OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Trešdiena, 27. maijs
Laimtes Balva 2003

2003.gada 1.maij


Vieta Grupa Vrds, uzvrds Klubs         Rezult. Zaud Min/km
-------------------------------------------------------------
S8          1500 m/4 c

1. S8   Annija Zaaiskalns                 0:22:20       14:53
2. S8   Lelde Krgere    Meridins CSS     0:33:15 10:55 22:10
3. S8   Melita Rusule    OK Ogre           0:35:13 12:53 23:29
-------------------------------------------------------------

S10          1500 m/4 c

1. S10  Lga Valdmane    Ziemevidzemes OC 0:09:53        6:35
2. S10  Bete Zaaiskalns                  0:10:14  0:21  6:49
3. S10  Kristne Suta    Ziemevidzemes OC 0:10:18  0:25  6:52
4. S10  Eva Rozentle    Ziemevidzemes OC 0:11:39  1:46  7:46
5. S10  Andra agata                       0:11:58  2:05  7:59
6. S10  Zane amane      Madonas BJSS      0:12:42  2:49  8:28
7. S10  Liene pulniece Meridins CSS     0:13:04  3:11  8:43
8. S10  Ieva Krmia     Purva bridjs     0:15:38  5:45 10:25
9. S10  Edte Brionoka  Kpa/RRBJSS       0:15:40  5:47 10:27
10.S10  Lcija Plaude    OK Saldus         0:16:08  6:15 10:45
11.S10  Ilze Rakstia    OK Saldus         0:16:49  6:56 11:13
12.S10  Lga Landmane    OK Saldus         0:17:19  7:26 11:33
13.S10  Ance Upte       Meridins CSS     0:21:58 12:05 14:39
14.S10  Eva Ikauniece    Madonas BJSS      0:22:55 13:02 15:17
15.S10  Laura Mazure     Sl.mes          0:28:54 19:01 19:16
16.S10  Linda Muiniece  OK Saldus         0:31:37 21:44 21:05
   S10  Daina Rusule     OK Ogre           Noemts
-------------------------------------------------------------

S12          2100 m/5 c

1. S12  Linda Krslia   OK "Pznis"       0:18:58        9:02
2. S12  Mra Peilne     Kpa/RRBJSS       0:22:49  3:51 10:52
3. S12  Drta Ansaberga  Auseklis          0:23:22  4:24 11:08
4. S12  Ieva Rukne     Kpa/RRBJSS       0:23:34  4:36 11:13
5. S12  Dita Jarmtva    Auseklis          0:27:01  8:03 12:52
6. S12  Sintija Skraustia Madonas BJSS    0:29:40 10:42 14:08
7. S12  Aiva Kalvie    Auseklis          0:30:18 11:20 14:26
8. S12  Rente Brika    Madonas BJSS      0:31:53 12:55 15:11
9. S12  Alise Role       OK Saldus         0:32:20 13:22 15:24
10.S12  Agnese Dadzte   Madonas BJSS      0:33:42 14:44 16:03
11.S12  Zane Limora      OK Ogre           0:35:20 16:22 16:50
12.S12  Klinta Kreitze  Meridins CSS     0:36:35 17:37 17:25
13.S12  Laura Nmante    Ziemevidzemes OC 0:37:20 18:22 17:47
14.S12  Astrda Brzia  Madonas BJSS      0:38:21 19:23 18:16
15.S12  Baiba Bendika    Meridins CSS     0:38:49 19:51 18:29
16.S12  Aiga Kalnike    Auseklis          0:42:18 23:20 20:09
17.S12  Una Pirktia     SK Balta          0:43:20 24:22 20:38
18.S12  Ance Rusova      Auseklis          0:46:17 27:19 22:02
19.S12  Justne Valdmane Ziemevidzemes OC 0:47:17 28:19 22:31
-------------------------------------------------------------

S14          2800 m/7 c

1. S14  Vieda Lsa       Meridins CSS     0:21:16        7:36
2. S14  Anna Puria      Kpa/Laimte      0:21:40  0:24  7:44
3. S14  Laura Ve       Kpa/RRBJSS       0:22:29  1:13  8:02
4. S14  Madara Kirmuka  Auseklis          0:22:40  1:24  8:06
5. S14  Laima Brklene   Sl.mes          0:25:58  4:42  9:16
6. S14  Laura Zvejniece  OK Ogre           0:26:32  5:16  9:29
7. S14  Mrte Turka     TOK "Taka"        0:29:03  7:47 10:22
8. S14  Lauma Brna      OK Saldus         0:29:40  8:24 10:36
9. S14  Lga Znotia     Sl.mes          0:30:11  8:55 10:47
10.S14  Ieva Brice       OK Saldus         0:30:27  9:11 10:52
11.S14  Marita Freimane  Auseklis          0:31:02  9:46 11:05
12.S14  Kate Ddele      Kpa/RRBJSS       0:33:15 11:59 11:52
13.S14  Dace Brzia     Meridins CSS     0:36:23 15:07 13:00
14.S14  Karna Krava    Auseklis          0:37:23 16:07 13:21
15.S14  Sanda uste      Auseklis          0:37:44 16:28 13:29
16.S14  Drta bele      Kpa/Laimte      0:37:47 16:31 13:30
17.S14  Beate nuka      Bebri             1:00:31 39:15 21:37
-------------------------------------------------------------

S16          3900 m/10 c

1. S16  Krista Mihailova Auseklis LSPA     0:30:33        7:50
2. S16  Sanita Sokolova  Ziemevidzemes OC 0:30:53  0:20  7:55
3. S16  Mra Jaunsproe  OK Saldus         0:33:48  3:15  8:40
4. S16  Anna Brlte     Sl.mes          0:34:14  3:41  8:47
5. S16  Janeta Turka     TOK "Taka"        0:34:35  4:02  8:52
6. S16  Lga pulniece  Meridins CSS     0:36:57  6:24  9:28
7. S16  Lga Brklene    Sl.mes          0:37:02  6:29  9:30
8. S16  Ineta  Purvia   Sl.mes          0:38:26  7:53  9:51
9. S16  Lna Rondore     RSP               0:39:07  8:34 10:02
10.S16  Rasa Brna       OK Saldus         0:39:57  9:24 10:15
11.S16  Alise Meijere    Sl.mes          0:40:24  9:51 10:22
12.S16  Lga eravska   Meridins CSS     0:41:10 10:37 10:33
13.S16  Zane Medne       Meridins CSS     0:41:48 11:15 10:43
14.S16  Zane auva       OK Ogre           0:42:25 11:52 10:53
15.S16  Madara Srta     Mona              0:44:51 14:18 11:30
16.S16  Vita Srmolte   OK Saldus         0:45:52 15:19 11:46
17.S16  Zane Ellere      OK Saldus         0:45:56 15:23 11:47
18.S16  Inese Tauvena    Viga              0:46:32 15:59 11:56
19.S16  Anda Ziemele     Sl.mes          0:46:52 16:19 12:01
20.S16  Lga Aizupe      OK Ogre           0:49:33 19:00 12:42
21.S16  Anete Skraustia Madonas BJSS      0:49:46 19:13 12:46
22.S16  Zane Danauska   Meridins CSS     0:52:40 22:07 13:30
23.S16  Anete Kiesnere   Auseklis          0:53:03 22:30 13:36
24.S16  Ieva Lukauna    OK Ogre           0:53:17 22:44 13:40
25.S16  Liene Freimane   OK Ogre           1:01:03 30:30 15:39
26.S16  Laila urkste    Madonas BJSS      1:05:49 35:16 16:53
27.S16  Nanija Nagle     Madonas BJSS      1:15:46 45:13 19:26
   S16  Lga Eiia       Madonas BJSS      Noemts
-------------------------------------------------------------

S18          4100 m/10 c

1. S18  Ieva Puria      RSP               0:32:59        8:03
2. S18  Inga Priedte    OK Saldus         0:33:57  0:58  8:17
3. S18  Marta MeinrihsoneRSP               0:35:55  2:56  8:46
4. S18  Madara inke     Kpa              0:36:23  3:24  8:52
5. S18  Elna Brlte    Sl.mes          0:36:50  3:51  8:59
6. S18  Liene Brvele    Ziemevidzemes OC 0:36:54  3:55  9:00
7. S18  Anete teina     OK Saldus         0:39:51  6:52  9:43
8. S18  Daiga Brakmane   RSP               0:40:32  7:33  9:53
9. S18  Daina Olia      OK Saldus         0:43:10 10:11 10:32
10.S18  Liene Jergina    Kpa/RRBJSS       0:43:12 10:13 10:32
11.S18  Lga Rukne     Kpa              0:43:49 10:50 10:41
12.S18  Ieva Tauvena     Viga              0:43:55 10:56 10:43
13.S18  Ilze lenne     Sl.mes          0:53:00 20:01 12:56
14.S18  Alma Mozgovaja   Kpa/Laimte      0:56:40 23:41 13:49
-------------------------------------------------------------

S20          4800 m/12 c

1. S20  Iveta Balne    Kpa              0:40:25        8:25
2. S20  Anita Uule      Kpa              0:44:24  3:59  9:15
3. S20  Dace Kadakovska  OK Ogre           0:45:20  4:55  9:27
4. S20  Inga Renekopa    Madonas BJSS      1:08:02 27:37 14:10
-------------------------------------------------------------

S21E          5500 m/12 c

1. S21E Inga Dambe       os Olaine         0:35:01        6:22
2. S21E Aija Klempere    UP                0:37:13  2:12  6:46
3. S21E Ieva usta       Viga              0:38:05  3:04  6:55
4. S21E Linda Katlapa    Viga              0:39:47  4:46  7:14
5. S21E Linda Arone-Krmna Auseklis        0:40:00  4:59  7:16
6. S21E Mrte Knta     Mona              0:42:25  7:24  7:43
7. S21E Signe Dambe      os Olaine         0:42:47  7:46  7:47
8. S21E Baiba Ozola      Mona              0:44:02  9:01  8:00
9. S21E Ieva Veere      Viga              0:45:52 10:51  8:20
10.S21E Ieva Ansaberga   Auseklis          0:46:56 11:55  8:32
11.S21E Agnese Uule     Purva bridjs     0:46:58 11:57  8:32
------------------------------------------------------------

S21A          4800 m/12 c

1. S21A Baiba Smila      Auseklis LSPA     0:35:53        7:29
2. S21A Ilze Skangale    SK Balta          0:38:45  2:52  8:04
3. S21A Lga Zvirgzde    Auseklis          0:42:00  6:07  8:45
4. S21A Velga Zaaiskalns                  0:42:36  6:43  8:52
5. S21A Kristne Veita   Viga              0:43:49  7:56  9:08
6. S21A Ieva Vaica       SK Spriegums      0:58:13 22:20 12:08
--------------------------------------------------------------

S21B          3900 m/10 c

1. S21B Elgita Strazdia Purva bridjs     0:41:58       10:46
2. S21B Ilze Ligate      Purva bridjs     0:42:18  0:20 10:51
3. S21B Ilze Krilauka   Purva bridjs     0:49:14  7:16 12:37
4. S21B Baiba Apine      ind.              0:50:13  8:15 12:53
5. S21B Una Neimane      OK Ogre           0:53:10 11:12 13:38
-------------------------------------------------------------

S35          4800 m/12 c

1. S35  Inga Grende      Viga              0:35:27        7:23
2. S35  Iveta Mielsone  Mona              0:39:43  4:16  8:16
3. S35  Daiga Krslia   OK "Pznis"       0:41:06  5:39  8:34
4. S35  Inta Mihailova   Auseklis LSPA     0:49:05 13:38 10:14
5. S35  Ilze Rusova                        0:49:46 14:19 10:22
6. S35  Ingna kure    Alnis             0:56:01 20:34 11:40
-------------------------------------------------------------

S40          4100 m/10 c

1. S40  Baiba Zaria     Viga              0:34:59        8:32
2. S40  Ilze Laure       Kpa              0:35:20  0:21  8:37
3. S40  Iveta Priedte   OK Saldus         0:36:18  1:19  8:51
4. S40  Odeta Turka      TOK "Taka"        0:41:08  6:09 10:02
5. S40  Iveta Holcmane   OK Ogre           0:41:52  6:53 10:13
6. S40  Baiba Puria     Mona              0:42:29  7:30 10:22
7. S40  Zita Rukne     Brvnieki         0:46:11 11:12 11:16
8. S40  Maija erjaka    Kpa              0:46:49 11:50 11:25
9. S40  Rota nuka       Bebri             0:48:40 13:41 11:52
   S40  Anita Kasakovska Viga              Noemts
-------------------------------------------------------------

S45          3900 m/10 c

1. S45  Lga Apine       Kpa              0:33:44        8:39
2. S45  Gunta Lebedoka   Meridins CSS     0:35:01  1:17  8:59
3. S45  Ligita Grunde    Seniors           0:38:42  4:58  9:55
4. S45  Daina Gredzena   OK Saldus         0:39:32  5:48 10:08
5. S45  Aija Alsne       Meridins CSS     0:44:21 10:37 11:22
6. S45  Ingrda Kreicberga Sl.mes        0:49:13 15:29 12:37
7. S45  Sandra Ansaberga Auseklis          0:50:01 16:17 12:49
8. S45  Vija Druveniece  Sl.mes          0:55:47 22:03 14:18
   S45  Inese Purgaile   Bebri             Noemts
-------------------------------------------------------------

S50          3200 m/9 c

1. S50  Ruta Kukka       Kpa              0:26:09        8:10
2. S50  Rudte Limbna   Sigulda           0:29:54  3:45  9:21
3. S50  Tita Freimane    Auseklis          0:31:21  5:12  9:48
4. S50  Valentna Lietuviete Brvnieki     0:31:53  5:44  9:58
5. S50  Lilija danova   Viga              0:32:46  6:37 10:14
6. S50  Antra ria      ind.              0:38:32 12:23 12:02
7. S50  Genovefa Laupace Brvnieki         0:55:43 29:34 17:25
-------------------------------------------------------------

S55          3200 m/9 c

1. S55  Maruta Habermane Brvnieki         0:35:12       11:00
2. S55  Maija Jansone    Seniors           0:42:56  7:44 13:25
-------------------------------------------------------------

S60          2800 m/7 c

1. S60  Mra Bolteina   Alnis             0:23:11        8:17
2. S60  Ilze Bruce       OK Saldus         0:29:05  5:54 10:23
3. S60  Anna Slavia     Viga              0:30:04  6:53 10:44
4. S60  Jlija Zvirgzde  Seniors           0:35:02 11:51 12:31
5. S60  Dzintra Sildeze  Prizma            0:39:20 16:09 14:03
-------------------------------------------------------------

S65          2800 m/7 c

1. S65  Ausma Bruce      OK Saldus         0:33:00       11:47
2. S65  Rita Ostupe      Kpa              0:35:53  2:53 12:49
-------------------------------------------------------------

S70          2800 m/7 c

1. S70  Aina Austri    Meridins CSS     0:37:59       13:34
2. S70  Lidija Zukule    Brvnieki         0:44:13  6:14 15:48
-------------------------------------------------------------

V8          1500 m/4 c

1. V8   Otto Pirtnieks   Mona              0:19:25       12:57
------------------------------------------------------------

V10          1500 m/4 c

1. V10  Fricis Pirtnieks Mona              0:09:27        6:18
2. V10  Ivars Pirkti   SK Balta          0:10:07  0:40  6:45
3. V10  Mikus Puri     Mona              0:10:45  1:18  7:10
4. V10  Toms Grende      UP                0:11:40  2:13  7:47
5. V10  Toms Rozentls   Ziemevidzemes OC 0:14:00  4:33  9:20
6. V10  Dvis Dilers    Auseklis          0:14:55  5:28  9:57
6. V10  Jnis Srs       Madonas BJSS      0:14:55  5:28  9:57
8. V10  Alvis Reinbergs  Kpa/RRBJSS       0:17:38  8:11 11:45
9. V10  Nauris Raize     Madonas BJSS      0:18:46  9:19 12:31
10.V10  Niklvs Barkovskis Sl.mes        0:18:57  9:30 12:38
11.V10  Gints Blea-BleiMeridins CSS     0:37:29 28:02 24:59
   V10  Elvis Mileika    OK Ogre           Noemts
------------------------------------------------------------
V12          2100 m/5 c

1. V12  Mrcis dris     Kpa/RRBJSS       0:14:57        7:07
2. V12  Edgars Brionoks Kpa/RRBJSS       0:19:24  4:27  9:14
3. V12  Kristaps Brtulis Meridins CSS    0:20:35  5:38  9:48
4. V12  Mrti Ozols    Mona              0:22:13  7:16 10:35
5. V12  Aigars Meija     OK Saldus         0:24:30  9:33 11:40
6. V12  Juris Suts      Ziemevidzemes OC 0:25:06 10:09 11:57
7. V12  Krists Skudiis  OK Ogre           0:25:42 10:45 12:14
8. V12  Jnis Bernns    Madonas BJSS      0:26:10 11:13 12:28
9. V12  Didzis Vksne    Meridins CSS     0:26:30 11:33 12:37
10.V12  Gatis Priedtis  OK Saldus         0:26:36 11:39 12:40
11.V12  Mikus Zvirbulis  OK Ogre           0:28:24 13:27 13:31
12.V12  Krlis Lipsnis   TOK "Taka"        0:29:19 14:22 13:58
13.V12  Jnis Zvirbulis                    0:29:44 14:47 14:10
14.V12  Rdis adrins    Kpa              0:33:01 18:04 15:43
15.V12  Reinis Grende    UP                0:34:35 19:38 16:28
16.V12  Egils Kampuss    Ziemevidzemes OC 0:38:05 23:08 18:08
17.V12  Mrti Mauks   Sl.mes          0:38:17 23:20 18:14
18.V12  Juris Venels    Sl.mes          0:39:36 24:39 18:51
19.V12  Miks Lva        OK Saldus         0:40:54 25:57 19:29
20.V12  Nauris Neimanis  OK Ogre           0:43:40 28:43 20:48
21.V12  Jnis Raize      Madonas BJSS      0:45:29 30:32 21:40
22.V12  Maksims Rekuenko Madonas BJSS     1:14:07 59:10 35:18
   V12  Artis Lini     Ziemevidzemes OC Noemts
   V12  Juris Temmers    Meridins CSS     Noemts
   V12  Mielis BogdanovsZiemevidzemes OC Noemts
------------------------------------------------------------

V14          3200 m/9 c

1. V14  Andris Jubelis   Madonas BJSS      0:18:32        5:48
2. V14  Zemgus agata                      0:20:40  2:08  6:28
3. V14  Artrs Pauli   Ziemevidzemes OC 0:20:56  2:24  6:32
4. V14  Andis Laveiis   Kpa/RRBJSS       0:21:08  2:36  6:36
5. V14  Krlis Dilers   Auseklis          0:21:13  2:41  6:38
6. V14  Andris Ozolkja  Kpa/RRBJSS       0:21:49  3:17  6:49
7. V14  Mats Litvins    Kpa/RRBJSS       0:23:15  4:43  7:16
7. V14  Uis Kampuss     Ziemevidzemes OC 0:23:15  4:43  7:16
9. V14  Mris Zamovskis  OK Ogre           0:23:16  4:44  7:16
10.V14  Roberts Krasti Ziemevidzemes OC 0:24:04  5:32  7:31
11.V14  Emls dris      Kpa/RRBJSS       0:24:13  5:41  7:34
12.V14  Armands ri    RSP               0:24:41  6:09  7:43
13.V14  Kristaps Egltis OK Saldus         0:25:46  7:14  8:03
14.V14  Edgars Gaiis    Meridins CSS     0:26:01  7:29  8:08
15.V14  irts Jurgelns  Meridins CSS     0:26:24  7:52  8:15
16.V14  Andris Kivlenieks OK Ogre          0:26:31  7:59  8:17
17.V14  Rdolfs Krsli OK "Pznis"       0:26:39  8:07  8:20
18.V14  Andris Rukns   Kpa/RRBJSS       0:27:40  9:08  8:39
19.V14  Arnolds ri    RSP               0:27:55  9:23  8:43
20.V14  Ivars Ziemelis   OK Ogre           0:28:00  9:28  8:45
20.V14  Mikus Brzi    Madonas BJSS      0:28:00  9:28  8:45
22.V14  Miks Krasti    Kpa/Laimte      0:29:00 10:28  9:04
23.V14  Gustavs Galindoms OK Saldus        0:29:06 10:34  9:06
24.V14  Edgars Brzi   OK Saldus         0:29:14 10:42  9:08
25.V14  Kristaps Ekins  Ziemevidzemes OC 0:30:12 11:40  9:26
26.V14  Artjoms Rekuenko Madonas BJSS     0:30:39 12:07  9:35
27.V14  Gatis Purvi    Sl.mes          0:31:11 12:39  9:45
28.V14  Edgars Srmoltis OK Saldus        0:32:06 13:34 10:02
29.V14  Aldis Zaaiskalns                  0:33:44 15:12 10:32
30.V14  Linards Kaverskis OK Ogre          0:33:46 15:14 10:33
31.V14  Ainrs Brltis  Sl.mes          0:35:15 16:43 11:01
32.V14  Dvis Srs       Madonas BJSS      0:39:49 21:17 12:27
33.V14  Krlis Dreimanis Kpa/RRBJSS       0:39:57 21:25 12:29
34.V14  Jnis Barkovskis Sl.mes          0:41:10 22:38 12:52
35.V14  Valters Strlnieks OK Ogre         0:42:35 24:03 13:18
36.V14  Rolands Blumbeks Sl.mes          0:43:50 25:18 13:42
37.V14  Jnis Ellers     OK Saldus         0:45:58 27:26 14:22
38.V14  Druvis Slins   Meridins CSS     0:47:56 29:24 14:59
39.V14  Lauris Eksto     Ziemevidzemes OC 0:48:44 30:12 15:14
40.V14  Aleksejs Gusarovs Madonas BJSS     1:01:29 42:57 19:13
41.V14  Didzis Linde     Ziemevidzemes OC 1:01:53 43:21 19:20
42.V14  Kris Briedis    OK Saldus         1:39:04 01:20 30:58
   V14  Arturs Hartmanis OK Saldus         Noemts
   V14  Jnis Dka       Meridins CSS     Noemts
   V14  Nauris Zviedris  Ziemevidzemes OC Noemts
   V14  Toms Rusovs      Auseklis          Noemts
-------------------------------------------------------------

V16          4100 m/10 c

1. V16  Anatolijs Tarasovs RSP             0:21:42        5:18
2. V16  Marers ietis   Auseklis          0:22:38  0:56  5:31
3. V16  Edgars Sparns   OK Ogre           0:24:25  2:43  5:57
4. V16  Kalvis Mihailovs Auseklis LSPA     0:25:10  3:28  6:08
5. V16  Mikus agata     Auseklis          0:25:24  3:42  6:12
6. V16  Mris Jansons    RSP               0:26:15  4:33  6:24
7. V16  Kristaps Ozoli Meridins CSS     0:26:38  4:56  6:30
8. V16  Andris Ansabergs Auseklis          0:26:51  5:09  6:33
9. V16  Gints Cimers     Madonas BJSS      0:28:23  6:41  6:55
10.V16  Artrs Midrijnis OK Saldus        0:28:50  7:08  7:02
11.V16  Ansis inke      Kpa/Laimte      0:29:25  7:43  7:10
12.V16  Toms Purgailis   Bebri             0:29:32  7:50  7:12
13.V16  Mrti Puri   RSP               0:29:38  7:56  7:14
14.V16  Armands Rders   OK Ogre           0:29:49  8:07  7:16
15.V16  Jnis Bukavs     Meridins CSS     0:29:55  8:13  7:18
16.V16  riks dris      Ziemevidzemes OC 0:30:17  8:35  7:23
17.V16  Arturs Rogulis   Auseklis          0:31:25  9:43  7:40
18.V16  Edgars Beavskis Sl.mes          0:31:45 10:03  7:45
19.V16  Pranis Brazauskis OK Saldus        0:32:24 10:42  7:54
20.V16  Agnis ri      RSP               0:33:57 12:15  8:17
21.V16  Jnis Kurmi    OK Saldus         0:34:37 12:55  8:27
22.V16  Nils Demins      Auseklis          0:36:16 14:34  8:51
23.V16  Gatis usts      Auseklis          0:36:28 14:46  8:54
24.V16  Modris  Teilns  Sl.mes          0:37:21 15:39  9:07
25.V16  Jnis Danauskis Meridins CSS     0:38:22 16:40  9:21
26.V16  Ruslans Gelbis   Auseklis          0:39:07 17:25  9:32
27.V16  Kaspars Raksti OK Saldus         0:39:56 18:14  9:44
28.V16  Jnis Zaaiskalns                  0:40:11 18:29  9:48
29.V16  Edgars Iluss     Auseklis          0:48:06 26:24 11:44
   V16  Madars Bandenovis Ziemevidzemes OC Noemts
   V16  Mrcis Priedtis OK Ogre           Noemts
   V16  Mrti Ceblis   Ziemevidzemes OC Noemts
--------------------------------------------------------------

V18          4800 m/12 c

1. V18  Mrcis Matisns  Madonas BJSS      0:26:51        5:36
2. V18  Renrs Roze      OK Ogre           0:27:02  0:11  5:38
3. V18  Gatis Caics      Kpa/Laimte      0:27:27  0:36  5:43
4. V18  riks Lebedoks   Meridins CSS     0:28:21  1:30  5:54
5. V18  Atis Reis      OK Saldus         0:28:24  1:33  5:55
6. V18  Normunds Freimanis RSP             0:28:25  1:34  5:55
7. V18  Vilnis Klsons   OK Ogre           0:28:47  1:56  6:00
8. V18  Mrti Kalni  OK Saldus         0:28:51  2:00  6:01
9. V18  Mrti Lsmanis RSP               0:29:18  2:27  6:06
10.V18  Arnis Saltums    Madonas BJSS      0:29:48  2:57  6:12
11.V18  Kristaps Grinbergs Ziemevidzemes OC 0:30:17 3:26 6:19
12.V18  Gatis Reis     OK Saldus         0:31:09  4:18  6:29
13.V18  Artis pulis    OK Saldus         0:31:34  4:43  6:35
14.V18  Jnis Malcns    Kpa/RRBJSS       0:31:51  5:00  6:38
15.V18  Raimonds pulnieks Meridins CSS  0:32:30  5:39  6:46
16.V18  Jnis Meirns    Meridins CSS     0:32:39  5:48  6:48
17.V18  Krlis Ducens    Meridins CSS     0:32:57  6:06  6:52
18.V18  Jzeps Bako     Kpa              0:33:24  6:33  6:58
19.V18  Edgars Bernns   Madonas BJSS      0:34:51  8:00  7:16
20.V18  Jnis Rukns    Kpa              0:35:17  8:26  7:21
21.V18  Jnis Gruduls    Madonas BJSS      0:35:48  8:57  7:28
22.V18  Mrti Linde    Viga              0:35:52  9:01  7:28
23.V18  Jnis Ansabergs  Auseklis          0:35:58  9:07  7:30
24.V18  Normunds Brzi Madonas BJSS      0:36:04  9:13  7:31
25.V18  Gints Priedtis  OK Saldus         0:36:06  9:15  7:31
26.V18  Andris Muraka   Kpa/RRBJSS       0:39:19 12:28  8:11
27.V18  Renrs Druvenieks Sl.mes         0:48:20 21:29 10:04
-------------------------------------------------------------

V20          5500 m/12 c

1. V20  Jevgeijs Sprois OK Saldus        0:29:29        5:22
2. V20  Artis Jansons    Viga              0:32:18  2:49  5:52
3. V20  Agris Stris     OK Saldus         0:32:26  2:57  5:54
4. V20  Aivis Leji     Madonas BJSS      0:32:36  3:07  5:56
5. V20  Valdis Cvetkovs  RSP               0:33:02  3:33  6:00
6. V20  Jnis Uulis     Kpa              0:33:03  3:34  6:01
7. V20  Rdolfs Freimanis Auseklis         0:34:25  4:56  6:15
8. V20  Mris Tauvens    Viga              0:34:45  5:16  6:19
9. V20  Ingus Ptersons  TOK "Taka"        0:35:33  6:04  6:28
10.V20  Raivis Otto      RSP               0:37:31  8:02  6:49
-------------------------------------------------------------

V21E          6800 m/13 c

1. V21E Jnis Krmi    Auseklis          0:35:40        5:15
2. V21E Jnis Zamovskis  OK Ogre           0:36:22  0:42  5:21
3. V21E irts Lini     Viga              0:36:28  0:48  5:22
4. V21E Kaspars Dli   ind.              0:36:40  1:00  5:24
5. V21E Gatis Beris     Auseklis LSPA     0:37:10  1:30  5:28
6. V21E irts Veeris    Balta             0:37:58  2:18  5:35
7. V21E Guntars miti  Meridins         0:38:31  2:51  5:40
8. V21E Toms Veits       Purva bridjs     0:38:36  2:56  5:41
9. V21E Artis Lomelis   Burknciems & Co  0:38:45  3:05  5:42
10.V21E Kaspars Krkli Brvnieki         0:39:03  3:23  5:45
11.V21E irts Sarma      OK Ogre           0:39:24  3:44  5:48
11.V21E Ivars agars     Purva bridjs     0:39:24  3:44  5:48
13.V21E irts Mamis      Mona              0:40:18  4:38  5:56
14.V21E Aigars Leiboms   Balta             0:40:31  4:51  5:58
15.V21E Gatis Dzrve     Stopkrns         0:40:46  5:06  6:00
16.V21E Reinis Putni   Kpa              0:41:07  5:27  6:03
17.V21E Agris Ozols      OK Saldus         0:42:31  6:51  6:15
18.V21E Ainrs Veeris   Meridins         0:44:31  8:51  6:33
19.V21E Juris Knts      Meridins         0:45:37  9:57  6:42
20.V21E Jnis Naglis     OK Ogre           0:46:29 10:49  6:50
   V21E Valdis Renerts   Sl.mes          Noemts
------------------------------------------------------------

V21A          5500 m/12 c

1. V21A Uldis Voitenko   Purva bridjs     0:33:13        6:02
2. V21A Kaspars erjaks  Purva bridjs     0:33:52  0:39  6:09
3. V21A Reinis Zobens    Purva bridjs     0:34:02  0:49  6:11
4. V21A Gunrs Ikaunieks Madonas BJSS      0:34:07  0:54  6:12
5. V21A Arnis nore      Auseklis LSPA     0:34:33  1:20  6:17
6. V21A Alberts Lcis    Purva bridjs     0:35:26  2:13  6:27
7. V21A Aigars Kokins    Purva bridjs     0:36:07  2:54  6:34
8. V21A Valters Fredenfelds Alnis          0:36:28  3:15  6:38
9. V21A Aldis Leitlands  Burknciems & Co  0:36:35  3:22  6:39
10.V21A Andris Strazdi Purva bridjs     0:37:09  3:56  6:45
11.V21A Alvis Lepiksons  Limbai           0:38:08  4:55  6:56
12.V21A Kaspars Kojalovis Viga            0:38:51  5:38  7:04
13.V21A Aldis Banga      SK Spriegums      0:39:20  6:07  7:09
14.V21A Jnis eza       TOK "Taka"        0:39:37  6:24  7:12
15.V21A Ansis Kuplis     ind.              0:41:13  8:00  7:30
16.V21A Aigars Acti    3A                0:41:19  8:06  7:31
17.V21A Ansis Acti     3A                0:46:31 13:18  8:27
18.V21A Ilgvars Apinis   ind.              0:47:03 13:50  8:33
19.V21A Jnis Acti     3A                0:47:04 13:51  8:33
-------------------------------------------------------------

V21B          4100 m/10 c

1. V21B Mrti Lcis    Purva bridjs     0:27:55        6:49
2. V21B Andris Valdmanis Ziemevidzemes OC 0:35:24  7:29  8:38
3. V21B Mris Grinbergs  Ziemevidzemes OC 0:37:31  9:36  9:09
-------------------------------------------------------------

V35          5500 m/12 c

1. V35  Guntis Arnicns  SK Balta          0:29:25        5:21
2. V35  Gundars Rusovs   Alnis             0:30:22  0:57  5:31
3. V35  Juris Ostups     Kpa              0:31:25  2:00  5:43
4. V35  Nikolajs Lucns  Mona              0:34:06  4:41  6:12
5. V35  Valdis Kokoris  Mona              0:34:22  4:57  6:15
6. V35  Sergejs adrins  Kpa              0:35:26  6:01  6:27
7. V35  Aivars Mihailovs Auseklis LSPA     0:36:37  7:12  6:39
8. V35  Pteris vns    TOK "Taka"        0:37:50  8:25  6:53
9. V35  Ainrs ili    Alnis             0:38:42  9:17  7:02
10.V35  Atis Zari      Mona              0:39:12  9:47  7:08
11.V35  Uldis Vte       Mona              0:41:23 11:58  7:31
12.V35  Andris Meerts  PS                0:43:59 14:34  8:00
   V35  Andrejs Gaumiks  Bebri             Noemts
------------------------------------------------------------

V40          4800 m/12 c

1. V40  Andis Pirkti   SK Balta          0:29:24        6:08
2. V40  Egls Puri     Mona              0:29:35  0:11  6:10
3. V40  Guntars Jansons  SK Balta          0:31:09  1:45  6:29
4. V40  Pteris Zari   Mona              0:31:24  2:00  6:32
5. V40  Dainis Priedtis OK Saldus         0:32:45  3:21  6:49
6. V40  Gundars Porietis Kpa              0:32:50  3:26  6:50
7. V40  Guntis Dilers   Mona              0:34:46  5:22  7:15
8. V40  Juris Cebulis    Mona              0:35:57  6:33  7:29
9. V40  Sandris Lcis    Mona              0:39:05  9:41  8:09
10.V40  Rainers Meiers   TOK "Taka"        0:39:14  9:50  8:10
11.V40  Peter Carlill    UK                0:39:29 10:05  8:14
12.V40  Jnis Ansabergs  Auseklis          0:40:56 11:32  8:32
13.V40  Pteris Strazdi Viga             0:41:23 11:59  8:37
14.V40  Andris agata                      0:43:11 13:47  9:00
15.V40  Jnis Kava      ind.              0:43:52 14:28  9:08
16.V40  Mris Ellers     OK Saldus         0:45:19 15:55  9:26
17.V40  Preris PirtnieksMona              0:49:02 19:38 10:13
--------------------------------------------------------------

V45          4100 m/10 c

1. V45  Ilmrs Limbns   Sigulda           0:26:24        6:26
2. V45  Rolands Laveiis Kpa              0:28:02  1:38  6:50
3. V45  Indulis Peilns  Kpa              0:30:07  3:43  7:21
4. V45  Ilmrs Purvi   Sl.mes          0:31:44  5:20  7:44
5. V45  Ivars Ansviesulis SK Spriegums     0:34:06  7:42  8:19
6. V45  Aivars Druvenieks Sl.mes         0:36:57 10:33  9:01
7. V45  Edgars Mtnieks  Prizma            0:37:55 11:31  9:15
8. V45  Mris Zaaiskalns                  0:38:25 12:01  9:22
9. V45  Juris Lipsnis    TOK "Taka"        0:38:47 12:23  9:28
10.V45  Jnis Turka      TOK "Taka"        0:41:34 15:10 10:08
11.V45  Indars Kripens   ind.              1:00:04 33:40 14:39
------------------------------------------------------------

V50          3900 m/10 c

1. V50  Andris Tauvens   Viga              0:27:58       7:10
2. V50  Ilgonis Krmi  Brvnieki         0:29:36  1:38 7:35
3. V50  Valrijs Pohomovs ind.             0:29:39  1:41 7:36
4. V50  Ojrs Ulmanis    OK Saldus         0:30:05  2:07 7:43
5. V50  Uldis danovs    OK KO             0:30:25  2:27 7:48
6. V50  Arnolds KuinskisPrizma            0:32:05  4:07 8:14
-----------------------------------------------------------
V55          3200 m/9 c

1. V55  Ojrs Lietuvietis Brvnieki        0:27:01        8:27
2. V55  Jzeps Bako     Kpa              0:33:53  6:52 10:35
3. V55  Jnis Skrzmanis Prizma            0:35:25  8:24 11:04
4. V55  Andrejs ri    ind.              0:38:28 11:27 12:01
5. V55  Ivars Brants     Alnis             0:40:03 13:02 12:31
-------------------------------------------------------------
V60          3200 m/9 c

1. V60  Mris Mlkalnietis Brvnieki       0:23:26        7:19
2. V60  Jnis Aprubis    Prizma            0:26:13  2:47  8:12
3. V60  Pteris Novikovs Kpa              0:27:49  4:23  8:42
4. V60  Vilis Dubrovskis Seniors           0:28:59  5:33  9:03
5. V60  Juris Zvirgzds   Seniors           0:30:42  7:16  9:36
6. V60  Jnis Kalni    Sl.mes          0:31:25  7:59  9:49
-------------------------------------------------------------

V65          2800 m/7 c

1. V65  riks Stmurs    Seniors           0:20:56        7:29
2. V65  Viesturs Mrnieks Balta            0:21:23  0:27  7:38
3. V65  Ivars Kalni    Seniors           0:28:02  7:06 10:01
4. V65  Gunrs Ostups    Kpa              0:28:44  7:48 10:16
5. V65  Andris Kalni   Seniors           0:29:52  8:56 10:40
--------------------------------------------------------------

V70          2800 m/7 c

1. V70  Toms Roztis     Seniors           0:41:38       14:52
--------------------------------------------------------------

DIR1          5500 m/12 c

1. DIR1 Vladimirs Las                     0:40:23        7:21
2. DIR1 Pteris Kurstis                   0:41:54  1:31  7:37
3. DIR1 Raitis Ozols                       0:47:58  7:35  8:43
4. DIR1 Valdis Intsons                     0:50:10  9:47  9:07
5. DIR1 Ieva Kalve                         0:57:28 17:05 10:27
6. DIR1 Gunrs Valinks                     1:03:59 23:36 11:38
7. DIR1 Andris Kalve                       1:06:07 25:44 12:01
   DIR1 Mris Virtiks                      Noemts
-------------------------------------------------------------

DIR2          2800 m/7 c

1. DIR2 Rodrigo Slavi                    0:26:35        9:30
2. DIR2 Ingrda Sivko                      0:29:35  3:00 10:34
3. DIR2 Anfisa Kraze                       0:31:55  5:20 11:24
4. DIR2 Alda Kurste                       0:34:11  7:36 12:12
5. DIR2 Ilona  Ozola                       0:35:01  8:26 12:30
6. DIR2 Ingna Krama                       0:36:57 10:22 13:12
7. DIR2 Egita Kalja                       0:38:12 11:37 13:39
8. DIR2 Lga Valinka                       0:38:23 11:48 13:42
9. DIR2 Ilona Logina                       0:41:06 14:31 14:41

-------------------------------------



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+