OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Saulkrastu Pavasaris 2007 - kopv.

     Pterupe
     5.krta
                                                      PUNKTI
    S12     1,1 km   6 KP    REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Laura   Pute      1996 7,32    13    13   7     13   13    59
 2  Agnese  Vrna       1995 7,43    10    8    1     7    7     33
 3  Linda   Dinbire     1995 13,29   5     4    6     5    10    30
 4  Alise   Jeromane    1995 8,47    8     7    0,5   6    6     27,5
 5  Rta    igure      1996 10,41   7     13   4          0,5   24,5
 5  StefnijEgle        1998 12,58   6     5    13         0,5   24,5
 7  Kendija Aparjode    1996 17,21   4     6    10         1     21
 8  Adna   Aznagulova  1995                          10   5     15
 9  Rente  re         1996                    8          0,5   8,5
 10 Edte   Baltia     1996                          8          8
 10 Daniela Krmia                                        8     8
 12 Linda   Veide       1997                    5                5
 13 Edte   Smirnova    1995                               4     4
 14 Elna   Strazdia                           3                3
 14 Anete   Lupia                                         3     3
 16 Laura   Bude                                2                2
 17 JekateriLute                                           2     2
 
                                                      PUNKTI
    S14     1,9 km   8 KP    REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Katrna Kosmaeva   1994 14,16   13    13   8     13         47
 2  Anna MadPrkone     1994 14,54   10    8    10    10         38
 3  Elna   Silia      1994 18,57   8     5    8          13    34
 4  Ineta   Vtolia    1994 19,54   7     7    13    6    0,5   33,5
 5  Laurita Priedte    1994 24,42   5     6    8     7          26
 6  Edte   Brionoka        22,32   6     10         8          24
 7  Laura   Belmere     1994               4    8     5    0,5   17,5
 8  KristneDce        1994                          4    10    14
 9  Krista  Petroina   1994                          3    8     11
 10 Elza   Dce        1998                          2          2
 
                                                      PUNKTI
    S16     3,4 km 14 KP     REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Anna    Riekstia   1991 30,57   13    13   13    13         52
 2  Laima   Lupie      1992 40,23   8          10    8    13    39
 3  Ieva    Rotkovska   1992                    8     10         18
 4  Mra    Peilne     1992 30,57   13                          13
 5  Laima   Baltia     1992                               0,5   0,5
 
                                                      PUNKTI
    S21     5,0 km   19   (2aREZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Irita   Pute           44,01   10    13   10    13         46
 2  Ruta    Kukka            43,44   13               10   13    36
 3  Eva     Petroina   1990 47,22   8                8    10    26
 4  Rudte  terna                              13               13
 
                                                      PUNKTI
    S35     3,4 km  14 KP    REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Inese   Petroina        39,09   8     10   10    10   13    51
 2  Tamra  Kosmaeva        38,10   10    13   13    13         49
 3  Alla    Brakmane         34,20   13                          13
 
                                                      PUNKTI
    IO      1,9 km   8 KP    REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Liene   Upte            20,31   13                          13
 1  Ieva    Drozdova                            13               13
 1  Signe   Sinkevia                                 13         13
 1  Dvis   Blankenbergs1992                               13    13
 5  Pteris Ontuns                                       10    10
 6  Jurijs  Boiko                                          8     8
 7  Aiva    Aparjode                                       7     7

                                                      PUNKTI
    V12     1,9 km   8 KP    REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Uldis   Gailis      1996 19,38   13    10   13    7    10    53
 2  Mris   Alups       1997 19,55   10    8    3     13   7     41
 3  KristersAparjods    1998 27,32   7     13   10         8     38
 4  Uldis   Uptis           19,58   8     7    4     10   1     30
 5  Edvns  Babris                        6    7     8          21
 6  Ainars  Jespars     1995                               13    13
 7  KristianDrozdovs                            8                8
 8  KristapsBriedis          nav kp. 0,5        5          0,5   6
 8  Lauris  Radionovs                           6                6
 8  Ivo     Bringins    1995                               6     6
 11 ikita  Akopjans    1995                               5     5
 12 Rolands Greste Aizsils                                 4     4
 13 Riards Vaenieks                                      3     3
 14 Riards Goldi                             2          0,5   2,5
 15 Andis   Baltgalvis                                     2     2
 16 Arnolds Gruntmanis  1995 nav kp. 0,5                   0,5   1
17-20 KristersGulbis                                         0,5   0,5
17-20 Lauris  Jaunzems                                       0,5   0,5
17-20 Jnis   Bitaitis    1995                               0,5   0,5
17-20 Riards re                                            0,5   0,5

    V14     2,9 km   12 KP   REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Krlis  Kosmaevs   1995 21,1    13    13   13    13         52
 2  Roberts Zaicevs     1994 28,48   6     8    8     8    13    43
 3  Haralds Liepi     1994 23,01   10    3    10    10         33
 4  Tedis   Rozenfelds  1993 27,08   8     5    5     5    6     29
 5  Dagnis  Dinbirs     1993 28,08   7     5    5     6    5     28
 6  Jkabs  Majors      1994 30,23   5     7    7          8     27
 7  riks   igurs      1994 36,24   3     7    7          8     25
 8  Aleksis Luri           43,32   2     10   3                15
 9  Viktors Bogdanovs   1993                               10    10
 10 Nauris  agars      1994                          7          7
 11 Gatis   Rozenfelds  1994 30,45   4                           4
 12 Kris   Kli      1994                    2                2
 
    V16     5,0 km   19      REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Krlis  Baltacis    1992 32,55   13    10   13    13         36
 2  Artrs  Vksne      1992 51,41   7          7     7    13    27
 3  Gints   Gailis      1991 43,15   10    8          8    10    26
 4  Reinis  Vrna       1992 1,03,47 6     7    8     5          20
 5  Oskars  Bringins    1992                          6    8     14
 6  Rdolfs adrins          51,18   8     13                    13
 7  Mrti Kalni                             10               10
 7  Rolands Grava       1991                          10         10
 9  Reinis  rgalis     1992                               7     7
 10 Toms    Turlajs                             0,5              0,5
 
                                                      PUNKTI
    V21     6,8 km 23 KP    REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Edgars  Brionoks   1991 45,53   10    13   10    13   13    59
 2  Ainrs  Lupiis     1989 48,44   7          8     8    8     31
 3  Pauls   Brionoks   1958 44,33   13                    10    23
 4  Vilnis  Trzi          1,06,49 5     10                    15
 5  Jnis   Kukks       1979 57,44   6                     7     13
 6  AleksandTambovcevs                          13               13
 7  Aigars  Putnis                                    10         10
 8  Andis   Laveiis         46,03   8                           8
 
                                                      PUNKTI
    V35     5,0 km   19      REZ.    5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.  kop
    
 1  Jnis   Kalni          49,34   10         10    13   13    46
 2  Dainis  Aparjods         51,28   8          8     10   8     34
 3  Aivars  Brakmanis        40,14   13                          13
 4  Ilmris Limbns                             13               13
 5  Jnis   Linde                                          10    10
 

                          STARTJA   52    37   54    45   59
                                     5.k.  4.k. 3.k.  2.k. 1.k.



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+