OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Saulkrastu slpojums

2004.02.21

===============================================================
    V21                           4 api                  11 km
===============================================================
 1  Armands       Paegle          Ogre                    33,47
 2  Toms          Veits           Purva Bridjs Rga      33,56
 3  Edgars        Peilns         Saulkrasti              33,57
 4  Jnis         Peilns         Saulkrasti              34,17
 5  Romualds      Zels           Carnikava               36,36
 6  Reinis        Putni         Kpa Rga               37,45
 7  Ainrs        Veeris         Meridins Rga          37,54
 8  Krlis        Bernsons        Garciems                40,24
 9  Mris         ipkovs         Rga                    41,14
 10 Artis         Jansons         Rga                    41,40
 11 Mrti       Logins          Keksi Rga              42,02
 12 Reinis        Zobens          Purva bridjs           42,09
 13 Mris         Jansons         Viga Rga               42,10
 14 Juris         Ostups          Carnikava               42,53
 15 Valdis        Kokoris        Mona Rga               43,03
 16 Egls         Uke            Rga                    43,16
 17 Mrti       Linde           Saulkr.vasarn           46,12
 18 Modris        Romka Laurtis  Priekui                46,51
 19 Jnis         Ngelis         Rga                    47,17
 20 Agris         ipkovs         Rga                    49,20
 21 Gundars       Patmalnieks     Staburaga brni         50,02
 22 Pteris       Drke           Laimte                 50,25
 23 Sanja         Lavi           Baloi                  50,58
 24 Jnis         Baltaisbrencis  Ape                     51,00
 25 Jnis         Malcns         Vecdaugava              53,11
 26 Gatis         Caics           Laimte                 56,00
 27 Armands       Bernaus         Saulkrasti            1.13,00
    Krlis        Osis            Carnikava      izst.    26,03

===============================================================
                  S21             3  api              8,25 km
===============================================================
 1  Laima         Klaua          Brvnieki Carnik.       29,09
 2  Laima         Blankenberga    Saulkrasti              49,48
 3  Marina        Aleksjutina     Baloi                  53,40
    Signija       Bernsone        Garciems       izst.    27,17

===============================================================
                  V45             3  api               8,25 km
===============================================================
 1  Andris        Kosmaevs       Kpa Skrveri           28,26
 2  Paulis        Brionoks       Kpa Carnik.            29,48
 3  Jnis         Busenbergs      Mona Rga               34,20
 4  Rolands       Laveiis        Kpa Carnik.            36,30
 5  Jnis         Romko           Csis                   41,30
 6  Jnis         Linde           Saulkrastu vasarn.      42,36
 7  Felkss        Zelti         Rga                    45,50
 8  Vaslijs      Smorodins       Rga                    52,56

===============================================================
                  V16             3  api               8,25 km
===============================================================
 1  Andis         Laveiis        Laimte                 33,20
 2  Emls         dris           Laimte                 35,42
 3  Edgars        Brionoks       Kpa Carnik.            36,35
 4  Jnis         Keis           Laimte                 37,40
 5  Mikus         Krasti        Laimte                 39,26
 6  Mrcis        dris           Laimte                 39,52
 7  Mrti       Puri          Laimte                 39,55
 8  Jnis         Zvirbulis       Laimte                 44,23
 9  Stange        Rihards         Saulkrasti            1,10,15
    Helmuts       is            Rga           izst.    17,54
    Raimonds      Garenius       Carnikava      izst.    32,00

===============================================================
                  S40             2api                  5,5 km
===============================================================
 1  Ineta         Silia          Rga                    28,04
 2  Ingrda       Jonne          Zvejniekciems           33,50
 3  Baiba         Puria          Mona Rga               43,31
    Daina         Prkone         Saulkrasti              izst.

===============================================================
                  S16             2api                  5,5 km
===============================================================
 1  Baiba         Silamiele      Laimte                 29,08
 2  Laura         Ve            Laimte                 29,13
 3  Anna          Puria          Laimte                 33,28
 4  Ieva          Ngele          Laimte                 38,58
 5  Eva           Petroina       Saulkrasti              43,20
 6  Baiba         vne           Laimte                 48,44

===============================================================
                  OPEN            1 APLIS               2,75 km
===============================================================
    Lita          Litauniece      Saulkrasti              25,43
    Vilnis        Zvirbulis       Laimte                 26,25
    Artis         Blankenbergs    Saulkrasti              15,36
    Anatolijs     Mihejevs                                21,51

===============================================================
                  V12             1 aplis               2,75 km
===============================================================
 1  Druvis        Priede-Priedns Laimte                 18,34
 2  Oskars        Bringins        Saulkrasti              18,50
 3  Oskars        Krievi        Saulkrasti              19,23
 4  Paulis        Sili          Rga                    19,24
 5  Kristaps      Sprois         Saulkrasti              20,11
 6  Reinis        rgalis         Saulkrasti              21,07
 7  Andrejs       Ratnieks        Saulkrasti              21,24
 8  Emls         Keis           Laimte                 25,59
 9  Artrs        Bodradinovs     Saulkrasti              28,25
 10 Viktors       Bogdanovs       Saulkrasti              31,25
 11 Gendijs      Jakovevs       Saulkrasti              37,46

===============================================================
                  S12             1 aplis               2,75 km
===============================================================
 1  Mra          Peilne         Saulkrasti              15,30
 2  Katrna       Kosmaeva       Zvejniekc.Laimte       17,46
 3  Agnese        Baronia        Laimte                 19,24
 4  Sintija       Elnione         Laimte                 23,57
 5  Ilze          Kleinmite      Saulkrasti              27,20
 6  Zaiga         Zvirbule        Laimte                 29,44
 7  Viktorija     Rotoova        Saulkrasti              32,22
 8  Laima         Baltia         Saulkrasti              33,45
 9  Monta         Kivleniece      Saulkrasti              37,08
 10 Estere        Balne         Saulkrasti              47,15
    Evija         Karlova         Saulkrasti           bez.rez.
    Evija         Jkabsone       Saulkrasti           bez.rez.

===============================================================
                  V10             mazie 3 api          1,2 km
===============================================================
 1  Krlis        Patmalnieks     Staburaga brni          6,29
 2  Krlis        Kosmaevs       Zejniekciems             7,00
 3  Raimonds      Zels           Carnikava                7,54
 4  Mikus         Puri          Mona Rga                9,07
 5  Ivo           Bringins        Saulkrasti              10,39
 6  Jkabs        Majors          Saulkrasti              10,45
 7  Ivars         vgurs         Saulkrasti              10,51
 8  Aleksandrs    Pitkins         Saulkrasti              12,08
 9  Jnis         Bitaitis        Saulkrasti              12,44
 10 Viesturs      Veits           Purva Bridjs Rga      13,57

===============================================================
                  S10             mazie 3 api          1,2 km
===============================================================
 1  Edte         Brionoka       Laimte                  7,59
 2  Madara        Aldia                                   9,58
 3  AnnaMadara    Prkone         Saulkrasti              10,17
 4  Helna        Vintere         Saulkrasti              10,17
 5  Laurita       Priedte        Saulkrasti              10,33
 6  Guntra        Kleinmite      Saulkrasti              10,45
 7  Dina         Ignaova        Laimte                 11,29
 8  Edte         Baltia         Saulkrasti              11,53
 9  Rta          Patmalniece     Staburaga brni         12,18
 10 Alise         Andrejeva       Saulkrasti              12,42
 11 Laura         Pute          Saulkrasti              13,03
    Paula         Irbena          Saulkrasti              izst

===============================================================
TIESNEI
===============================================================
                  I.Peilns       L.Lupie
                  Dz.Re         I.Rotkovska
                  T.Kosmaeva     J.Peilns
                  A.Vis         E.Peilns
                  A.Ozols         R.Putni
                  M.Dzirniece     D.Prkone
                  J.Dzirnieks     Dinas mamma
                  I.Karlova       Sintijas ttis
                  I.Priedte      Saulkrastu dakteris
                  A.Ptersone
                  Dzintars

===============================================================
ATBALSTTJI
===============================================================
                                  ILDA
                                  BAGTS
                                  ELVI
                                  FOTOKOLORS
                                  SALNAMS
                                  SAULKRASTU  DOME



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+