OK Kāpa mājas lapa - Svētdiena, 21. janvāris
Saulkrastu pavasara 3. kārta

     Orientēšanās  seriāls   Saulkrastu  pavasaris
     Inčupe                 22.aprīlis 2008.gads
                                                             PUNKTI
     S12        1,6 km   6 KP         Rez.       3.k.   2.k. 1.k. kopā

1    Rūta       Ķigure        1996    22,42       13     13    8    34
2    Stefānija  Egle          1998    22,43       10     10    6    26
3    Kendija    Aparjode      1996    26,27       8      6     4    18
4    Laura      Bude          1996    27,37       7                  7
5    Edīte      Baltiņa       1996    30,37       6      7    13    26
6    Līva       Rozenberga    1996    33,04       5      5     7    17
     Adīna      Aznagulova    1995                       8    10    18
     Everita    Liepiņa       1996                       4           4
     Renāte     Āre           1996                             5     5

     S14        2,5 km   10 KP

1    Edīte      Bričonoka     1994    20,20       13                13
2    Anna MadaraPērkone       1994    21,29       10     13   13    36
3    Laura      Puķīte        1996    24,37       8      10   10    28
4    Elīna      Siliņa        1994    28,47       7      7     7    21
5    Alise      Jeromane      1995    29,16       6      6     8    20
6    Agnese     Vārna         1995    31,03       5      8     6    19
     Laurita    Priedīte      1994                       5           5
     Kristīne   Dūce          1994                             5     5
     Guntra     Kleinšmite    1995                             4     4
     Linda      Dinbire       1995                             3     3
     Krista     Petrošina     1994                             1     1
     Agate      Langrate      1995                             1     1
     Anete      Trektere      1994                             1     1

     S16        4,0 km  16 KP

1    Ieva       Rotkovska     1992    41,24       13          10    23
2    Laima      Baltiņa       1992    58,43       10     8          18
3    Ilze       Kleinšmite    1993   1,14,3       8      7     6    21
ā.k. Anna       Riekstiņa     1991
     Katrīna    Kosmačeva     1994                       13   13    26
     Laima      Lupiķe        1992                       10    7    17
     Sanija     Turlaja       1993                             8     8

     S21        5,1 km  16 KP

1    Irita      Puķīte        1974    51,15              13   13    26

     S35        4,0 km  16 KP

1    Ieva       Drozdova              52,39       13     13   13    39
2    Inese      Petrošina            1,06,31      10     10   10    30
3    Ilze       Mārdega              1,25,51      8      7     8    23
     Tamāra     Kosmačeva                                8           8
     IO         2,1 km   9 KP
1    Liene      Upīte                 29,07       13     13   13    39
2    Artis      Puķīte                32,51       10                10
     Kitija     Krastiņa      1992                            10    10
     Liene      Stūrmane      1989                             8     8
     Inese      Pečaka                                         7     7

     V12

     Artis      Puķīte        2001                       13   13    26
     Rihards    Skuja         1999                            10    10
     V12        1,9 km   8 KP                                        0
1    Māris      Alups         1997    21,21       13     10   13    36
2    Uldis      Upītis        1998    23,08       10     8     7    25
3    Uldis      Gailis        1996    26,41       8      6     8    22
4    Kristians  Drozdovs      1998   1,22,42      7      5     3    15
     Kristers   Aparjods      1998                       13   10    23
     Edvīns     Bebrišs       1997                       7           7
     Arvis      Alsbergs      1998                       4     2     6
     Ernests ArtVanags        1996                             6     6
     Kristaps   Miķelsons     1997                             5     5
     Kristians  Raudiņš       1997                             4     4
     Kristers   Kligins       1997                             1     1
     Henrijs    Baburs        1997                            0,5    1
     Ričards    Āre           1998                            0,5    1
     Ritvars    Ķīsis         1997                            0,5    1

     V14        3,4 km   9 KP

1    Haralds    Liepiņš       1994    31,49       13     8    13    34
2    Roberts    Zaicevs       1994    33,23       10     10         20
3    Nauris     Žagars        1994    44,54       8      7    10    25
     Toms       Baltacis      1995                       13         13

     V16        5,1 km  17 KP

1    Kārlis     Kosmačevs     1995    47,02       13     10   13    36
2    Tedis      Rozenfelds    1993   1,47,55      10     6     7    23
3    Dagnis     Dinbirs       1993   1,48,17      8      7     8    23
4    Krišjāns   Šmits         1992nav KP1,37,21   7      8    10    25
     Dāvis      Blankenbergs  1992                       13         13
     Eduards    Plankājs      1993                             6     6

     V21        6,9 km 21 KP

1    Gatis      Dzērve                49,26       13                13
2    Valdis     Kokorišs              52,58       10     13         23
3    Aigars     Actiņš                53,43       8                  8
4    Ainārs     Lupiķis       1989    54,38       7      8    10    25
5    Guntars    Jansons       1960    55,29       6                  6
6    Ernests    Koleda               1,01,10      5      10         15
7    Vilnis     Trēziņš       1974   1,20,38      4      5           9
8    Gints      Gailis        1991nav KP1,27,0    3                  3
     Edgars     Bričonoks     1991                       7    13    20
     Aigars     Putnis        1977                       6           6
     Toms       Turlajs       1989                             8     8

     V35        5,1 km  17 KP

1    Paulis     Bričonoks             43,38       13     13   10    36
2    Jānis      Linde                1,08,45      10     7     8    25
3    Dainis     Aparjods             1,12,07      8      6     7    21
4    Guntars    Lupiķis              1,27,19      7      5     6    18
     Pēteris    Apinis                                   10         10
     Leonīds    Malankovs                                8           8
     Jānis      Actiņš                                        13    13

                3.kārtā startēja 45 dalībnieki



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+