OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 13. novembris
Saulkrastu pavasara 6. kārta

   Pēterupe          13.maijs.
      
kopā                                 6.kārtā
vieta                                vieta  Rez.     6.k 5.k. 4.k. 3.k. 2.k. 1.k. kopā

      S12        2,19 km   8 KP

1     Rūta       Ķigure        1996  3     26,00      8    7   13   13   13    8  62
2     Kendija    Aparjode      1996  1     21,48     13   13   10    8    6    4  54
3     Edīte      Baltiņa       1996  5     37,20      6   10    6    6    7   13  48
4     Stefānija  Egle          1998  2     23,43     10         8   10   10    6  44
5     Adīna      Aznagulova    1996  4     29,44      7    6    7         8   10  38
6     Līva       Rozenberga    1996                             4    5    5    7  21
7     Renāte     Āre           1996  8    1,01,18     3         5              5  13
8     Everita    Liepiņa       1996                        8              4       12
9     Laura      Bude          1996                                  7             7
10    Agnese     Alehnoviča    1996  6     55,56      5                            5
11    Ananda     Alehnoviča    1996  7     55,57      4                            4

      S14        3,72 km  11 KP

1     Anna MadaraPērkone       1994  1     33,32     13   13   13   10   13   13  75
2     Laura      Puķīte        1996                       10   10    8   10   10  48
3     Elīna      Siliņa        1994  2     35,14     10    7    8    7    7    7  46
4     Alise      Jeromane      1995  3     37,22      8    8    8    6    6    8  44
5     Agnese     Vārna         1995  4     40,10      7    6    8    5    8    6  40
6     Guntra     Kleinšmite    1995  6    1,12,51     5         5              4  14
7     Edīte      Bričonoka     1994                                 13            13
8     Laurita    Priedīte      1994  5    1,08,00     6                   5       11
9     Kristīne   Dūce          1994  7.-1050,16nav    1                        5   6
10    Linda      Dinbire       1995                                            3   3
11.-13Krista     Petrošina     1994  7.-1050,16nav    1                        1   2
11.-13Agate      Langrate      1995  7.-1050,16nav    1                        1   2
11.-13Anete      Trektere      1994  7.-1050,16nav    1                        1   2

      S16        4,2 km  13 KP

1     Katrīna    Kosmačeva     1994  1     35,50     13   10   13        13   13  62
2     Laima      Baltiņa       1992  3    1,31,12     8   13   10   10    8       49
3     Ilze       Kleinšmite    1993  2    1,04,51    10    8    8    8    7    6  47
4     Ieva       Rotkovska     1992                                 13        10  23
5     Laima      Lupiķe        1992                                      10    7  17
6     Sanija     Turlaja       1993                                            8   8
7     Anna       Riekstiņa     1991                                  1             1

      S21

1     Irita      Puķīte        1974  1     50,50     13             13   13   13  52

      S35        4,2 km  13 KP                                                     0

1     Ieva       Drozdova            2     45,40     10        10   13   13   13  59
2     Inese      Petrošina           1     41,30     13         8   10   10   10  51
3     Ilze       Mārdega             3    1,03,53     8         7    8    7    8  38
4     Tamāra     Kosmačeva                                     13         8       21

      IO         2,19 km   8 KP

1     Liene      Upīte         1973  2     20,30     10   10    8   13   13   13  67
2     Kārlis     Čerjaks       1995                       13   13                 26
3     Jolanta    Baltiņa       1968                        8    7                 15
4     Gatis      Puķīte              1     17,13     13                           13
5     Artis      Puķīte                                             10            10
5     Ģirts      Vecvagars     1976                            10                 10
5     Kitija     Krastiņa      1992                                           10  10
8     Dainis     Aparjods            3     22,43      8                            8
9     Liene      Stūrmane      1989                                            8   8
10    Ainārs     Jespars       1995  4     23,56      7                            7
11    Inese      Pečaka                                                        7   7
12    Līga       Kūliņa        1977  5     27,48      6                            6
13    Niks RičardGoldiņš       1998  6     29,35      5                            5

      V12

      Artis      Puķīte        2001                                      13   13  26
      Rihards    Skuja         1999                                           10  10
      V12        2,19 km   8 KP
1     Māris      Alups         1997  4     33,20      7    8    8   13   10   13  59
2     Uldis      Upītis        1998  2     21,29     10   10    8   10    8    7  53
3     Kristers   Aparjods      1998  3     22,14      8    7   13        13   10  51
4     Uldis      Gailis        1996  1     20,02     13    5   10    8    6    8  50
5     Kristians  Drozdovs      1998                             8    7    5    3  23
6     Artūrs     Čerjaks       2000                       13    8                 21
7     Arvis      Alsbergs      1998                        6    3         4    2  15
8     Ričards    Āre           1998  8    1,01,17     3         8            0,511,5
9     Edvīns     Bebrišs       1997                                       7        7
10    Edgars     Kukuts        1997  5     33,30      6                            6
11    Ernests ArtVanags        1996                                            6   6
12    Reinis     Baltiņš       2002  6     41,48      5                            5
13    Kristaps   Miķelsons     1997                                            5   5
14    Kristaps   Briedis       1996  7     43,49      4                            4
15    Kristians  Raudiņš       1997                                            4   4
16    Kristers   Kligins       1997                                            1   1
17-18 Henrijs    Baburs        1997                                          0,5 0,5
17-18 Ritvars    Ķīsis         1997                                          0,5 0,5

      V14        4,2 km  13 KP

1     Haralds    Liepiņš       1994  2     46,45     10   13   13   13    8   13  70
2     Roberts    Zaicevs       1994  1     36,19     13        13   10   10       46
3     Nauris     Žagars        1994  3     47,31      8              8    7   10  33
4     Toms       Baltacis      1995                            13        13       26
      V16        6,0 km  19 KP
1     Kārlis     Kosmačevs     1995        48,43     13   13   13   13   10   13  75
2     Krišjāns   Šmits         1992        56,25     10   10   10    7    8   10  55
3     Dagnis     Dinbirs       1993        57,31      8    8    7    8    7    8  46
4     Tedis      Rozenfelds    1993       1,22,00     6         8   10    6    7  37
5     Dāvis      Blankenbergs  1992                                      13       13
6     Edžus      Voss          1991       1,07,46     7                            7
7     Eduards    Plankājs      1993                                            6   6

      V21        6,0 km  19 KP

1     Valdis     Kokorišs                                 13   10   10   13       46
2     Ainārs     Lupiķis       1989  1    1,00,23    13         4    7    8   10  42
3     Guntars    Jansons       1960                       10   13    6            29
4     Edgars     Bričonoks     1991                             6         7   13  26
5     Vilnis     Trēziņš       1974  2    1,31,53    10         3    4    5       22
6     Gatis      Dzērve                                         8   13            21
7     Ernests    Koleda                                              5   10       15
8     Aigars     Actiņš                                              8             8
9     Toms       Turlajs       1989                                            8   8
10    Kārlis     Baltacis      1992                             7                  7
11    Aigars     Putnis        1977                                       6        6
12    Mārcis     Ūdris         1991                             5                  5
13    Gints      Gailis        1991                                  3             3

      V35        6,0 km  19 KP

1     Paulis     Bričonoks           1       40,1213,00        13   13   13   10  49
2     Jānis      Linde               2       54,44   10   13   10   10    7    8  48
3     Dainis     Aparjods                                 10    8    8    6    7  39
4     Guntars    Lupiķis             3       55,04 8,00         7    7    5    6  25
5     Jānis      Actiņš                                                       13  13
6     Pēteris    Apinis                                                  10       10
7     Leonīds    Malankovs                                                8        8

      Nakts      6,0 km  19 KP

1     Jānis      Peilāns             1       35,00
2     Andis      Laveiķis            2       40,15
3     Edgars     Peilāns             3
4     Emīls      Ūdris               4
5     Edgars     Bričonoks           5
6     Mārcis     Ūdris               6
7     Rolands    Ģērmanis            7

6.kārtā startēēja 57 dalībnieki, tai skaitā 7 nakts laikā, 
gatavojoties stafetei Jukolā -Somija



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+