OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Pirmdiena, 18. janvāris
Orientēšanās poligons Kadaga

* Kadagā izveidots Orientēšanās poligons Ādažu novada atbalsta konkursa iedzīvotāju iniciatīvām “Sabiedrība ar dvēseli 2018” ietvaros Projekta īstenotājs – biedrība “Orientēšanās klubs „Kāpa””
* Jebkurš interesents var izdrukāt orientēšanās karti ar kontrolpunktiem un izmantot šo poligonu gan pastaigām un interesantai brīvā laika pavadīšanai, gan lai iepazītos ar orientēšanās sportu, gan orientēšanās treniņiem.
* Karte no šīs lapas ielādējamas par brīvu.
* Karti publiskiem pasākumiem drīkst izmantot tikai saskaņojot ar Orientēšanās klubu Kāpa.

>Kadaga - orientēšanās poligona karte (.pdf)


Orientēšanās poligons Carnikava-Garciems

Carnikavā un Garciemā ir izveidoti divi orientēšanās poligoni ar stacionārajiem kontrolpunktiem. Jebkurš interesents var izdrukāt orientēšanās karti ar kontrolpunktiem un izmantot šos poligonus gan pastaigām un interesantai brīvā laika pavadīšanai, gan lai iepazītos ar orientēšanās sportu, gan orientēšanās treniņiem. Daļa kotrolpunktu ir izvietoti taku malās un ir viegli atrodami arī cilvēkiem, bez priekšzināšanām orientēšanās sportā. Kartes no šīs lapas ielādējamas par brīvu.
Karti publiskiem pasākumiem drīkst izmantot tikai saskaņojot ar Orientēšanās klubu Kāpa.

Projekts Nr. 12-04-LL36-L413201-000003 Orientēšanās poligons “Carnikava-Garciems” realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai LEADER programmas pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros, veicinot Publisko un privāto partnerattiecību biedrības „Sernikon” attīstības stratēģijā izvirzīto mērķu sasniegšanu.

>Carnikava - orientēšanās poligona karte (.pdf)

>Garciems - orientēšanās poligona karte (.pdf)


Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+