OK Kāpa mājas lapa - Sestdiena, 21. jūlijs
Saulkrastu Pavasaris 2007 - 3.k.

   Bādciems 24.04.2007
                                                       PUNKTI
   S12        1,8 km   5 KP            REZ.  3.k. 2.k. 1.k. kopā
   
1  Stefānija  Egle        Saulkr.vsk. 24,00  13        0,5  13,5
2  Kendija    Aparjode    Saulkr.vsk. 24,06  10        1      11
3  Renāte     Āre         Saulkr.vsk. 28,11  8         0,5   8,5
4  Laura      Puķīte      Saulkr.vsk. 32,06  7    13   13     33
5  Linda      Dinbire     Saulkr.vsk. 35,48  6    5    10     21
6  Linda      Veide       Saulkr.vsk. 35,50  5                 5
7  Rūta       Ķigure      Saulkr.vsk. 50,07  4         0,5   4,5
8  Elīna      Strazdiņa   Saulkr.vsk. 50,08  3                 3
9  Laura      Bude        Saulkr.vsk. 50,09  2                 2
10 Agnese     Vārna       Saulkr.vsk. 52,39  1    7    7      15
11 Alise      Jeromane    Saulkr.vsk. 52,44  0    6    6      12
   Adīna      Aznagulova  Saulkr.vsk.             10   5      15
   Edīte      Baltiņa     Saulkr.vsk.             8            8
   Daniela    Krūmiņa     Saulkr.vsk.                  8       8
   Edīte      Smirnova    Saulkr.vsk.                  4       4
   Anete      Lupiņa      Saulkr.vsk.                  3       3
   Jekaterina Lute        Saulkr.vsk.                  2       2

   S14        2,0 km   5 KP            REZ.  3.k. 2.k. 1.k. kopā
   
1  Ineta      Vītoliņa    Saulkr.vsk. 16,00  13               13
2  Anna MadaraPērkone     Saulkr.vsk. 16,10  10   10          20
3  Katrīna    Kosmačeva   Zvejniekc.v 17,46  8    13          21
4  Laura      Belmere     Saulkr.vsk. 26,17  8    5    0,5  13,5
5  Laurita    Priedīte    Saulkr.vsk. 27,45  8    7           15
6  Elīna      Siliņa      Saulkr.vsk. 52,43  8         13     21
   Edīte      Bričonoka   Carnikava               8            8
   Ineta      Vītoliņa    Saulkr.vsk.             6    0,5   6,5
   Kristīne   Dūce        Saulkr.vsk.             4    10     14
   Krista     Petrošina   Saulkr.vsk.             3    8      11
   Elīza      Dūce        Saulkr.vsk.             2            2

                                                  PUNKTI    kopā
   S16        4,3 km  9 KP             REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Anna       Riekstiņa   Saulkr.vsk. 38,15  13   13          26
2  Laima      Lupiķe      Saulkr.vsk. 48,47  10   8    13     31
3  Ieva       Rotkovska   Saulkr.vsk. 49,50  8    10          18
   Laima      Baltiņa     Saulkr.vsk.                  0,5   0,5

                                                  PUNKTI    kopā
   S21        5,1 km   11 KP           REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Rudīte     Šterna      Sigulda       50,5613               13
2  Irita      Puķīte      Saulkrasti 1,11,55 10   13          23
   Ruta       Kukka       Ādaži                   10   13     23
   Eva        Petrošina   Saulkr.vsk.             8    10     18

                                                  PUNKTI    kopā
   S35        4,3 km  9 KP             REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Tamāra     Kosmačeva   Carnikava   49,38  13   13          26
2  Inese      Petrošina   Saulkr.vsk.1,36,38 10   10   13     33

                                                  PUNKTI    kopā
   IO         2,0 km   5 KP            REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Ieva       Drozdova    Saulkrasti  25,11  13               13
   Signe      Sinkeviča   Saulkrasti              13          13
   Dāvis      BlankenbergsSaulkr.vsk.                  13     13
   Pēteris    Ontužāns    Saulkrasti                   10     10
   Jurijs     Boiko       Saulkrasti                   8       8
   Aiva       Aparjode    Saulkrasti                   7       7

   V12        2,0 km   5 KP                       PUNKTI    kopā
                                       REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
                                       
1  Uldis      Gailis      Saulkr.vsk. 25,18  13   7    10     30
2  Kristers   Aparjods    Saulkr.vsk. 27,17  10        8      18
3  Kristians  Drozdovs    Saulkrasti  28,08  8                 8
4  Edvīns     Babrišs     Zvejniekc.v 28,11  7    8           15
5  Lauris     Radionovs   KĀPA        29,02  6                 6
6  Kristaps   Briedis     Saulkr.vsk. 32,28  5         0,5   5,5
7  Uldis      Upītis      Saulkr.vsk. 32,34  4    10   1      15
8  Māris      Alups       Saulkr.vsk. 33,06  3    13   7      23
9  Ričards    Goldiņš     Saulkr.vsk. 34,02  2         0,5   2,5
   Ainars     Jespars     Saulkr.vsk.                  13     13
   Ivo        Bringins    Saulkr.vsk.                  6       6
   Ņikita     Akopjans    Saulkr.vsk.                  5       5
   Rolands    Greste AizsiSaulkr.vsk.                  4       4
   Ričards    Vaļenieks   Saulkr.vsk.                  3       3
   Andis      Baltgalvis  Saulkr.vsk.                  2       2
   Kristers   Gulbis      Saulkr.vsk.                  0,5   0,5
   Lauris     Jaunzems    Saulkr.vsk.                  0,5   0,5
   Jānis      Bitaitis    Saulkr.vsk.                  0,5   0,5
   Arnolds    Gruntmanis  Saulkr.vsk.                  0,5   0,5
   Ričards    Āre         Saulkr.vsk.                  0,5   0,5

                                                  PUNKTI    kopā
   V14        2,8 km   6 KP            REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Kārlis     Kosmačevs   Zvejniekc.v 24,42  13   13          26
2  Haralds    Liepiņš     Zvejniekc.v 26,21  10   10          20
3  Roberts    Zaicevs     Saulkr.vsk. 29,28  8    8    13     29
4  Jēkabs     Majors      Saulkr.vsk. 39,37  7         8      15
5  Ēriks      Ķigurs      Saulkr.vsk. 39,37  6         7      13
6  Dagnis     Dinbirs     Saulkr.vsk. 49,29  5    6    5      16
7  Tedis      Rozenfelds  Saulkr.vsk. 49,29  4    5    6      15
8  Aleksis    Luriņš      KĀPA       1,07,51 3                 3
9  Krišs      Kūliņš      Saulkr.vsk.1,11,15 2                 2
   Nauris     Žagars      Zvejniekc.vsk.          7            7
   Viktors    Bogdanovs   Saulkr.vsk.                  10     10

                                                  PUNKTI    kopā
   V16        5,1 km   11 KP           REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Kārlis     Baltacis    Carnikava   45,27  13   13          26
2  Mārtiņš    Kalniņš     Pabaži      47,35  10               10
3  Reinis     Vārna       Saulkr. vsk1,14,19 8    5           13
4  Artūrs     Vīksne      Saulkr.vsk.1,25,10 7    7    13     27
Ā.K Toms       Turlajs     Pabaži      47,34
   Rolands    Grava       Carnikava               10          10
   Gints      Gailis      Saulkr.vsk.             8    10     18
   Oskars     Bringins    Saulkr.vsk.             6    8      14
   Reinis     Ārgalis     Saulkr.vsk.                  7       7

                                                  PUNKTI    kopā
   V21        8,2 km 14 KP             REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Aleksandrs Tambovcevs  ind.        57,53  13               13
2  Edgars     Bričonoks   OK Kāpa    1,01,52 10   13   13     36
3  Ainārs     Lupiķis     Saulkr.vsk.1,29,24 8    8    8      24
   Aigars     Putnis                              10          10
   Pauls      Bričonoks   OK Kāpa                      10     10
   Jānis      Kukks       Ādaži                        7       7

                                                  PUNKTI    kopā
   V35        5,1 km   11 KP           REZ.  3.k. 2.k. 1.k.
   
1  Ilmāris    Limbēns     Sigulda       45,3413               13
2  Jānis      Kalniņš     Ragana     1,08,16 10   13   13     36
3  Dainis     Aparjods    Saulkrasti 1,14,06 8    10   8      26
   Jānis      Linde       Saulkrasti                   10     10



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+