OK Kāpa mājas lapa - Ceturtdiena, 26. aprīlis
Nēģu Sprints 2005

20.08.2005                                      Canikava

     S12         5 KP
  1  Linda       Nelsone        Carnikava           04:44
  2  Anete       Gurtiņa                            05:43
  3  Laura       Puķīte         Saulkrasti          06:05
  4  Māra        Kursīte        ZVOC VVBIS AC       07:40
  5  Baiba Ieva  Kagaine        Kāpa                08:42
  6  Santa       Bensone                            16:45

     S14         10 KP
  1  Māra        Peilāne        Kāpa                10:20
  2  Ieva        Rukšāne        Kāpa                10:30
  3  Jūlija      Jegorova       Rīga                17:55

     SB          18 KP
  1  Anna        Augule         Sigulda             16:20
  2  Zita        Rukšāne        Brīvnieki           18:11
  3  Rūta        Skujiņa        Abi Divi            18:14

     S45         15 KP
  1  Ruta        Kukka          Kāpa                15:40
  2  Andiza      Kraze          Zaļā paparde        19:50
  3  Ināra       Lūse           LSC Carnikava       22:09

     SE          20 KP
  1  Līga        Rukšāne        Kāpa                20:39

     S60         10 KP
  1  Rita        Ostupe         Kāpa                11:45

     V12         5 KP
  1  Edgars      Zeidlers       Auseklis            04:24
  2  Ansis       Augulis        SSS                 05:31
  3  Ivars       Embriks        Jūrmala             06:10
  4  Rihards     Puksis         Ogre                10:40
  5  Romans      Ivanovs        Riga                10:44
  6  Arvīds      Ondrups        Individuāli         11:50
  7  Artūrs      Anspoks                            11:51
  8  Jānis       Strautups                          12:23
  9  Alvis       Freidenfelds   Briksnis            16:38
 10  Edžus       Strautups                          29:18

     V14         10 KP
  1  Mārcis      Ūdris          Kāpa                06:32
  2  Reinis      Augulis        Sigulda             08:58
  3  Toms        Skujiņš        Abi Divi            10:30
  4  Artūrs      Jaunzems       Individuāli         10:55
  5  Edgars      Siliņš                             13:16
     Rolands     Grava-Ģērmanis Kāpa                 noņ

     V16         15 KP
  1  Emīls       Ūdris          Kāpa                10:24
  2  Andris      Rukšāns        Brīvnieki           11:28
     Andris      Ozolkāja       Kāpa                 noņ

     VB          18 KP
  1  Raimonds    Puksis         Ogre                13:30
  2  Valters     Freidenfelds   J un A Gultņi       13:38
  3  Pēteris     Kursītis       Auseklis            14:15
  4  Jānis       Kaupe          Abi Divi            16:14
  5  Guntars     Orloviskis     Abi Divi            16:21
  6  Aldis       Strožs                             22:28

     VE          20 KP
  1  Andis       Laveiķis       Kāpa                11:58
  2  Pauls       Liepiņš        Briksnis            13:25
  3  Juris       Ostups         Kāpa                13:32
  4  Edgars      Peilāns        Kāpa                13:40
  5  Māris       Ozoliņš        Kāpa                14:45

     V45         18 KP
  1  Jānis       Augulis        Sigulda             16:00
  2  Volli       Kukk           Kāpa                18:25
  3  Uldis       Nelsons                            22:06
  4  Jānis       Vārpiņš        Seniors             23:43
  5  Atis        Rukšāns        Brīvnieki           26:58

     V60         10 KP
  1  Gunārs      Ostups         Kāpa                09:50
  2  Jānis       Lūsis          LSC Carnikava       12:58

     Tautas Klase
     Filips      Palejs                            14 KP
     Gvido       Bērziņš        Volvo kl.Latvij    14 KP
     Laura       Nelsone        Carnikava           7 KP
     Kārlis      Baltacis                          20 KP
     Pēteris     Nēģītis        Vita               20 KP
     Guntars     Ozoliņš        Lilaste             5 KP
     Artūrs      Garkuša                           20 KP
     Jānis       Jēkabsons                         20 KP
     Andris      Valteris Gviediņš                 20 KP
     Aija        Gviediņa Valtere                  20 KP
     Jūlija      Kokošņikova                       20 KP
     Straujups                                     13 KP
     Anspoks                                       13 KP
     Lelde       Kursīte        218 bērnudārzs      7 KP

     Orientēšanās rotaļa

     Linda       Nelsone        Carnikava      2 minūtes
     Artūrs      Bērziņš        Carnikava      2 minūtes
     Vadislavs   Jegorovs       Rīga           3 minūtes
     Roberts     Petrovs        Carnikava      3 minūtes
     Raitis      Sika           Carnikava      3 minūtes
     Lelde       Kursīte        Carnikava      3 minūtes
     Emīls       Šēvics         Carnikava      3 minūtes
     Ivars       Embriks        Sloka          4 minūtes
     Romans      Ivanovs        Rīga           4 minūtes
     Anete       Dane           Carnikava      4 minūtes
     Laura       Nelsone        Carnikava      4 minūtes
     Rihards     Puksis         Ogre           4 minūtes
     Paula       Ābele          Carnikava      5 minūtes
     Adriana     Ābola          Carnikava      5 minūtes
     Jānis       Straujups      Carnikava      5 minūtes
     Elīza       Dane           Carnikava      5 minūtes
     Anita       Kijna          Carnikava      6 minūtes
     Artūrs      Kijns          Carnikava      6 minūtes
     Edmunds     Mušenkovs      Carnikava      6 minūtes
     Lūcija      Šēvica         Carnikava      6 minūtes
     Edgars      Straujups      Carnikava      6 minūtes
     Dāvids      Rozītis                       7 minūtes
     Helēna Kate Hamina         Carnikava      11 minūtes



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+