OK Kāpa mājas lapa - Svētdiena, 21. janvāris
Saulkrastu pavasara 5. kārta

  Lilaste-Melnupe              6.Maijs, 2008

  S12        2,04 km  7 KP     Rez.   5.k. 4.k.  3.k.  2.k. 1.k. kopā
  
1 Kendija    Aparjode    1996 27,04    13   10     8     6    4    41
2 Edīte      Baltiņa     1996 30,02    10    6     6     7   13    42
3 Everita    Liepiņa     1996 31,10    8                 4         12
4 Rūta       Ķigure      1996 31,47    7    13    13    13    8    54
5 Adīna      Aznagulova  1995 31,57    6     7           8   10    31
  Stefānija  Egle        1998                8    10    10    6    34
  Renāte     Āre         1996                5                5    10
  Līva       Rozenberga  1996                4     5     5    7    21
  Laura      Bude        1996                      7                7
  
  S14        2,47 km  11 KP

1 Anna MadaraPērkone     1994 26,11    13   13    10    13   13    62
2 Laura      Puķīte      1996 28,14    10   10     8    10   10    48
3 Alise      Jeromane    1995 35,26    8     8     6     6    8    36
4 Elīna      Siliņa      1994 36,02    7     8     7     7    7    36
5 Agnese     Vārna       1995 36,07    6     8     5     8    6    33
  Guntra     Kleinšmite  1995                5                4     9
  Edīte      Bričonoka   1994                     13               13
  Laurita    Priedīte    1994                            5          5
  Kristīne   Dūce        1994                                 5     5
  Linda      Dinbire     1995                                 3     3
  Krista     Petrošina   1994                                 1     1
  Agate      Langrate    1995                                 1     1
  Anete      Trektere    1994                                 1     1

  S16        3,99 km  12 KP

1 Laima      Baltiņa     1992   44,52       10    10     8         28
2 Katrīna    Kosmačeva   1994   49,05       13          13   13    39
3 Ilze       Kleinšmite  1993 1,28,1         8     8     7    6    29
  Ieva       Rotkovska   1992                     13         10    23
  Anna       Riekstiņa   1991                      1                1
  Laima      Lupiķe      1992                           10    7    17
  Sanija     Turlaja     1993                                 8     8

  S21

  Irita      Puķīte      1974                     13    13   13    39

  S35

  Tamāra     Kosmačeva                      13             8       21
  Ieva       Drozdova                       10       13   13 13    49
  Inese      Petrošina                       8       10   10 10    38
  Ilze       Mārdega                         7        8    7  8    30

  IO         2,35 km   8 KP

1 Kārlis     Čerjaks     1995 25,24         13                     13
2 Liene      Upīte            34,23          8    13      13 13    47
3 Jolanta    Baltiņa     1968 37,41          7                      7
  Ģirts      Vecvagars   1976               10                     10
  Artis      Puķīte                               10               10
  Kitija     Krastiņa    1992                                10    10
  Liene      Stūrmane    1989                                 8     8
  Inese      Pečaka                                           7     7

  V12

  Artis      Puķīte      2001                           13   13    26
  Rihards    Skuja       1999                                10    10
  V12        2,35 km   8 KP
1 Artūrs     Čerjaks     2000 27,51    13    8                     21
2 Uldis      Upītis      1998 38,19    10    8    10     8    7    43
3 Māris      Alups       1997 38,46    8     8    13    10   13    52
4 Kristers   Aparjods    1998 38,57    7    13          13   10    43
5 Arvis      Alsbergs    1998nav KP    6     3           4    2    15
6 Uldis      Gailis      1996nav KP    5    10     8     6    8    37
  Kristians  Drozdovs    1998                8     7     5    3    23
  Ričards    Āre         1998                8               0,5    9
  Edvīns     Bebrišs     1997                            7          7
  Ernests ArtVanags      1996                                 6     6
  Kristaps   Miķelsons   1997                                 5     5
  Kristians  Raudiņš     1997                                 4     4
  Kristers   Kligins     1997                                 1     1
  Henrijs    Baburs      1997                                0,5 0,5
  Ritvars    Ķīsis       1997                                0,5 0,5

  V14        2,59 km   12 KP

1 Haralds    Liepiņš     1994 43,34    13   13    13     8   13    60
  Roberts    Zaicevs     1994               13    10    10         33
  Toms       Baltacis    1995               13          13         26
  Nauris     Žagars      1994                      8     7   10    25

  V16        5,23 km  11 KP

1 Kārlis     Kosmačevs   1995 44,31    13   13    13    10   13    62
2 Krišjāns   Šmits       1992 44,35    10   10     7     8   10    45
3 Dagnis     Dinbirs     19931,19,43   8     7     8     7    8    38
  Tedis      Rozenfelds  1993                8    10     6    7    31
  Dāvis      Blankenber  1992                           13         13
  Eduards    Plankājs    1993                                 6     6

  V21        8,3 km 22 KP

1 Valdis     Kokorišs         49,27    13   10    10    13         46
2 Guntars    Jansons     1960 58,27    10   13     6               29
  Gatis      Dzērve                          8    13               21
  Kārlis     Baltacis    1992                7                      7
  Edgars     Bričonoks   1991                6           7   13    26
  Mārcis     Ūdris       1991                5                      5
  Ainārs     Lupiķis     1989                4     7     8   10    29
  Vilnis     Trēziņš     1974                3     4     5         12
  Aigars     Actiņš                                8                8
  Ernests    Koleda                                5    10         15
  Gints      Gailis      1991                      3                3
  Aigars     Putnis      1977                            6          6
  Toms       Turlajs     1989                                 8     8

  V35        5,23 km  11 KP

1 Jānis      Linde              53,22    13   10     10    7  8    48
2 Dainis     Aparjods        1,00,32     10    8      8    6  7    39
  Paulis     Bričonoks                        13     13   13 10    49
  Guntars    Lupiķis                           7      7    5  6    25
  Pēteris    Apinis                                       10       10
  Leonīds    Malankovs                                     8        8
  Jānis      Actiņš                                          13    13
 
  5.kārtā startēja 30 dal. un 17 dal. tajā pašā laikā Rīgas rajona 
čempionātā



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+