OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Saulkrastu Pavasaris 2007 - 2.k.

   Zvejniekciems               17.aprlis 2007.gads

                                                  PUNKTI   kop
   S12        1,3 km   5 KP                 REZ.  2.k. 1.k.

1  Laura      Pute      1996 Saulkr.vsk. 11,10  13   13  26
2  Adna      Aznagulova  1995 Saulkr.vsk. 18,12  10   5   15
3  Edte      Baltia     1996 Saulkr.vsk. 18,38  8        8
4  Agnese     Vrna       1995 Saulkr.vsk. 24,48  7    7   14
5  Alise      Jeromane    1995 Saulkr.vsk. 24,52  6    6   12
6  Linda      Dinbire     1995 Saulkr.vsk. 25,55  5    10  15
   Daniela    Krmia          Saulkr.vsk.             8   8
   Edte      Smirnova    1995 Saulkr.vsk.             4   4
   Anete      Lupia           Saulkr.vsk.             3   3
   Jekaterina Lute             Saulkr.vsk.             2   2
   Kendija    Aparjode    1996 Saulkr.vsk.             1   1
   Stefnija  Egle        1998 Saulkr.vsk.             0,5 0,5
   Rente     re         1996 Saulkr.vsk.             0,5 0,5
   Rta       igure      1996 Saulkr.vsk.             0,5 0,5

                                                  PUNKTI   kop
   S14        1,8 km   8 KP                 REZ.  2.k. 1.k.

1  Katrna    Kosmaeva   1994 Zvejniekc.v 15,43  13       13
2  Anna MadaraPrkone     1994 Saulkr.vsk. 16,44  10       10
3  Edte      Brionoka        Carnikava   19,46  8        8
4  Laurita    Priedte    1994 Saulkr.vsk. 23,07  7        7
5  Ineta      Vtolia    1994 Saulkr.vsk. 23,14  6    0,5 6,5
6  Laura      Belmere     1994 Saulkr.vsk. 25,57  5    0,5 5,5
7  Kristne   Dce        1994 Saulkr.vsk. 35,50  4    10  14
8  Krista     Petroina   1994 Saulkr.vsk. 35,50  3    8   11
9  Elza      Dce        1998 Saulkr.vsk. 35,54  2        2
   Elna      Silia      1994 Saulkr.vsk.             13  13

                                                  PUNKTI   kop
   S16        4,3 km  18 KP                 REZ.  2.k. 1.k.

1  Anna       Riekstia   1991 Saulkr.vsk. 38,35  13       13
2  Ieva       Rotkovska   1992 Saulkr.vsk. 49,53  10       10
3  Laima      Lupie      1992 Saulkr.vsk.1,14,12 8    13  21
   Laima      Baltia     1992 Saulkr.vsk.             0,5 0,5

                                                  PUNKTI   kop
   S21        4,9 km 20 KP                  REZ.  2.k. 1.k.

1  Irita      Pute           Saulkrasti  43,55  13       13
2  Ruta       Kukka            dai       46,27  10   13  23
3  Eva        Petroina   1990 Saulkr.vsk.1,04,21 8    10  18

                                                  PUNKTI   kop
   S35        4,3 km  18 KP                 REZ.  2.k. 1.k.

1  Tamra     Kosmaeva        Carnikava   47,49  13       13
2  Inese      Petroina        Saulkr.vsk. 59,52  10   13  23

                                                  PUNKTI   kop
   IO         1,8 km   8 KP                 REZ.  2.k. 1.k.

   Signe      Sinkevia        Saulkrasti  50,16  13       13
   Dvis      Blankenbergs1992 Saulkr.vsk.             13  13
   Pteris    Ontuns         Saulkrasti              10  10
   Jurijs     Boiko            Saulkrasti              8   8
   Aiva       Aparjode         Saulkrasti              7   7

   V12        1,8 km   8 KP                       PUNKTI   kop
                                            REZ.  2.k. 1.k.
1  Mris      Alups       1997 Saulkr.vsk. 18,47  13   7   20
2  Uldis      Uptis           Saulkr.vsk. 18,56  10   1   11
3  Edvns     Babris          Zvejniekc.v 28,58  8        8
4  Uldis      Gailis      1996 Saulkr.vsk. 33,53  7    10  17
   Ainars     Jespars     1995 Saulkr.vsk.             13  13
   Kristers   Aparjods    1998 Saulkr.vsk.             8   8
   Ivo        Bringins    1995 Saulkr.vsk.             6   6
   ikita     Akopjans    1995 Saulkr.vsk.             5   5
   Rolands    Greste Aizsils   Saulkr.vsk.             4   4
   Riards    Vaenieks        Saulkr.vsk.             3   3
   Andis      Baltgalvis       Saulkr.vsk.             2   2
   Riards    Goldi          Saulkr.vsk.             0,5 0,5
   Kristers   Gulbis           Saulkr.vsk.             0,5 0,5
   Lauris     Jaunzems         Saulkr.vsk.             0,5 0,5
   Jnis      Bitaitis    1995 Saulkr.vsk.             0,5 0,5
   Arnolds    Gruntmanis  1995 Saulkr.vsk.             0,5 0,5
   Kristaps   Briedis          Saulkr.vsk.             0,5 0,5
   Riards    re              Saulkr.vsk.             0,5 0,5

                                                  PUNKTI   kop
   V14        2,3 km   10 KP                REZ.  2.k. 1.k.

1  Krlis     Kosmaevs   1995 Zvejniekc.v 19,02  13       13
2  Haralds    Liepi     1994 Zvejniekc.v 25,54  10       10
3  Roberts    Zaicevs     1994 Saulkr.vsk. 26,11  8    13  21
4  Nauris     agars      1994 Zvejniekc.v 29,12  7        7
5  Dagnis     Dinbirs     1993 Saulkr.vsk. 29,48  6    5   11
6  Tedis      Rozenfelds  1993 Saulkr.vsk. 30,45  5    6   11
   Viktors    Bogdanovs   1993 Saulkr.vsk.             10  10
   Jkabs     Majors      1994 Saulkr.vsk.             8   8
   riks      igurs      1994 Saulkr.vsk.             7   7

                                                  PUNKTI   kop
   V16        4,9 km   20 KP                REZ.  2.k. 1.k.

1  Krlis     Baltacis    1992 Carnikava   40,41  13       13
2  Rolands    Grava       1991 Carnikava    42,4  10       10
3  Gints      Gailis      1991 Saulkr.vsk. 53,10  8    10  18
4  Artrs     Vksne      1992 Saulkr.vsk. 53,20  7    13  20
5  Oskars     Bringins    1992 Saulkr.vsk. 57,14  6    8   14
   Reinis     rgalis     1992 Saulkr.vsk.1,09,37 5    7   12

                                                  PUNKTI   kop
   V21        6,3 km 22 KP                  REZ.  2.k. 1.k.

1  Edgars     Brionoks   1991 OK Kpa     46,02  13   13  26
2  Aigars     Putnis                       48,56  10       10
3  Ainrs     Lupiis     1989 Saulkr.vsk.1,06,21 8    8   16
   Pauls      Brionoks   1958 OK Kpa                 10  10
   Jnis      Kukks       1979 dai                   7   7

   V35        4,9 km   20 KP                      PUNKTI   kop
                                            REZ.  2.k. 1.k.

1  Jnis      Kalni          Ragana        47,1613   13  26
2  Dainis     Aparjods         Saulkrasti  1,06,0 10   8   18
   Jnis      Linde            Saulkrasti              10  10

              startja    45   dalbnieki



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+