OK Kāpa mājas lapa - Svētdiena, 21. janvāris
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2005 - ind.

V16          6700 m/15 c                     Rezultāti min/km  zaudē līd.

1  Jubelis Andris          Madona            00:43:03  06:26
2  Kivlenieks Andris       Ogre              00:47:34  07:06   +00:04:31
3  Ūdris Emīls             Rīgas rajons      00:47:52  07:09   +00:04:49
4  Ziemelis Ivars          Ogre              00:48:03  07:10   +00:05:00
5  Dišlers Kārlis          Tukums            00:48:05  07:11   +00:05:02
5  Jurgelāns Ģirts         Cēsis             00:48:05  07:11   +00:05:02
7  Strēlnieks Valters      Ogre              00:48:39  07:16   +00:05:36
8  Laveiķis Andis          Rīgas rajons      00:48:40  07:16   +00:05:37
9  Krēsliņš Rūdolfs        Gulbene           00:49:02  07:19   +00:05:59
10 Pauliņš Artūrs          Valka             00:49:16  07:21   +00:06:13
11 Ķauķītis Ilmārs         Valka             00:49:52  07:27   +00:06:49
12 Žagata Zemgus           Laimīte           00:51:46  07:44   +00:08:43
13 Timofeičuks Igors       Ventspils         00:52:31  07:50   +00:09:28
14 Ūdris Mārcis            Rīgas rajons      00:54:23  08:07   +00:11:20
15 Baumanis Agnis          Kuldīga/TOK Taka  00:55:41  08:19   +00:12:38
16 Rubenis Arvis           Gulbene           00:55:50  08:20   +00:12:47
17 Krastiņš Mikus          Laimīte           00:57:42  08:37   +00:14:39
18 Kangro Sendijs          Valka             00:57:48  08:38   +00:14:45
19 Hartmanis Artūrs        Saldus            00:57:54  08:39   +00:14:51
20 Zamovskis Māris         Ogre              00:59:50  08:56   +00:16:47
21 Grava-Ģērmanis Rolands  Laimīte           00:59:56  08:57   +00:16:53
22 Lauciņš Jānis           Valka             01:00:29  09:02   +00:17:26
23 Bogdānovs Mārcis        Valmiera          01:00:32  09:02   +00:17:29
23 Rekuņenko Artjoms       Madona            01:00:32  09:02   +00:17:29
25 Bērziņš Mikus           Madona            01:01:17  09:09   +00:18:14
26 Linde Didzis            Valmiera          01:04:44  09:40   +00:21:41
27 Drozds Ainārs           Cēsis             01:05:53  09:50   +00:22:50
28 Freimanis Andris        Tukums            01:06:48  09:58   +00:23:45
29 Rešķis Andis            Saldus            01:08:04  10:10   +00:25:01
30 Zumbergs Aigars         Cēsis             01:08:27  10:13   +00:25:24
31 Štorhs Kristaps         Kuldīga/TOK Taka  01:08:44  10:16   +00:25:41
32 Galindoms Gustavs       Saldus            01:08:56  10:17   +00:25:53
33 Gailis Zigmārs          Laimīte           01:09:09  10:19   +00:26:06
34 Sērmolītis Edgars       Saldus            01:09:45  10:25   +00:26:42
35 Krastiņš Roberts        Valmiera          01:11:01  10:36   +00:27:58
36 Bričonoks Edgars        Rīgas rajons      01:12:54  10:53   +00:29:51
37 Zviedris Nauris         Valmiera          01:18:02  11:39   +00:34:59
38 Žentiņš Edžus           Kuldīga/TOK Taka  01:21:55  12:14   +00:38:52
39 Bernāns Jānis           Madona            01:23:27  12:27   +00:40:24
40 Grīnvalds Jānis         Ventspils         01:26:19  12:53   +00:43:16
41 Zraičenko Konstantīns   Ventspils         01:27:50  13:07   +00:44:47
42 Freimanis Oskars        Tukums            01:48:09  16:09   +01:05:06
   Složa Andris            Kuldīga/TOK Taka  Nestartēja
   Volkovs Aleksandrs      Ventspils         DISQ

--------------------------------------------------------------------------------

S16          4300 m/12 c

1  Vīķe Laura              Rīgas rajons      00:41:10  09:34
2  Skraustiņa Sintija      Madona            00:42:22  09:51   +00:01:12
3  Freimane Marita         Laimīte           00:44:21  10:19   +00:03:11
4  Puriņa Anna             Laimīte           00:44:31  10:21   +00:03:21
5  Cahrause Ilze           Saldus            00:44:49  10:25   +00:03:39
6  Lūsa Vieda              Cēsis             00:45:50  10:40   +00:04:40
7  Stapāne Madara          Gulbene           00:46:07  10:43   +00:04:57
8  Midrijāne Anete         Kuldīga/TOK Taka  00:46:29  10:49   +00:05:19
9  Buža Dace               Cēsis             00:49:18  11:28   +00:08:08
10 Krēsliņa Linda          Gulbene           00:50:03  11:38   +00:08:53
11 Turka Mārīte            Kuldīga/TOK Taka  00:50:20  11:42   +00:09:10
12 Peilāne Māra            Rīgas rajons      00:51:04  11:53   +00:09:54
13 Tilta Sabīne            Valmiera          00:51:10  11:54   +00:10:00
14 Rukšāne Ieva            Rīgas rajons      00:52:16  12:09   +00:11:06
15 Avotiņa Ieva            Ogre              00:53:05  12:21   +00:11:55
16 Dadzīte Agnese          Madona            00:55:13  12:50   +00:14:03
17 Kirmuška Madara         Tukums            00:55:56  13:00   +00:14:46
18 Nāgele Ieva             Rīgas rajons      00:56:05  13:03   +00:14:55
19 Lapiņa Renāte           Valka             00:56:20  13:06   +00:15:10
20 Brūna Lauma             Saldus            00:56:50  13:13   +00:15:40
21 Šuste Sanda             Tukums            00:57:06  13:17   +00:15:56
22 Brūklene Laima          Ogre              00:57:12  13:18   +00:16:02
23 Baumane Aiva            Kuldīga/TOK Taka  00:59:10  13:46   +00:18:00
24 Rullīte Santa           Valka             00:59:13  13:46   +00:18:03
25 Bērziņa Elīna           Valmiera          01:02:35  14:33   +00:21:25
26 Kolodija Marija         Ventspils         01:04:12  14:56   +00:23:02
27 Spunde Amanda           Valka             01:04:14  14:56   +00:23:04
28 Bērziņa Astrīda         Madona            01:05:52  15:19   +00:24:42
29 Zvejniece Laura         Ogre              01:05:57  15:20   +00:24:47
30 Nītiņa Krista           Cēsis             01:06:28  15:27   +00:25:18
31 Tilta Zane              Valmiera          01:09:08  16:05   +00:27:58
32 Gaile Ligija            Tukums            01:09:51  16:15   +00:28:41
33 Garbuzova Natālija      Ventspils         01:11:18  16:35   +00:30:08
34 Bērziņa Zanda           Valmiera          01:21:41  19:00   +00:40:31
   Blauva Anete            Ogre              DISQ
   Brice Ieva              Saldus            DISQ
   Kūrova Karīna           Laimīte           Nestartēja
   Maksimova Viktorija     Ventspils         DISQ
   Pūce Kristīne           Madona            Nestartēja
   Silamiķele Baiba        Laimīte           Nestartēja

--------------------------------------------------------------------------------
Created with OEvent
13.05.2005 18:28:12



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+