OK Kāpa mājas lapa - Svētdiena, 23. septembris
Saulkrastu pavasara 3. kārta

    Bādciems         2.maijs 2006.gads
    3.kārta    REZULTĀTI
                                                        PUNKTI   kopā
VietS12        1,8 km   5 KP               REZULTĀT3.kār2.kār1.kārtā
 1  Agnese     Vārna       1995 Saulkr.vsk. 18.39   13      8 5  26.0
 2  Elīna      Siliņa      1994 Saulkr.vsk. 18.47   10     13 6  29.0
 3  Rūta       Ķigure      1996 Saulkr.vsk. 19.45    8      7    15.0
 4  Ineta      Vītoliņa    1994 Saulkr.vsk. 21.16    7        4  11.0
 5  Linda      Dinbire     1995 Saulkr.vsk. 24.41    6       0.5  6.5
6.-7Anna MadaraPērkone     1994 Saulkr.vsk. 27.08   4.5     6 7  17.5
6.-7Laura      Belmere     1994 Saulkr.vsk. 27.08   4.5     4 2  10.5
 8  Renāte     Āre              Saulkr.vsk. 36.15    3      1     4.0
ā.k.Stefānija  Egle        1998 Saulkr.vsk. 21.52   0.5      0.5  1.0
ā.k.Kendija    Aparjode    1996 Saulkr.vsk. 22.53   0.5    100.5 11.0
    Laurita    Priedīte    1994 Saulkr.vsk.                 5 10 15.0
    Krista     Petrošina   1994 Saulkr.vsk.                 30.5  3.5
    Inese      Skudra      1995 Saulkr.vsk.                 2     2.0
    Laura      Puķīte      1996 Saulkr.vsk.               0.5 13 13.5
    Anete      Trektere    1994 Saulkr.vsk.               0.50.5  1.0
    Helēna     Vintere     1994 Saulkr.vsk.               0.5 3   3.5
    Klinta     Ivanova          Saulkr.vsk.               0.5     0.5
    Guntra     Kleinšmite  1995 Saulkr.vsk.                   8   8.0
    Kristīne   Dūce        1994 Saulkr.vsk.                   1   1.0
    Paula      Trumekalne  1994 Saulkr.vsk.                  0.5  0.5
    Edīte      Baltiņa     1996 Saulkr.vsk.                  0.5  0.5
    Annija     Bērziņa     1998 Saulkr.vsk.                  0.5  0.5

                                                        PUNKTI   kopā
    S14        2,2 km   7 KP               REZULTĀT3.kār2.kār1.kārtā
 1  Katrīna    Kosmačeva   1993 Zvejniekc.v 19.14   13     13 13   39
 2  Laima      Lupiķe      1992 Saulkr.vsk. 28.04   10     10 6    26
 3  Linda      Mortuzāne   1993 Saulkr.vsk. 28.23    8              8
 4  Sanita     Jurkopa     1993 Saulkr.vsk. 29.51    7      4 4    15
 5  Zane       Timermane   1993 Saulkr.vsk. 30.36    6        2     8
 6  Lita       Miķelsone        Zvejniekc.v 39.29    5      8      13
 7  Līva       Pētersone   1992 Zvejniekc.v 39.33    4              4
 8  Sanija     Turlaja     1993 Saulkr.vsk. 44.41    3        7    10
    Ieva       Kalniņa          Zvejniekc.vsk.              7       7
    Ieva       Šivare      1992 Zvejniekc.vsk.              6       6
    Baiba      Ūdre        1992 Zvejniekc.vsk.              5       5
    Ilze       Kleinšmite  1993 Saulkr.vsk.                 3 1     4
    Ineta      Puisāne          Zvejniekc.vsk.              2       2
    Edīte      Bričonoka   1994 OK Kāpa                     1 5     6
    Ieva       Rotkovska   1992 Saulkr.vsk.                   10   10
    Renāte     Andersone   1992 Saulkr.vsk.                   8     8
    Elīna      Jakubovska  1993 Saulkr.vsk.                   3     3
                                                        PUNKTI   kopā
    S21        5,1 km 18 KP                REZULTĀT3.kār2.kār1.kārtā
 1  Ruta       Kukka            OK Kāpa     47.19   13     13      26
    Laima      Klauža           Brīvnieki                  10      10
    Vineta     Ruka             Sigulda                     8       8
    Eva        Petrošina   1990 Saulkr.vsk.                 7 13   20
    Kristiāna  Kleinšmite  1990 Saulkrasti                  6       6

    S35        3,6km 9 KP
 1  Sarmīte    Lesiņa           Zvejniekcie 37.42   13             13
 2  Ilze       Kalniņa     1966 OK Kāpa     43.49   10     13      23
 3  Ilze       Mārdega     1951 Saulkrasti 1,04,36   8      8 10   26
    Inese      Petrošina   1968 Saulkr.vsk.                10 13   23



    V12        2,2 km   7 KP                            PUNKTI   kopā
                                           REZULTĀT3.kār2.kār1.kārtā
 1  Kārlis     Kosmačevs   1995 Zvejniekc.v 20.42   13      7 13 33.0
 2  Roberts    Zaicevs     1994 Saulkr.vsk. 30.03   10      3 6  19.0
 3  Ēriks      Ķigurs      1994 Saulkr.vsk. 37.48    8            8.0
 4  Krišs      Kūliņš      1994 Saulkr.vsk. 38.08    7            7.0
 5  Uldis      Gailis      1996 Saulkr.vsk.1,11,05   6      6 8  20.0
ā.k.Kristers   Aparjods    1998 Saulkr.vsk. 27.20   0.5    13 5  18.5
ā.k.Māris      Kalniņš     2001 OK Kāpa     28.00   0.5     2     2.5
ā.k.Kristians  Drozdovs    1998 Saulkr.vsk. 21.51   0.5      0.5  1.0
    Nauris     Žagars      1994 Zvejniekc.vsk.             10 10 20.0
    Mārtiņš    Tauriņš     1994 Zvejniekc.vsk.              8     8.0
    Artūrs     Cvetkovs    1996 Saulkr.vsk.                 50.5  5.5
    Māris      Alups       1997 Saulkr.vsk.                 4     4.0
    Jānis      Bitaitis    1995 Saulkr.vsk.                   7   7.0
    Jēkabs     Majors      1994 Saulkr.vsk.                   4   4.0
    Mairis     Peksis      1995 Saulkr.vsk.                   3   3.0
    Ainars     Jespars     1995 Saulkr.vsk.                   2   2.0
    Kristaps   Briedis     1996 Saulkr.vsk.                   1   1.0
    Ivo        Bringins    1995 Saulkr.vsk.                  0.5  0.5
    Arnolds    Gruntmanis  1995 Saulkr.vsk.                  0.5  0.5
    Rolands    Šnitko      1994 Saulkr.vsk.                  0.5  0.5

    V14        3,6 km   9 KP               REZULTĀT3.kār2.kār1.kākopā
 1  Dāvis      Blankenbergs1992 Saulkr.vsk. 33.24   13     13    26.0
 2  Artūrs     Vīksne      1992 Saulkr.vsk. 43.59   10      6 7  23.0
 3  Reinis     Vārna       1992 Saulkr.vsk. 47.26    8      4 10 22.0
 4  Oskars     Bringins    1992 Saulkr.vsk. 47.59    7      3 13 23.0
 5  Dagnis     Dinbirs     1993 Saulkr.vsk. 50.34    6      70.5 13.5
    Haralds    Liepiņš     1994 Zvejniekc.vsk.             10    10.0
    Krišjānis  Šmits       1992 Zvejniekc.vsk.              8     8.0
    Aleks      Beļikovs    1993 Zvejniekc.vsk.              5     5.0
    Mārtiņš    Ruks        1992 Sigulda                     2     2.0
    Krists     Lielmanis        Zvejniekc.vsk.              1     1.0
    Artūrs     Bodradinovs 1992 Saulkr.vsk.                   8   8.0
    Viktors    Bogdanovs   1993 Saulkr.vsk.                  0.5  0.5
    Aleksandrs Pitkins     1993 Saulkr.vsk.                  0.5  0.5
    Valters    Orlovskis   1992 Saulkr.vsk.                  0.5  0.5

    V21        7,0 km 15 KP                REZULTĀT3.kār2.kār1.kākopā
 1  Valdis     Kokorišs         OK Mona     51.04  13.0            13
    Rihards    Akimovs          OK Silva                   13      13
    Jānis      Kukks       1979 Ādaži                      10 10   20
    Edgars     Bričonoks   1991 OK Kāpa                       13   13

    V35        5,3 km 12 KP                REZULTĀT3.kār2.kār1.kākopā
 1  Jānis      Kalniņš     1966 Ragana      52.19   13     13      13
 2  Aleksandrs Šarendo          Smiltenes A 56.10   10    0.5    10.5
 3  Guntars    Ozoliņš     1954 Saulkrasti 1,15,03   8     10 13   23
    Juris      Zvirgzds         Seniors                     8       8
    Genādijs   Gardeiko    1961 ind.                          10   10
    Neils      Balgalis    1969 G93 Saulkr.                   8     8

    IO         1,7 km 5 KP                 REZULTĀT3.kār2.kār1.kākopā
 1  Dainis     Aparjods         Saulkrasti  21.45     13           13
 2  Kristiāna  Kleinšmite  1990 Saulkrasti  55.35     10      13   23
 3  Signe      Sinkēviča        Saulkrasti  55.46      8            8
    Matīss     Ivanovs          Zvejniekc.vsk.             13      13
    Mārtiņš    Bernhards        Zvejniekc.vsk.             10      10
    Kristaps   Sproģis     1992 Saulkr.vsk.                 8       8
    Krists     Lielmanis        Zvejniekc.vsk.              7       7
    Erna       Černišova        Saulkr.vsk.                 6       6

    3.kārtā    startēja     42



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+