OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 13. novembris
Saulkrastu pavasara kopvērtējums

           Pēterupe
     5.kārtā      17.Mai             S12             P   P   P  P   P  punk VIETA
VietaREZULT1 km   4 KP                             5.k.4.k.3.k2.k.1.k.KopāKOPVĒRT
  1  5.53  Katrīna     Kosmačeva    1993 Zvejniekc. 13  13 13  13  10  62    1
  2  7.55  Anna Madara Pērkone      1994 Saulkr.vsk 10  10  6  10  13  49    2
  4  11.08 Rūta        Ķigure       1996 Saulkr.vsk 7       8  7   8   30    3
  3  10.57 Laura       Puķīte       1996 Saulkr.vsk 8      10          18    4
  5  11.31 Laurita     Priedīte     1994 Saulkr.vsk 6          4   7   17    5
  6  12.42 Baiba       Kagaine           Carnikava  5       7          12    6
           Stefānija   Egle         1998 Saulkr.vsk.           3   6   9     7
           Diāna       Ignašova     1994 Kāpa                  8       8     8
           Krista      Petrošina    1994 Saulkr.vsk.           6       6     9
           Sanija      Turlaja      1994 Saulkr.vsk.           5       5     10
           Edīte       Baltiņa      1996 Saulkr.vsk.           2       2     11

 5.kārtā                        V12             P   P   P  P   P  punk VIETA
VietaREZULT 1,6 km   6 KP                          5.k.4.k.3.k2.k.1.k.KopāKOPVĒRT
  1  15.10 Kārlis      Kosmačevs    1995 Zvejniekc. 13  13 13  13  13  65    1
  2  17.05 Jānis       Bitaitis     1995 Saulkr.vsk 10  10  7      10  37    2
  5  36.47 Ēriks       Ķigurs       1994 Saulkr.vsk 6       8  7   5   26    3
           Kristians   Drozdovs     1998 bērnu dārzs       10      6   16    4
           Alens       Beļikovs     1993 Zvejniekc.vsk.        10      10    5
  7  41.12 Rolands     Buts         1995 Kāpa/Laimī 4          5       9     6
  3  31.33 Rienalds    Biķernieks        Kāpa/Laimī 8                  8   7.-10.
  9  42.20 Artūrs      Ķempelis     1993 Kāpa/Laimī 2          6       8   7.-10.
           Rolands     Fišers       1993 Zvejniekc.vsk.        8       8   7.-10.
           Emīls       Bodnieks     1994 R.31.vsk.                 8   8   7.-10.
  4  36.17 Ainārs      Jespars           Saulkr.vsk 7                  7  11.-13.
  8  41.12 Viesturs    Zandersons   1995 Kāpa/Laimī 3          4       7  11.-13.
           Reinis      Liepiņš      1994 R.31.vsk.                 7   7  11.-13.
  6  40.49 Vilnis      Turkovs           Zvejniekc. 5                  5     14
           Jēkabs      Majors       1994 Saulkr.vsk.               4   4     15
           Kevins      Šķerbergs    1994 R.31.vsk.                 3   3     16
           Elvis       Kopmanis     1995 R.31.vsk.                 2   2     17

      5.kārtā                        S14             P   P   P  P   P  punk VIETA
VietaREZULT2,2 km   10 KP                          5.k.4.k.3.k2.k.1.k.KopāKOPVĒRT
  1  20.29 Anna        Riekstiņa    1991 Saulkr.vsk 13  10 13  13  13  62    1
           Māra        Peilāne      1992 Saulkr.vsk.    13     10      23    2
  2  32.55 Sabīne      Rozīte       1992 Saulkr.vsk 10                 10    3
  3  33.02 Glorija     Jegorska     1992 Saulkr.vsk 8                  8   4.-5.
           Laima       Baltiņa      1992 Saulkr.vsk.           8       8   4.-5.
           Agnese      Vīgante      1991 Saulkr.vsk.           7       7     6

      5.kārtā                        S21             P   P   P  P   P  punk VIETA
VietaREZULT 4,8 km 18 KP                           5.k.4.k.3.k2.k.1.k.KopāKOPVĒRT
  1  40.15 Laura       Vīķe              Carn.Kāpa  13     13          26    1
           Aiga        Putne        1986 Stāmeriene            13      13    2
  2  1,11,5Eva         Petrošina    1990 Saulkr.vsk 10             1   11    3

      5.kārtā                        S35             P   P   P  P   P  punk VIETA
VietaREZULT 3,6 km 13 KP                           5.k.4.k.3.k2.k.1.k.KopāKOPVĒRT
  1  36.19 Ieva        Drozdova     1971 Zvejniekci 13  13 10  13      49    1
  3  40.53 Tamāra      Kosmačeva    1956 Carn.Kāpa  8   10 13  10      41    2
  2  40.48 Inese       Petrošina    1968 Saulkr.vsk 10  6   6  8   8   38  3.-4.
  6  1,11,2Ilze        Mārdega      1951 Saulkrasti 5   7   7  6   13  38  3.-4.
  4  42.23 Ilze        Kalniņa      1966 Ragana     7   8   8  7       30    5
  5  57.15 Anna        Slaviņa      1940 Rīga Viga  6              10  16    6
           Laima       Blankenberga      Saulkrasti         1  5       6     7

      5.kārtā 3,6 km   13 KP           V14             P   P   P  P   P  punk VIETA
Vieta REZULT                                       5.k.4.k.3.k2.k.1.k.KopāKOPVĒRT
  2  30.06 Rolands     Ģērmanis     1991 Carn.Kāpa  10  10     13  10  43    1
  1  26.35 Mārcis      Ūdris        1991 Carn.Kāpa  13  13         13  39    2
           Dāvis       Feldmanis    1992 Saulkr.vsk.       13  10      23    3
  3  56.29 Reinis      Vārna        1992 Saulkr.vsk 8       8          16    4
           Dāvis       Blankenbergs 1992 Saulkr.vsk.           8   6   14  5.-6.
           Gints       Gailis       1991 Saulkr.vsk.           7   7   14  5.-6.
           Kristaps    Sproģis      1992 Saulkr.vsk.           6   6   12    7
           Valters     Orlovskis    1992 Saulkr.vsk.       10          10    8
           Jānis       Grundbergs   1991 Saulkr.vsk.               8   8     9

      5.kārtā                        V21             P   P   P  P   P  punk VIETA
VietaREZULT 6,5 km 23 KP                           5.k.4.k.3.k2.k.1.k.KopāKOPVĒRT
  1  41.56 Valdis      Kokorišs          Rīga Mona  13  13         13  39    1
  5  50.02 Andis       Laveiķis     1989 Carn.Kāpa  7   10     8   8   33    2
  4  48.58 Emīls       Ūdris        1989 Carn.Kāpa  8   8          7   23  3.-4.
           Ilmārs      Dāvidsons         Rīga UP               13  10  23  3.-4.
           Aigars      Putnis       1977 Stāmeriene        10  10      20    5
  6  50.15 Edgars      Bričonoks    1991 Carn.Kāpa  6          7       13  6.-7.
           Gatis       Dzērve            Rīga              13          13  6.-7.
  2  42.16 Ainārs      Skrubis           IF Latvia  10                 10    8
17 kp45.31 Jānis       Zariņš            Ķekava     5                  5     9

     5.kārtā                        V35             P   P   P  P   P  punk VIETA
VietaREZULT 4,8 km 18 KP                           5.k.4.k.3.k2.k.1.k.KopāKOPVĒRT
  3  48.41 Jānis       Linde        1954 Saulkr.Brī 8   13 13  13  13  60    1
  2  47.12 Jānis       Kalniņš      1966 Ragana     10  10 10  10  10  50    2
  4  56.42 Ivars       Kalniņš      1938 Rīga Senio 7   8          8   23    3
  1  45.05 Rodrigo     Slaviņš      1939 Rīga Balta 13             7   20    4
13 KP48.17 Guntars     Ozoliņš      1954 Saulkrasti 6                  6     5

      5.kārtā                       IO -iesācēji     P   P   P  P   P  punk VIETA
VietaREZULT izvēle 10 KP                           5.k.4.k.3.k2.k.1.k.Kopā KOPV.
 1.  17.05 Māris       Kalniņš      2001 Ragana     13  13 13  1   10  50    1
4 KP 18.05 Krista      Petrošina    1994 Saulkr.vsk 7              13  20    2
           Ivars       Jonāns       1991 Zvejniekciems         13      13    3
4 KP 11.19 Artis       Puķītis      2001 Saulkrasti 10                 10  4.-6.
           Jānis       Garolis      1994 Saulkr.vsk.               10  10  4.-6.
           Ainārs      Labunskis    1991 Zvejniekciems         10      10  4.-6.
4 KP 11.20 Irita       Puķīte            Saulkrasti 8                  8   7.-8.
           Jolanta     Baltiņa           Saulkrasti            8       8   7.-8.
           Valdis      Liepiņš      1994 Zvejniekciems         7       7     9
           Nauris      Žagars       1994 Zvejniekciems         6       6     10
           Simona      Rozīte       1992 Saulkrastu vsk.       5       5     11
           Liene       Bērziņs      1992 Saulkrastu vsk.       4       4     12
           Ginta       Urdziņa           Zvejniekciems         3       3     13
           Ingūna      Feldmane          Saulkrasti            2       2     14
           Sabīne      Rozīte       1992 Saulkrastu vsk.       1       1   15-20
           Iveta       Pečaka            Zvejniekciems         1       1   15-20
           Lita        Miķelsone    1993 Zvejniekciems         1       1   15-20
           Līva        Pētersone    1993 Zvejniekciems         1       1   15-20
           Linda       Urdziņa      1991 Zvejniekciems         1       1   15-20
           Inese       Skudra       1995 Zvejniekciems         1       1   15-20



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+