OK Kāpa mājas lapa - Svētdiena, 23. septembris
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2005- staf.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde
Results of relay

S16
                                         Rezultāts 
                                                   vieta Rezult. vieta 
                                                   etapā        pēc etapa
1.  Rīgas rajona BJSS
       1 Laura Vīķe           Rīgas rajon 00:29:01   1  00:29:01   1
       2 Ieva Rukšāne         Rīgas rajon 00:42:05   4  01:11:06   2
       3 Māra Peilāne         Rīgas rajon 00:40:10   4  01:51:16   2

2.  Saldus
       1 Ieva Brice           Saldus      00:43:44   7  00:43:44   7
       2 Lauma Brūna          Saldus      00:43:45   5  01:27:29   3
       3 Ilze Cahrausa        Saldus      00:33:05   1  02:00:34   3

3.  Tukums
       1 Ligija Gaile         Tukums      00:48:34   10 00:48:34  10
       2 Sanda Šuste          Tukums      00:38:57   3  01:27:31   4
       3 Madara  Kirmuška     Tukums      00:33:18   2  02:00:49   4

4.  Kuldīga/TOK Taka
       1 Mārīte Turka         Kuldīga     00:43:43   6  00:43:43   6
       2 Aiva Baumane         Kuldīga     00:44:51   6  01:28:34   5
       3 Anete Midrijāne      Kuldīga     00:44:05   7  02:12:39   5

5.  Cēsis
       1 Dace Buža            Cēsis       00:44:09   8  00:44:09   8
       2 Krista Nītiņa        Cēsis       00:53:42   10 01:37:51   9
       3 Vieda Lūsa           Cēsis       00:34:52   3  02:12:43   6

6.  Valka
       1 Amanda Spunde        Valka       00:42:10   5  00:42:10   5
       2 Santa Rullīte        Valka       00:47:33   7  01:29:43   8
       3 Renāte Lapiņa        Valka       00:43:29   6  02:13:12   7

7.  Madona
       1 Sintija Skraustiņa   Madona      00:36:31   3  00:36:31   3
       2 Agnese Dadzīte       Madona      00:52:14   9  01:28:45   6
       3 Astrīda Bērziņa      Madona      00:44:39   9  02:13:24   8

8.  Valmiera
       1 Elīna Bēriņa         Valmiera    00:42:05   4  00:42:05   4
       2 Zane Tilta           Valmiera    00:47:37   8  01:29:42   7
       3 Sabīne Tilta         Valmiera    00:44:17   8  02:13:59   9

9.  Ogre
       1 Laura Zvejniece      Ogre        00:46:36   9  00:46:36   9
       2 Ieva Avotiņa         Ogre        00:59:10   11 01:45:46  10
       3 Laima Brūklene       Ogre        00:49:03   10 02:34:49  10

  Laimīte  [Ārpus konkurences]
       1 Marita Freimane                  00:30:00   2  00:30:00   2
       2 Ieva Nāgele          Laimīte     00:36:49   1  01:06:49   1
       3 Anna Puriņa          Rīgas rajon 00:41:00   5  01:47:49   1

     SASTĀDĪTA [Ārpus konkurences]
       1 Zanda Bērziņa                    01:07:43   11
       2 Edgars Bričonoks     Rīgas rajon 00:37:13   2



V16
                                         Rezultāt 
evietRezultātvieta pēc
 etapa

1.  Rīgas rajona BJSS
       1 Andis Laveiķis       Rīgas rajon 00:28:52   1  00:28:52   1
       2 Mārcis Ūdris         Rīgas rajon 00:35:07   4  01:03:59   1
       3 Emīls Ūdris          Rīgas rajon 00:28:15   2  01:32:14   1

2.  Madona
       1 Artjoms Rekuņenko    Madona      00:33:36   2  00:33:36   2
       2 Mikus Bērziņš        Madona      00:34:27   3  01:08:03   3
       3 Andris Jubelis       Madona      00:26:45   1  01:34:48   2

3.  Ogres sporta centrs
       1 Valters Strēlnieks   Ogre        00:35:03   3  00:35:03   3
       2 Andris Kivlenieks    Ogre        00:29:23   1  01:04:26   2
       3 Ivars Ziemelis       Ogre        00:30:27   4  01:34:53   3

4.  Valka BJSS
       1 Sendijs Kangro       Valka       00:40:48   8  00:40:48   7
       2 Ilmārs Ķauķītis      Valka       00:32:42   2  01:13:30   4
       3 Artūrs Pauliņš       Valka       00:28:19   3  01:41:49   4

5.  Valmiera
       1 Nauris Zviedris      Valmiera    00:41:20   9  00:41:20   8
       2 Roberts Krastiņš     Valmiera    00:37:29   5  01:18:49   6
       3 Mārcis Bogdanovs     Valmiera    00:35:48   6  01:54:37   5

6.  Laimīte
       1 Rolands Grava   ĢērmaLaimīte     00:35:14   5  00:35:14   5
       2 Gailis Zigmārs       Laimīte     00:38:25   6  01:13:39   5
       3 Mikus Krastiņš       Laimīte     00:41:08   10 01:54:47   6

7.  Saldus
       1 Artūrs Hartmanis     Saldus      00:35:07   4  00:35:07   4
       2 Edgars Sērmolītis    Saldus      00:43:47   9  01:18:54   7
       3 Andis Rešķis         Saldus      00:36:15   7  01:55:09   7

8.  Tukums
       1 Andris Freimanis     Tukums      00:41:24   10 00:41:24   9
       2 Oskars Freimanis     Tukums      00:51:00   11 01:32:24   8
       3 Kārlis Dišlers       Tukums      00:37:54   8  02:10:18   8

9.  Cēsis
       1 Ģirts Jurgelāns      Cēsis       00:45:42   11 00:45:42  10
       2 Ainārs Drozds        Cēsis       00:46:50   10 01:32:32   9
       3 Aigars Zumbergs      Cēsis       00:44:18   11 02:16:50  10

10.  TOK Taka/Kuldīga
       1 Kristaps Štorhs      Kuldīga     01:13:58   14 01:13:58  13
       2 Agnis Baumanis       Kuldīga     00:39:17   7  01:53:15  11
       3 Edžus Žentiņš        Kuldīga     01:13:19   13 03:06:34  11

     Ventspils
       1 Konstantīns ZraičenkoVentspils   00:35:21   6  00:35:21   6
       2 Jānis Grīnvolds      Ventspils     DISQ          DISQ
       3 Igors Timofeičuks    Ventspils   00:45:10   12   DISQ

  O+M [Ārpus kārtas]
       1 Bernāns Jānis        Ogre        00:52:36   13 00:52:36  12
       2 Zamovskis Māris      Ogre        00:42:38   8  01:35:14  10
       3 Kaverskis Linards    Madona      00:35:26   5  02:10:40   9

     SASTADITA [Ārpus kārtas]
       1 Edgars Bērziņš                   00:36:37   7

     SASTADITA 1 [Ārpus kārtas]
       1 Gustavs Galindoms                00:47:25   12 00:47:25  11
       2 Lauciņš Jānis                      DISQ          DISQ
       3 Didzis Linde                     00:39:30   9    DISQ





Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+