OK Kāpa mājas lapa - Sestdiena, 21. jūlijs
Saulkrastu pavasara 2. kārta

   Orientēšanās  seriāls   Saulkrastu  pavasaris
   Ummis      15.aprīlis 2008.gads
                                                              PUNKTI
   S12        1,8 km   6 KP                   Rezult.   2.k.  1.k. kopā

1  Rūta       Ķigure       1996 Saulkr.vsk.    17,19     13     8    21
2  Stefānija  Egle         1998 Saulkr.vsk.    18,23     10     6    16
3  Adīna      Aznagulova   1995 Saulkr.vsk.    20,37     8     10    18
4  Edīte      Baltiņa      1996 Saulkr.vsk.    24,50     7     13    20
5  Kendija    Aparjode     1996 Saulkr.vsk.    30,25     6      4    10
6  Līva       Rozenberga   1996 Saulkr.vsk.   1,01,33    5      7    12
7  Everita    Liepiņa      1996 Saulkr.vsk.   26,46navKP 4            4
   Renāte     Āre          1996 Saulkr.vsk.                     5     5

   S14        3,02 km   10 KP

1  Anna MadaraPērkone      1994 Saulkr.vsk.      26,08   13    13    26
2  Laura      Puķīte       1996 Saulkr.vsk.      28,52   10    10    20
3  Agnese     Vārna        1995 Saulkr.vsk.      34,46   8      6    14
4  Elīna      Siliņa       1994 Saulkr.vsk.      35,08   7      7    14
5  Alise      Jeromane     1995 Saulkr.vsk.      35,48   6      8    14
6  Laurita    Priedīte     1994 Saulkr.vsk.   1,15,36    5            5
   Kristīne   Dūce         1994 Saulkr.vsk.                     5     5
   Guntra     Kleinšmite   1995 Saulkr.vsk.                     4     4
   Linda      Dinbire      1995 Saulkr.vsk.                     3     3
   Krista     Petrošina    1994 Saulkr.vsk.                     1     1
   Agate      Langrate     1995 Saulkr.vsk.                     1     1
   Anete      Trektere     1994 Saulkr.vsk.                     1     1

   S16        4,0 km  14 KP

1  Katrīna    Kosmačeva    1994 Zvejniekc.vsk.   31,17   13    13    26
2  Laima      Lupiķe       1992 Saulkr.vsk.      46,33   10     7    17
3  Laima      Baltiņa      1992 Saulkr.vsk.   1,05,05    8            8
4  Ilze       Kleinšmite   1993 Saulkr.vsk.   1,27,36    7      6    13
   Ieva       Rotkovska    1992 Saulkr.vsk.                    10    10
   Sanija     Turlaja      1993 Saulkrasti                      8     8
  
   S21        5,36 km  14 KP

1  Irita      Puķīte       1974                  38,59   13    13    26

   S35        4,0 km  14 KP

1  Ieva       Drozdova          Saulkrasti       44,00   13    13    26
2  Inese      Petrošina         Saulkr.vsk.      46,23   10    10    20
3  Tamāra     Kosmačeva         OK.Kāpa          49,33   8            8
4  Ilze       Mārdega           Saulkrasti       49,55   7      8    15

   IO         2,44 km   8 KP   
                                      0
1  Liene      Upīte             Saulkrasti       24,16   13    13    26
   Kitija     Krastiņa     1992 Zvejniekc.vsk.                 10    10
   Liene      Stūrmane     1989 Zvejniekc.vsk.                  8     8
   Inese      Pečaka            Zvejniekciems                   7     7

   V12        2,0 km   9 KP  (ar palīdz.)
1  Artis      Puķīte       2001 Saulkrasti     36,49     13    13    26
   Rihards    Skuja        1999 Saulkr.vsk.                    10    10
   V12        2,13 km   7 KP
1  Kristers   Aparjods     1998 Saulkr.vsk.    15,12     13    10    23
2  Māris      Alups        1997 Saulkr.vsk.    22,53     10    13    23
3  Uldis      Upītis       1998 Saulkr.vsk.    26,46     8      7    15
4  Edvīns     Bebrišs      1997 Carnikava      29,04     7            7
5  Uldis      Gailis       1996 Saulkr.vsk.    37,11     6      8    14
6  Kristians  Drozdovs     1998 Saulkr.vsk.   1,00,01    5      3     8
7  Arvis      Alsbergs     1998 Saulkr.vsk.   1,05,48    4      2     6
   Ernests ArtVanags       1996 Saulkr.vsk.                     6     6
   Kristaps   Miķelsons    1997 Zvejniekc.vsk.                  5     5
   Kristians  Raudiņš      1997 Zvejniekc.vsk.                  4     4
   Kristers   Kligins      1997 Saulkr.vsk.                     1     1
   Henrijs    Baburs       1997 Zvejniekc.vsk.                 0,5 0,5
   Ričards    Āre          1998 Saulkr.vsk.                    0,5 0,5
   Ritvars    Ķīsis        1997 Zvejniekc.vsk.                 0,5 0,5

   V14        3,32 km   13 KP

1  Toms       Baltacis     1995 Carnikava      28,06     13          13
2  Roberts    Zaicevs      1994 Saulkr.vsk.    31,02     10          10
3  Haralds    Liepiņš      1994 Zvejniekc.vsk. 53,35     8     13    21
4  Nauris     Žagars       1994 Zvejniekc.vsk. 55,46     7     10    17
ā.kKristers   Aparjods     1998 Saulkr.vsk.    27,05

   V16        5,36 km  14 KP

1  Dāvis      Blankenbergs 1992 Saulkr.vsk.    40,48     13          13
2  Kārlis     Kosmačevs    1995 Zvejniekc.vsk. 48,47     10    13    23
3  Krišjāns   Šmits        1992 Zvejniekc.vsk. 49,50     8     10    18
4  Dagnis     Dinbirs      1993 Saulkr.vsk.   1,05,45    7      8    15
5  Tedis      Rozenfelds   1993 Saulkr.vsk.   1,06,30    6      7    13
   Eduards    Plankājs     1993 Saulkr.vsk.                     6     6

   V21        7,67 km 19 KP

1  Valdis     Kokorišs          Mona           44,20     13          13
2  Ernests    Koleda            Rīga           44,42     10          10
3  Ainārs     Lupiķis      1989 Saulkr.vsk.    47,19     8     10    18
4  Edgars     Bričonoks    1991 OK Kāpa        49,22     7     13    20
5  Aigars     Putnis       1977                55,39     6            6
6  Vilnis     Trēziņš      1974 Atvari        1,06,51    5            5
   Toms       Turlajs      1989 Saulkrasti                      8     8

   V35        5,36 km  14 KP

1  Paulis     Bričonoks         OK Kāpa          32,22   13    10    23
2  Pēteris    Apinis            OK Kāpa          43,48   10          10
3  Leonīds    Malankovs         Daugavpils       46,16   8            8
4  Jānis      Linde             Saulkrasti       52,33   7      8    15
5  Dainis     Aparjods          Saulkrasti       57,48   6      7    13
6  Guntars    Lupiķis           Saulkrasti    1,00,55    5      6    11
   Jānis      Actiņš            3A                             13    13

              2.kārtā startēja 52 dalībnieki



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+