OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Saulkrastu pavasara 4. krta

Lilaste   9.maijs 2006.gads
4.krta    REZULTTI
                                                                 PUNKTI
      S12        1,5 km   5 KP                 REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kop
  1   Anna MadaraPrkone      1994  Saulkr.vsk.21.29   13   4.5  6    7   30.5
  2   Laura      Belmere      1994  Saulkr.vsk.27.21   10   4.5  4    2   20.5
 3.-4 Rente     re                Saulkr.vsk.30.55   7.5  3    1        11.5
 3.-4 Laura      Pute       1996  Saulkr.vsk.30.55   7.5       0.5  13  21.0
  5   Ineta      Vtolia     1994  Saulkr.vsk.40.34   6    7         4   17
  6.  Helna     Vintere      1994  Saulkr.vsk.40.53   5         0.5  3   8.5
  7.  Klinta     Ivanova            Saulkr.vsk.49.53   4         0.5      4.5
  8   Linda      Dinbire      1995  Saulkr.vsk.51.14   3    6         0.5 9.5
  9   Kendija    Aparjode     1996  Saulkr.vsk.51.24   2    0.5  10   0.5 13
  10  Agnese     Vrna        1995  Saulkr.vsk.1,15,35 1    13   8    5   27
  11  Elna      Silia       1994  Saulkr.vsk.1,17,03 0.5  10   13   6   29.5
      Rta       igure       1996  Saulkr.vsk.             8    7        15
      Stefnija  Egle         1998  Saulkr.vsk.             0.5       0.5 1
      Laurita    Priedte     1994  Saulkr.vsk.                  5    10  15
      Krista     Petroina    1994  Saulkr.vsk.                  3    0.5 3.5
      Inese      Skudra       1995  Saulkr.vsk.                  2        2
      Anete      Trektere     1994  Saulkr.vsk.                  0.5  0.5 1
      Guntra     Kleinmite   1995  Saulkr.vsk.                       8   8
      Kristne   Dce         1994  Saulkr.vsk.                       1   1
      Paula      Trumekalne   1994  Saulkr.vsk.                       0.5 0.5
      Edte      Baltia      1996  Saulkr.vsk.                       0.5 0.5
      Annija     Brzia      1998  Saulkr.vsk.                       0.5 0.5
      
      S14        2,2 km   6 KP                 REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kop
  1   Katrna    Kosmaeva    1993  Zvejniekc.v28.40   13   13   13   13  52
  2   Ilze       Kleinmite   1993  Saulkr.vsk.38.06   10        3    1   14
  3   Laima      Lupie       1992  Saulkr.vsk.42.21   8    10   10   6   34
  4   Sanita     Jurkopa      1993  Saulkr.vsk.42.38   7    7    4    4   22
  5   Linda      Mortuzne    1993  Saulkr.vsk.43.10   6    8             14
      Zane       Timermane    1993  Saulkr.vsk.             6         2   8
      Lita       Mielsone          Zvejniekc.vsk.          5    8        13
      Lva       Ptersone    1992  Zvejniekc.vsk.          4             4
      Sanija     Turlaja      1993  Saulkr.vsk.             3         7   10
      Ieva       Kalnia            Zvejniekc.vsk.               7        7
      Ieva       ivare       1992  Zvejniekc.vsk.               6        6
      Baiba      dre         1992  Zvejniekc.vsk.               5        5
      Ineta      Puisne            Zvejniekc.vsk.               2        2
      Edte      Brionoka    1994  OK Kpa                      1    5   6
      Ieva       Rotkovska    1992  Saulkr.vsk.                       10  10
      Rente     Andersone    1992  Saulkr.vsk.                       8   8
      Elna      Jakubovska   1993  Saulkr.vsk.                       3   3
                                                                 PUNKTI
      S21        4,5 km 12 KP                  REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kop
  1   Ruta       Kukka              OK Kpa    43.20   13   13   13       39
  2   Eva        Petroina    1990  Saulkr.vsk.1,55,35 10        7    13  30
      Irita      Pute             Saulkrasti 1,12,20 0.5                0.5
      Laima      Klaua             Brvnieki                    10       10
      Vineta     Ruka               Sigulda                      8        8
      Kristina  Kleinmite   1990  Saulkrasti                   6        6

      S35        3,5km 9 KP                    REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kop
  1   Sarmte    Lesia             Zvejniekcie35.02   13   13            26
  2   Tamra     Kosmaeva          OK Kpa    39.38   10                 10
  3   Ilze       Mrdega      1951  Saulkrasti 1,26,35 8    8    8    10  34
  4   Inese      Petroina    1968  Saulkr.vsk.1,55,35 7         10   13  30
      Ilze       Kalnia      1966  OK Kpa                 10   13       23


      V12        2,2 km   6 KP                                   PUNKTI
                                               REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kop
  1   Krlis     Kosmaevs    1995  Zvejniekc.v17.21   13   13   7    13  46
  2   Roberts    Zaicevs      1994  Saulkr.vsk.39.55   10   10   3    6   29
  3   Uldis      Gailis       1996  Saulkr.vsk.40.25   8    6    6    8   28
  4   Artrs     Cvetkovs     1996  Saulkr.vsk.42.36   7         5    0.5 12.5
  5   Mris      Alups        1997  Saulkr.vsk.47.46   6         4        10
 .k. Kristers   Aparjods     1998  Saulkr.vsk.22.24   0.5  0.5  13   5   19.0
      riks      igurs       1994  Saulkr.vsk.1,00,00 0.5  8             8.5
      Kris      Kli       1994  Saulkr.vsk.             7             7
      Mris      Kalni      2001  OK Kpa                 0.5  2        2.5
      Kristians  Drozdovs     1998  Saulkr.vsk.             0.5       0.5 1.0
      Nauris     agars       1994  Zvejniekc.vsk.               10   10  20
      Mrti    Tauri      1994  Zvejniekc.vsk.               8        8
      Jnis      Bitaitis     1995  Saulkr.vsk.                       7   7
      Jkabs     Majors       1994  Saulkr.vsk.                       4   4
      Mairis     Peksis       1995  Saulkr.vsk.                       3   3
      Ainars     Jespars      1995  Saulkr.vsk.                       2   2
      Kristaps   Briedis      1996  Saulkr.vsk.                       1   1
      Ivo        Bringins     1995  Saulkr.vsk.                       0.5 0.5
      Arnolds    Gruntmanis   1995  Saulkr.vsk.                       0.5 0.5
      Rolands    nitko       1994  Saulkr.vsk.                       0.5 0.5
      
      V14        3,5 km   9 KP                 REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kop
  1   Dvis      Blankenbergs 1992  Saulkr.vsk.35.34   13   13   13       39
  2   Krlis     Baltacis           OK Kpa    52.45   10                 10
  3   Artrs     Vksne       1992  Saulkr.vsk.1,33,50 8    10   6    7   31
      Reinis     Vrna        1992  Saulkr.vsk.1,22,12 0.5  8    4    10  22.5
      Dagnis     Dinbirs      1993  Saulkr.vsk.1,11,25 0.5  6    7    0.5 14
      Oskars     Bringins     1992  Saulkr.vsk.             7    3    13  23
      Haralds    Liepi      1994  Zvejniekc.vsk.               10       10
      Krijnis  mits        1992  Zvejniekc.vsk.               8        8
      Aleks      Beikovs     1993  Zvejniekc.vsk.               5        5
      Mrti    Ruks         1992  Sigulda                      2        2
      Krists     Lielmanis          Zvejniekc.vsk.               1        1
      Artrs     Bodradinovs  1992  Saulkr.vsk.                       8   8
      Viktors    Bogdanovs    1993  Saulkr.vsk.                       0.5 0.5
      Aleksandrs Pitkins      1993  Saulkr.vsk.                       0.5 0.5
      Valters    Orlovskis    1992  Saulkr.vsk.                       0.5 0.5
      
      V21        6,7 km 16 KP                  REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kop
      Valdis     Kokoris           OK Mona                 13            13
      Rihards    Akimovs            OK Silva                     13       13
      Edgars     Brionoks    1991  OK Kpa                           13  13
      Jnis      Kukks        1979  dai                        10   10  20
      
      V35        4,5 km 12 KP                  REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kop
  1   Jnis      Kalni      1966  Ragana     56.19   13   13   13       39
      Aleksandrs arendo            Smiltenes Azim          10   0.5      11
      Guntars    Ozoli      1954  Saulkrasti              8    10   13  31
      Juris      Zvirgzds           Seniors                      8        8
      Gendijs   Gardeiko     1961  ind.                              10  10
      Neils      Balgalis     1969  G93 Saulkr.                       8   8
      
      IO         2,2 km 6 KP                   REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kop
  1   Dainis     Aparjods     1971  Saulkrasti 23.01   13   13            26
  2   Arvds     Rudovis     1941  Saulkrasti 47.46   10                 10
      Aiva       Aparjode           Saulkrasti 41.26   0.5                0.5
      Kristina  Kleinmite   1990  Saulkrasti              10        13  23
      Signe      Sinkvia          Saulkrasti              8             8
      Matss     Ivanovs            Zvejniekc.vsk.               13       13
      Mrti    Bernhards          Zvejniekc.vsk.               10       10
      Kristaps   Sprois      1992  Saulkr.vsk.                  8        8
      Krists     Lielmanis          Zvejniekc.vsk.               7        7
      Erna       erniova          Saulkr.vsk.                  6        6
      4.k.       startja      39



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+