OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Trešdiena, 27. maijs
Saulkrastu Pavasaris 2007 - 3.k.

   Bdciems 24.04.2007
                                                       PUNKTI
   S12        1,8 km   5 KP            REZ.  3.k. 2.k. 1.k. kop
   
1  Stefnija  Egle        Saulkr.vsk. 24,00  13        0,5  13,5
2  Kendija    Aparjode    Saulkr.vsk. 24,06  10        1      11
3  Rente     re         Saulkr.vsk. 28,11  8         0,5   8,5
4  Laura      Pute      Saulkr.vsk. 32,06  7    13   13     33
5  Linda      Dinbire     Saulkr.vsk. 35,48  6    5    10     21
6  Linda      Veide       Saulkr.vsk. 35,50  5                 5
7  Rta       igure      Saulkr.vsk. 50,07  4         0,5   4,5
8  Elna      Strazdia   Saulkr.vsk. 50,08  3                 3
9  Laura      Bude        Saulkr.vsk. 50,09  2                 2
10 Agnese     Vrna       Saulkr.vsk. 52,39  1    7    7      15
11 Alise      Jeromane    Saulkr.vsk. 52,44  0    6    6      12
   Adna      Aznagulova  Saulkr.vsk.             10   5      15
   Edte      Baltia     Saulkr.vsk.             8            8
   Daniela    Krmia     Saulkr.vsk.                  8       8
   Edte      Smirnova    Saulkr.vsk.                  4       4
   Anete      Lupia      Saulkr.vsk.                  3       3
   Jekaterina Lute        Saulkr.vsk.                  2       2

   S14        2,0 km   5 KP            REZ.  3.k. 2.k. 1.k. kop
   
1  Ineta      Vtolia    Saulkr.vsk. 16,00  13               13
2  Anna MadaraPrkone     Saulkr.vsk. 16,10  10   10          20
3  Katrna    Kosmaeva   Zvejniekc.v 17,46  8    13          21
4  Laura      Belmere     Saulkr.vsk. 26,17  8    5    0,5  13,5
5  Laurita    Priedte    Saulkr.vsk. 27,45  8    7           15
6  Elna      Silia      Saulkr.vsk. 52,43  8         13     21
   Edte      Brionoka   Carnikava               8            8
   Ineta      Vtolia    Saulkr.vsk.             6    0,5   6,5
   Kristne   Dce        Saulkr.vsk.             4    10     14
   Krista     Petroina   Saulkr.vsk.             3    8      11
   Elza      Dce        Saulkr.vsk.             2            2

                                                  PUNKTI    kop
   S16        4,3 km  9 KP             REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Anna       Riekstia   Saulkr.vsk. 38,15  13   13          26
2  Laima      Lupie      Saulkr.vsk. 48,47  10   8    13     31
3  Ieva       Rotkovska   Saulkr.vsk. 49,50  8    10          18
   Laima      Baltia     Saulkr.vsk.                  0,5   0,5

                                                  PUNKTI    kop
   S21        5,1 km   11 KP           REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Rudte     terna      Sigulda       50,5613               13
2  Irita      Pute      Saulkrasti 1,11,55 10   13          23
   Ruta       Kukka       dai                   10   13     23
   Eva        Petroina   Saulkr.vsk.             8    10     18

                                                  PUNKTI    kop
   S35        4,3 km  9 KP             REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Tamra     Kosmaeva   Carnikava   49,38  13   13          26
2  Inese      Petroina   Saulkr.vsk.1,36,38 10   10   13     33

                                                  PUNKTI    kop
   IO         2,0 km   5 KP            REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Ieva       Drozdova    Saulkrasti  25,11  13               13
   Signe      Sinkevia   Saulkrasti              13          13
   Dvis      BlankenbergsSaulkr.vsk.                  13     13
   Pteris    Ontuns    Saulkrasti                   10     10
   Jurijs     Boiko       Saulkrasti                   8       8
   Aiva       Aparjode    Saulkrasti                   7       7

   V12        2,0 km   5 KP                       PUNKTI    kop
                                       REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
                                       
1  Uldis      Gailis      Saulkr.vsk. 25,18  13   7    10     30
2  Kristers   Aparjods    Saulkr.vsk. 27,17  10        8      18
3  Kristians  Drozdovs    Saulkrasti  28,08  8                 8
4  Edvns     Babris     Zvejniekc.v 28,11  7    8           15
5  Lauris     Radionovs   KPA        29,02  6                 6
6  Kristaps   Briedis     Saulkr.vsk. 32,28  5         0,5   5,5
7  Uldis      Uptis      Saulkr.vsk. 32,34  4    10   1      15
8  Mris      Alups       Saulkr.vsk. 33,06  3    13   7      23
9  Riards    Goldi     Saulkr.vsk. 34,02  2         0,5   2,5
   Ainars     Jespars     Saulkr.vsk.                  13     13
   Ivo        Bringins    Saulkr.vsk.                  6       6
   ikita     Akopjans    Saulkr.vsk.                  5       5
   Rolands    Greste AizsiSaulkr.vsk.                  4       4
   Riards    Vaenieks   Saulkr.vsk.                  3       3
   Andis      Baltgalvis  Saulkr.vsk.                  2       2
   Kristers   Gulbis      Saulkr.vsk.                  0,5   0,5
   Lauris     Jaunzems    Saulkr.vsk.                  0,5   0,5
   Jnis      Bitaitis    Saulkr.vsk.                  0,5   0,5
   Arnolds    Gruntmanis  Saulkr.vsk.                  0,5   0,5
   Riards    re         Saulkr.vsk.                  0,5   0,5

                                                  PUNKTI    kop
   V14        2,8 km   6 KP            REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Krlis     Kosmaevs   Zvejniekc.v 24,42  13   13          26
2  Haralds    Liepi     Zvejniekc.v 26,21  10   10          20
3  Roberts    Zaicevs     Saulkr.vsk. 29,28  8    8    13     29
4  Jkabs     Majors      Saulkr.vsk. 39,37  7         8      15
5  riks      igurs      Saulkr.vsk. 39,37  6         7      13
6  Dagnis     Dinbirs     Saulkr.vsk. 49,29  5    6    5      16
7  Tedis      Rozenfelds  Saulkr.vsk. 49,29  4    5    6      15
8  Aleksis    Luri      KPA       1,07,51 3                 3
9  Kris      Kli      Saulkr.vsk.1,11,15 2                 2
   Nauris     agars      Zvejniekc.vsk.          7            7
   Viktors    Bogdanovs   Saulkr.vsk.                  10     10

                                                  PUNKTI    kop
   V16        5,1 km   11 KP           REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Krlis     Baltacis    Carnikava   45,27  13   13          26
2  Mrti    Kalni     Pabai      47,35  10               10
3  Reinis     Vrna       Saulkr. vsk1,14,19 8    5           13
4  Artrs     Vksne      Saulkr.vsk.1,25,10 7    7    13     27
.K Toms       Turlajs     Pabai      47,34
   Rolands    Grava       Carnikava               10          10
   Gints      Gailis      Saulkr.vsk.             8    10     18
   Oskars     Bringins    Saulkr.vsk.             6    8      14
   Reinis     rgalis     Saulkr.vsk.                  7       7

                                                  PUNKTI    kop
   V21        8,2 km 14 KP             REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Aleksandrs Tambovcevs  ind.        57,53  13               13
2  Edgars     Brionoks   OK Kpa    1,01,52 10   13   13     36
3  Ainrs     Lupiis     Saulkr.vsk.1,29,24 8    8    8      24
   Aigars     Putnis                              10          10
   Pauls      Brionoks   OK Kpa                      10     10
   Jnis      Kukks       dai                        7       7

                                                  PUNKTI    kop
   V35        5,1 km   11 KP           REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Ilmris    Limbns     Sigulda       45,3413               13
2  Jnis      Kalni     Ragana     1,08,16 10   13   13     36
3  Dainis     Aparjods    Saulkrasti 1,14,06 8    10   8      26
   Jnis      Linde       Saulkrasti                   10     10



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+