OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 13. novembris
Saulkrastu pavasara 2. kārta

    Orientēšanās  seriāls   
    2.kārta    Zvejniekciems "Jūras priede" 26.aprīlis 2005.gads

    S12        1,3 km   6 KP     REZULTĀTI           P-TI  P-TI  P-TI
                                                    2.kārt 1.kārt Kopā
   1 Katrīna    Kosmačeva     1993 Zvejniekc.v   12.27    13  10    23
   2 Anna MadaraPērkone       1994 Saulkr.vsk.   15.43    10  13    23
   3 Diāna      Ignašova      1994 Kāpa          16.33     8         8
   4 Rūta       Ķigure        1996 Saulkr.vsk.   18.26     7  8     15
5.-6 Krista     Petrošina     1994 Saulkr.vsk.   23.42     6         6
5.-6 Sanija     Turlaja       1994 Saulkr.vsk.   23.42     5         5
   7 Laurita    Priedīte      1994 Saulkr.vsk.   31.28     4  7     11
   8 Stefānija  Egle          1998 Saulkr.vsk.   32.15     3  6      9
   9 Edīte      Baltiņa       1996 Saulkr.vsk.1.01,30      2         2
    
    V12        1,3 km   6 KP

   1 Kārlis     Kosmačevs     1995 Zvejniekc.v   12.57    13  13    26
   2 Alens      Beļikovs      1993 Zvejniekc.v   16.19    10        10
   3 Rolands    Fišers        1993 Zvejniekc.v   17.16     8         8
   4 Ēriks      Ķigurs        1994 Saulkr.vsk.   18.24     7  5     12
   5 Artūrs     Ķempelis      1993 Kāpa/Laimīt   22.46     6         6
   6 Rolands    Buts          1995 Kāpa/Laimīt   31.30     5         5
   7 Viesturs   Zandersons    1995 Kāpa/Laimīt   31.45     4         4
     Jānis      Bitaitis      1995 Saulkr.vsk.                10    10
     Emīls      Bodnieks      1994 R.31.vsk.                  8      8
     Reinis     Liepiņš       1994 R.31.vsk.                  7      7
     Kristians  Drozdovs      1998 bērnu dārzs                6      6
     Jēkabs     Majors        1994 Saulkr.vsk.                4      4
     Kevins     Šķerbergs     1994 R.31.vsk.                  3      3
     Elvis      Kopmanis      1995 R.31.vsk.                  2      2


    S14        1,3 km   6 KP

   1 Anna       Riekstiņa     1991 Saulkr.vsk.   11.10    13  13    26
   2 Māra       Peilāne       1992 Saulkr.vsk.   11.42    10        10
   3 Laima      Baltiņa       1992 Saulkr.vsk.   16.00     8         8
   4 Agnese     Vīgante       1991 Saulkr.vsk.   20.54     7         7

    S21        4,7 km 21 KP

   1 Aiga       Putne         1986 Stāmeriena 1.31,40     13        13
     Eva        Petrošina     1990 Saulkr.vsk.                1      1

    S35        3 km 14 KP
   
   1 Ieva       Drozdova      1971 Zvejniekcie   31.42    13        13
   2 Tamāra     Kosmačeva     1956 Carn.Kāpa     37.16    10        10
   3 Inese      Petrošina     1968 Saulkr.vsk.   40.51     8  8     16
   4 Ilze       Kalniņa       1966 Ragana        41.28     7         7
   5 Ilze       Mārdega       1951 Saulkrasti    52.42     6  13    19
   6 Laima      Blankenberga       Saulkrasti 1,05,52      5         5
     Anna       Slaviņa       1940 Rīga Viga                  10    10
    
    V14        2,6 km   11 KP


   1 Rolands    Ģērmanis      1991Carn.Kāpa     23.51    13  10    23
   2 Dāvis      Feldmanis     1992Saulkr.vsk.   31.20    10        10
   3 Dāvis      Blankenbergs  1992Saulkr.vsk.   31.28     8  6     14
   4 Gints      Gailis        1991Saulkr.vsk.   40.22     7  7     14
   5 Kristaps   Sproģis       1992Saulkr.vsk.   45.59     6  6     12
     Mārcis     Ūdris         1991Carn.Kāpa                  13    13
     Jānis      Grundbergs    1991Saulkr.vsk.                8      8


    V21        6,9 km 26 KP 
                                     
   1 Ilmārs     Dāvidsons         Rīga UP       54.03    13  10    23
   2 Aigars     Putnis        1977 Stāmeriena    58.22    10        10
   3 Andis      Laveiķis      1989 Carn.Kāpa     59.29     8  8     16
   4 Edgars     Bričonoks     1991 Carn.Kāpa  1,05,36      7         7
     Valdis     Kokorišs          Rīga Mona                  13    13
     Emīls      Ūdris         1989 Carn.Kāpa                  7      7
    
   V35        4,7 km 21 KP


   1 Jānis      Linde         1954 Saulkr.Brīv   46.00    13  13    26
   2 Jānis      Kalniņš       1966 Ragana        50.46    10  10    20
     Ivars      Kalniņš       1938 Rīga Seniors               8      8
     Rodrigo    Slaviņš       1939 Rīga Balta                 7      7

    IO -iesācēji  izvēle 10 KP

   1 Ivars      Jonāns        1991 Zvejniekcie   19.52    13        13
   2 Ainārs     Labunskis     1991 Zvejniekcie   20.53    10        10
   3 Jolanta    Baltiņa            Saulkrasti    21.22     8         8
   4 Valdis     Liepiņš       1994 Zvejniekcie   21.50     7         7
   5 Nauris     Žagars        1994 Zvejniekcie   22.00     6         6
   6 Simona     Rozīte        1992 Saulkrastu    23.03     5         5
   7 Liene      Bērziņs       1992 Saulkrastu    24.03     4         4
   8 Ginta      Urdziņa            Zvejniekcie   25.05     3         3
   9 Ingūna     Feldmane           Saulkrasti    25.05     2         2
  10 Māris      Kalniņš       2001 Ragana        30.55     1  10    11
  11 Sabīne     Rozīte        1992 Saulkrastu    32.58               0
  12 Iveta      Pečaka             Zvejniekcie   38.56               0
13-14Lita       Miķelsone     1993 Zvejniekcie1,00,48                0
13-14Līva       Pētersone     1993 Zvejniekcie1,00,48                0
  15 Linda      Urdziņa       1991 Zvejniekcie7 KP                   0
  16 Inese      Skudra        1995 Zvejniekcie4 KP                   0
     Krista     Petrošina     1994 Saulkr.vsk.                13    13
     Jānis      Garolis       1994 Saulkr.vsk.                10    10



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+