OK Kāpa mājas lapa - Svētdiena, 21. janvāris
Saulkrastu pavasaris - 4. kārta

     08.05.2007          Inčupe
     
                                                     PUNKTI
    S12        1,5 km   5 KP       REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
 1  Laura      Puķīte      1996    14,16   13   7    13   13  46
 1  Rūta       Ķigure      1996    14,16   13   4         0,5 17,5
 3  Agnese     Vārna       1995    26,22   8    1    7    7   23
 4  Alise      Jeromane    1995    26,24   7    0,5  6    6   19,5
 5  Kendija    Aparjode    1996    37,05   6    10        1   17
 6  Stefānija  Egle        1998    37,06   5    13        0,5 19
 7  Linda      Dinbire     1995    nav KP  4    6    5    10  25
    Renāte     Āre         1996                 8         0,5 8,5
    Linda      Veide       1997                 5             5
    Elīna      Strazdiņa                        3             3
    Laura      Bude                             2             2
    Adīna      Aznagulova  1995                      10   5   15
    Edīte      Baltiņa     1996                      8        8
    Daniela    Krūmiņa                                    8   8
    Edīte      Smirnova    1995                           4   4
    Anete      Lupiņa                                     3   3
    Jekaterina Lute                                       2   2
    
                                                     PUNKTI
    S14        1,9 km   6 KP       REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
 1  Katrīna    Kosmačeva   1994    11,54   13   8    13       34
 2  Edīte      Bričonoka           14,12   10        8        18
 3  Anna MadaraPērkone     1994    15,45   8    10   10       28
 4  Ineta      Vītoliņa    1994    20,57   7    13   6    0,5 26,5
 5  Laurita    Priedīte    1994    25,08   6    8    7        21
 6  Elīna      Siliņa      1994    26,36   5    8         13  26
 7  Laura      Belmere     1994    nav KP  4    8    5    0,5 17,5
    Kristīne   Dūce        1994                      4    10  14
    Krista     Petrošina   1994                      3    8   11
    Elīza      Dūce        1998                      2        2
    
                                                     PUNKTI
    S16        4,0 km 11 KP        REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
 1  Anna       Riekstiņa   1991    33,57   13   13   13       39
    Laima      Lupiķe      1992                 10   8    13  31
    Ieva       Rotkovska   1992                 8    10       18
    Laima      Baltiņa     1992                           0,5 0,5
    
                                                     PUNKTI
    S21        6,3 km   17 KP      REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
 1  Irita      Puķīte              50,17   13   10   13       36
    Rudīte     Šterna                           13            13
    Ruta       Kukka                                 10   13  23
    Eva        Petrošina   1990                      8    10  18
    
                                                     PUNKTI
    S35        4,0 km  11 KP       REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
    Tamāra     Kosmačeva           50,12   13   13   13       39
    Inese      Petrošina           1,27,10 10   10   10   13  43
    
                                                     PUNKTI
    IO         1,9 km   6 KP       REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
    Ieva       Drozdova                         13            13
    Signe      Sinkeviča                             13       13
    Dāvis      Blankenbergs1992                           13  13
    Pēteris    Ontužāns                                   10  10
    Jurijs     Boiko                                      8   8
    Aiva       Aparjode                                   7   7

                                                     PUNKTI
    V12        1,9 km   6 KP       REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
 1  Kristers   Aparjods    1998    14,03   13   10        8   31
 2  Uldis      Gailis      1996    24,11   10   13   7    10  40
 3  Māris      Alups       1997    27,32   8    3    13   7   31
 4  Uldis      Upītis              27,36   7    4    10   1   22
 5  Edvīns     Babrišs             nav KP  6    7    8        21
    Kristians  Drozdovs                         8             8
    Lauris     Radionovs                        6             6
    Kristaps   Briedis                          5         0,5 5,5
    Ričards    Goldiņš                          2         0,5 2,5
    Ainars     Jespars     1995                           13  13
    Ivo        Bringins    1995                           6   6
    Ņikita     Akopjans    1995                           5   5
    Rolands    Greste Aizsils                             4   4
    Ričards    Vaļenieks                                  3   3
    Andis      Baltgalvis                                 2   2
    Kristers   Gulbis                                     0,5 0,5
    Lauris     Jaunzems                                   0,5 0,5
    Jānis      Bitaitis    1995                           0,5 0,5
    Arnolds    Gruntmanis  1995                           0,5 0,5
    Ričards    Āre                                        0,5 0,5
    
                                                     PUNKTI
    V14        2,9 km   7 KP       REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
 1  Kārlis     Kosmačevs   1995    22,03   13   13   13       39
 2  Aleksis    Luriņš              26,45   10   3             13
 3  Roberts    Zaicevs     1994    31,50   8    8    8    13  37
 4  Ēriks      Ķigurs      1994    35,54   7    7         8   22
 4  Jēkabs     Majors      1994    35,54   7    7         8   22
 6  Dagnis     Dinbirs     1993    41,06   5    5    6    5   21
 6  Tedis      Rozenfelds  1993    41,06   5    5    5    6   21
 8  Haralds    Liepiņš     1994    43,34   3    10   10       23
    Krišs      Kūliņš      1994                 2             2
    Nauris     Žagars      1994                      7        7
    Viktors    Bogdanovs   1993                           10  10
    
                                                     PUNKTI
    V16        5,0 km   14 KP      REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
 1  Rūdolfs    Šadrins             48,49   13                 13
 2  Kārlis     Baltacis    1992    56,53   10   13   13       36
 3  Gints      Gailis      1991    1,16,54 8         8    10  26
 4  Reinis     Vārna       1992    1,51,51 7    8    5        20
    Mārtiņš    Kalniņš                          10            10
    Artūrs     Vīksne      1992                 7    7    13  27
    Toms       Turlajs                          0,5           0,5
    Rolands    Grava       1991                      10       10
    Oskars     Bringins    1992                      6    8   14
    Reinis     Ārgalis     1992                           7   7
    
                                                     PUNKTI
    V21        6,3 km 17 KP        REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
 1  Edgars     Bričonoks   1991    56,02   13   10   13   13  49
 2  Vilnis     Trēziņš             59,34   10                 10
    Aleksandrs Tambovcevs                       13            13
    Ainārs     Lupiķis     1989                 8    8    8   24
    Aigars     Putnis                                10       10
    Pauls      Bričonoks   1958                           10  10
    Jānis      Kukks       1979                           7   7
    
                                                     PUNKTI
    V35        5,0 km   14 KP      REZ.    4.k. 3.k. 2.k. 1.k.kopā
    
    Jānis      Kalniņš                          10   13   13  36
    Dainis     Aparjods                         8    10   8   26
    Ilmāris    Limbēns                          13            13
    Jānis      Linde                                      10  10

                                   STARTĒJA     37   54   45  59



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+