OK Kāpa mājas lapa - Sestdiena, 20. aprīlis
Orientēšanās diena Rīgas Jāņa Poruka vidusskolā

23. maija pēcpusdienā Rīgas Jāņa Poruka Vidusskolas teritorijā norisināsies Mammadaba orientēšanās dienas sacensības, kurā orientēšanās pulciņa audzēkņi apmācīs jebkuru interesentu un piedāvās jebkuram veikt īsu orientēšanas distanci. Īpaši tiek gaidīti visi, kuri vēlas pabūt dabā vai sākt, kaut ko jaunu un veselīgu, un iepazīt jaunus draugus. Jo īpaši gaidām ģimenes, jauniešus un seniorus.

Starts no 16:00 līdz 18:00 Starta vieta: Rīgas Jāņa Poruka Vidusskolas teritorija , Gaujas iela 23, Rīga, līdz skolai var noķļūt ar 11. tramvaju.

Distances garums: 500-700 metri, 10 kontrolpunkti. Speciāls sporta apģērbs nav vajadzīgs.

Dalības maksa nav, tāpēc nāc un izmēģini orientēšanos! Karti, inventāru un instrukcijas saņemsi startā no sacensību tiesnešiem.

Rīko: Orientēšanās klubs „Kāpa”
Kontaktinformācija: Rūdolfs, tālr. 26394990

Rīgas Jāņa Poruka vidusskolā otrdienās un piektdienās 16:00 norisinās orientēšanās pulciņš, kurš uzņem jaunus audzēkņus vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Informācija par pulciņu sazināties ar orientēšanās treneri Rūdolfu, zvanot uz tālruni: 26394990

Šīs sacensības norisinās Mammadaba orientēšanās dienas ietvaros un ir vienas no daudzajām vietām Latvijā, kuras 23. maijā pulcēs interesentus, kuri varēs izmēģināt orientēšanos aktīvās atpūtas režīmā, reizē ar iespēju salīdzināt savu rezultātu ar ģimeni, draugiem un citiem dalībniekiem.

Detalizēta informācija par Orientēšanās dienu ir publicēta www.mammadaba.lv/orientesanasdiena
Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerWeb cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+