OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Trešdiena, 27. maijs
Nu Sprints 2005

20.08.2005                                      Canikava

     S12         5 KP
  1  Linda       Nelsone        Carnikava           04:44
  2  Anete       Gurtia                            05:43
  3  Laura       Pute         Saulkrasti          06:05
  4  Mra        Kurste        ZVOC VVBIS AC       07:40
  5  Baiba Ieva  Kagaine        Kpa                08:42
  6  Santa       Bensone                            16:45

     S14         10 KP
  1  Mra        Peilne        Kpa                10:20
  2  Ieva        Rukne        Kpa                10:30
  3  Jlija      Jegorova       Rga                17:55

     SB          18 KP
  1  Anna        Augule         Sigulda             16:20
  2  Zita        Rukne        Brvnieki           18:11
  3  Rta        Skujia        Abi Divi            18:14

     S45         15 KP
  1  Ruta        Kukka          Kpa                15:40
  2  Andiza      Kraze          Za paparde        19:50
  3  Inra       Lse           LSC Carnikava       22:09

     SE          20 KP
  1  Lga        Rukne        Kpa                20:39

     S60         10 KP
  1  Rita        Ostupe         Kpa                11:45

     V12         5 KP
  1  Edgars      Zeidlers       Auseklis            04:24
  2  Ansis       Augulis        SSS                 05:31
  3  Ivars       Embriks        Jrmala             06:10
  4  Rihards     Puksis         Ogre                10:40
  5  Romans      Ivanovs        Riga                10:44
  6  Arvds      Ondrups        Individuli         11:50
  7  Artrs      Anspoks                            11:51
  8  Jnis       Strautups                          12:23
  9  Alvis       Freidenfelds   Briksnis            16:38
 10  Edus       Strautups                          29:18

     V14         10 KP
  1  Mrcis      dris          Kpa                06:32
  2  Reinis      Augulis        Sigulda             08:58
  3  Toms        Skuji        Abi Divi            10:30
  4  Artrs      Jaunzems       Individuli         10:55
  5  Edgars      Sili                             13:16
     Rolands     Grava-rmanis Kpa                 no

     V16         15 KP
  1  Emls       dris          Kpa                10:24
  2  Andris      Rukns        Brvnieki           11:28
     Andris      Ozolkja       Kpa                 no

     VB          18 KP
  1  Raimonds    Puksis         Ogre                13:30
  2  Valters     Freidenfelds   J un A Gulti       13:38
  3  Pteris     Kurstis       Auseklis            14:15
  4  Jnis       Kaupe          Abi Divi            16:14
  5  Guntars     Orloviskis     Abi Divi            16:21
  6  Aldis       Stros                             22:28

     VE          20 KP
  1  Andis       Laveiis       Kpa                11:58
  2  Pauls       Liepi        Briksnis            13:25
  3  Juris       Ostups         Kpa                13:32
  4  Edgars      Peilns        Kpa                13:40
  5  Mris       Ozoli        Kpa                14:45

     V45         18 KP
  1  Jnis       Augulis        Sigulda             16:00
  2  Volli       Kukk           Kpa                18:25
  3  Uldis       Nelsons                            22:06
  4  Jnis       Vrpi        Seniors             23:43
  5  Atis        Rukns        Brvnieki           26:58

     V60         10 KP
  1  Gunrs      Ostups         Kpa                09:50
  2  Jnis       Lsis          LSC Carnikava       12:58

     Tautas Klase
     Filips      Palejs                            14 KP
     Gvido       Brzi        Volvo kl.Latvij    14 KP
     Laura       Nelsone        Carnikava           7 KP
     Krlis      Baltacis                          20 KP
     Pteris     Ntis        Vita               20 KP
     Guntars     Ozoli        Lilaste             5 KP
     Artrs      Garkua                           20 KP
     Jnis       Jkabsons                         20 KP
     Andris      Valteris Gviedi                 20 KP
     Aija        Gviedia Valtere                  20 KP
     Jlija      Kokoikova                       20 KP
     Straujups                                     13 KP
     Anspoks                                       13 KP
     Lelde       Kurste        218 brnudrzs      7 KP

     Orientans rotaa

     Linda       Nelsone        Carnikava      2 mintes
     Artrs      Brzi        Carnikava      2 mintes
     Vadislavs   Jegorovs       Rga           3 mintes
     Roberts     Petrovs        Carnikava      3 mintes
     Raitis      Sika           Carnikava      3 mintes
     Lelde       Kurste        Carnikava      3 mintes
     Emls       vics         Carnikava      3 mintes
     Ivars       Embriks        Sloka          4 mintes
     Romans      Ivanovs        Rga           4 mintes
     Anete       Dane           Carnikava      4 mintes
     Laura       Nelsone        Carnikava      4 mintes
     Rihards     Puksis         Ogre           4 mintes
     Paula       bele          Carnikava      5 mintes
     Adriana     bola          Carnikava      5 mintes
     Jnis       Straujups      Carnikava      5 mintes
     Elza       Dane           Carnikava      5 mintes
     Anita       Kijna          Carnikava      6 mintes
     Artrs      Kijns          Carnikava      6 mintes
     Edmunds     Muenkovs      Carnikava      6 mintes
     Lcija      vica         Carnikava      6 mintes
     Edgars      Straujups      Carnikava      6 mintes
     Dvids      Roztis                       7 mintes
     Helna Kate Hamina         Carnikava      11 mintes



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+