OK Kāpa mājas lapa - Piektdiena, 20. jūlijs
Saulkrastu pavasara 4. kārta

    Garezeri               29.aprīlis 2008.gads
                                                              PUNKTI
    S12        2,1 km   6 KP          Rez.  4.k.  3.k.   2.k. 1.k. kopā

1   Rūta       Ķigure        1996     18,26  13    13     13    8    47
2   Kendija    Aparjode      1996     23,29  10     8     6     4    28
3   Stefānija  Egle          1998     29,08  8     10     10    6    34
4   Adīna      Aznagulova    1995     29,18  7            8    10    25
5   Edīte      Baltiņa       1996     30,16  6      6     7    13    32
6   Renāte     Āre           1996     38,54  5                  5    10
7   Līva       Rozenberga    1996  1,09,34   4      5     5     7    21
    Laura      Bude          1996                   7                 7
    Everita    Liepiņa       1996                         4           4

    S14        3,1 km   9 KP

1   Anna MadaraPērkone       1994     30,40  13    10     13   13    49
2   Laura      Puķīte        1996     40,16  10     8     10   10    38
3   Elīna      Siliņa        1994  1,17,15   8      7     7     7    29
3   Alise      Jeromane      1995  1,17,15   8      6     6     8    28
3   Agnese     Vārna         1995  1,17,15   8      5     8     6    27
6   Guntra     Kleinšmite    1995  1,20,22   5                  4     9
    Edīte      Bričonoka     1994                  13                13
    Laurita    Priedīte      1994                         5           5
    Kristīne   Dūce          1994                               5     5
    Linda      Dinbire       1995                               3     3
    Krista     Petrošina     1994                               1     1
    Agate      Langrate      1995                               1     1
    Anete      Trektere      1994                               1     1

    S16        4,1 km  13 KP

1   Katrīna    Kosmačeva     1994     49,34  13           13   13    39
2   Laima      Baltiņa       1992  1,14,50   10    10     8          28
3   Ilze       Kleinšmite    1993  1,23,26   8      8     7     6    29
    Ieva       Rotkovska     1992                  13          10    23
    Anna       Riekstiņa     1991                   1                 1
    Laima      Lupiķe        1992                         10    7    17
    Sanija     Turlaja       1993                               8     8

    S21

    Irita      Puķīte        1974                  13     13   13    39

    S35        4,1 km  13 KP

1   Tamāra     Kosmačeva              55,25  13           8          21
2   Ieva       Drozdova            1,01,37   10    13     13   13    49
3   Inese      Petrošina           1,02,04   8     10     10   10    38
4   Ilze       Mārdega             1,07,34   7      8     7     8    30

    IO         2,5 km   8 KP

1   Kārlis     Čerjaks       1995     36,34  13                      13
2   Ģirts      Vecvagars     1976     36,35  10                      10
3   Liene      Upīte                  42,45  8     13     13   13    47
4   Jolanta    Baltiņa       1968     45,31  7                        7
    Artis      Puķīte                              10                10
    Kitija     Krastiņa      1992                              10    10
    Liene      Stūrmane      1989                               8     8
    Inese      Pečaka                                           7     7

    V12
    Artis      Puķīte        2001                         13   13    26
    Rihards    Skuja         1999                              10    10

    V12        2,5 km   8 KP
1   Kristers   Aparjods      1998     25,45  13           13   10    36
2   Uldis      Gailis        1996     31,27  10     8     6     8    32
3   Māris      Alups         1997     41,18  8     13     10   13    44
3   Uldis      Upītis        1998     41,18  8     10     8     7    33
3   Kristians  Drozdovs      1998     41,18  8      7     5     3    23
3   Ričards    Āre           1998     41,18  8                 0,5  8,5
3   Artūrs     Čerjaks       2000     41,18  8                        8
8   Arvis      Alsbergs      1998nav KP 35,  3            4     2     9
    Edvīns     Bebrišs       1997                         7           7
    Ernests ArtVanags        1996                               6     6
    Kristaps   Miķelsons     1997                               5     5
    Kristians  Raudiņš       1997                               4     4
    Kristers   Kligins       1997                               1     1
    Henrijs    Baburs        1997                              0,5  0,5
    Ritvars    Ķīsis         1997                              0,5  0,5

    V14        3,3 km   9 KP

1   Haralds    Liepiņš       1994     33,05  13    13     8    13    47
1   Roberts    Zaicevs       1994     33,05  13    10     10         33
1   Toms       Baltacis      1995     33,05  13           13         26
    Nauris     Žagars        1994                   8     7    10    25

    V16        5,2 km  14 KP

1   Kārlis     Kosmačevs     1995     52,21  13    13     10   13    49
2   Krišjāns   Šmits         1992     54,16  10     7     8    10    35
3   Tedis      Rozenfelds    1993  1,04,16   8     10     6     7    31
4   Dagnis     Dinbirs       1993  1,05,02   7      8     7     8    30
    Dāvis      Blankenbergs  1992                         13         13
    Eduards    Plankājs      1993                               6     6

    V21        7,1 km 15 KP

1   Guntars    Jansons       1960     47,28  13     6                19
2   Valdis     Kokorišs               47,32  10    10     13         33
3   Gatis      Dzērve                 48,10  8     13                21
4   Kārlis     Baltacis      1992     49,17  7                        7
5   Edgars     Bričonoks     1991     49,45  6            7    13    26
6   Mārcis     Ūdris         1991     50,57  5                        5
7   Ainārs     Lupiķis       1989     55,38  4      7     8    10    29
8   Vilnis     Trēziņš       1974  1,18,24   3      4     5          12
    Aigars     Actiņš                               8                 8
    Ernests    Koleda                               5     10         15
    Gints      Gailis        1991                   3                 3
    Aigars     Putnis        1977                         6           6
    Toms       Turlajs       1989                               8     8

    V35        5,2 km  14 KP

1   Paulis     Bričonoks              40,21  13    13     13   10    49
2   Jānis      Linde                  56,19  10    10     7     8    35
3   Dainis     Aparjods            1,00,32   8      8     6     7    29
4   Guntars    Lupiķis             1,00,46   7      7     5     6    25
    Pēteris    Apinis                                     10         10
    Leonīds    Malankovs                                  8           8
    Jānis      Actiņš                                          13    13

               4.kārtā startēja 52 dalībnieki



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+