsk.                    0
     Rolands    Šnitko       1994  Saulkr.vsk.                    0

     V14        2,5 km   11 KP
  1  Dāvis      Blankenbergs 1992  Saulkr.vsk. 23.08     13      13
  2  Haralds    Liepiņš      1994  Zvejniekc.v 35.44     10      10
  3  Krijānis   Šmits        1992  Zvejniekc.v 35.52      8       8
  4  Dagnis     Dinbirs      1993  Saulkr.vsk.  38.5      7       7
  5  Artūrs     Vīksne       1992  Saulkr.vsk. 39.44      6 7    13
  6  Aleks      Beļikovs     1993  Zvejniekc.v 43.33      5       5
  7  Reinis     Vārna        1992  Saulkr.vsk. 45.27      4 10   14
  8  Oskars     Bringins     1992  Saulkr.vsk. 47.05      3 13   16
  9  Mārtiņš    Ruks         1992  Sigulda    1,41,16     2       2
 10  Krists     Lielmanis          Zvejniekc.v1,41,52     1       1
     Artūrs     Bodrodinovs  1992  Saulkr.vsk.              8     8
     Viktors    Bogdanovs    1993  Saulkr.vsk.                    0
     Aleksandrs Pitkins      1993  Saulkr.vsk.                    0
     Valters    Orlovskis    1992  Saulkr.vsk.                    0
     V21        6,1 km 22 KP

  1  Rihards    Akimovs            OK Silva    55.55     13      13
  2  Jānis      Kukks        1979  Ādaži      1,39,35    10 10   20
     Edgars     Bričonoks    1991  OK Kāpa                  13   13


     V35        5,2 km 14 KP
  1  Jānis      Kalniņš      1966  Ragana     1,03,04    13      13
  2  Guntars    Ozoliņš      1954  Saulkrasti 1,15,28    10 13   23
  3  Juris      Zvirgzds           Seniors    1,16,05     8       8
  4  Aleksandrs Šarendo            Smiltenes A nav KP             0
     Genādijs   Gardeiko     1961  ind.                     10   10
     Neils      Balgalis     1969  G93 Saulkr.              8     8

     IO         1,7 km 5 KP
  1  Matīss     Ivanovs            Zvejniekc.v 13.12     13      13
  2  Mārtiņš    Bernhards          Zvejniekc.v 14.24     10      10
  3  Kristaps   Sproģis      1992  Saulkr.vsk. 15.32      8       8
  4  Krists     Lielmanis          Zvejniekc.v 17.43      7       7
  5  Erna       Černišova          Saulkr.vsk. 25.47      6       6

                startēja 62 dalībnieki



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+