OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Saulkrastu pavasara 3. krta

                        3.krta  3.k.   2.k.   1.k.    kop
   V10                   rez.   punkti punkti punkti punkti
1  Toms vjs            6,31     13                  13
2  Mris Kalni         11,12     10   8     10       28
3  Toms Antonovs         12,34      8   7      8       23
4  Rihards Skuja         13,24      7  10      7       24
5  Leonards Skuja        13,26      6  13      6       25
6  Artis Pute          15,08      5   5     13       23
   Riards re                          6      5       11
   Raimonds Veidemanis                         4        4

   V12
1  Uldis Uptis          17,06     13         13       26
2  Kristers Aparjods     17,45     10  13     10       33

   V14
1  Uldis Gailis         1,22,2     13  13              26

   V16
1  Roberts Zaicevs       47,48     13  13     10       36
2  Krlis Kosmaevs      51,44     10         13       23
   Haralds Liepi                     10              10

   V21
1  Valdis Kokoris       48,36     13                  13
2  Ainrs Lupiis        54,49     10  13     13       36
   Dvis Blankenbergs                  10     10       20
   Edgars Brionoks                     8               8

   V35
1  Juris Zvirgzds        43,54     13                  13
2  Mrti vjs        44,42     10   7              17
3  Guntars Lupiis       57,29      8  10     10       28
   Paulis Brionoks                    13     13       26
   Jnis igurs                         8               8
   Dainis Aparjods                      6      8       14

   IO
1  Roberts Brinkmanis    29,42     13                  13
2  Guntra Kleinmite     30,42     10  10              20
3  Evija Vrna           39,42      8  13     13       34

   atklt
1  Laima Baltia        1,06,5     13                  13
2  Santis Kli        1,08,2     10   8              18
   Vilis Dubrovskis                    13              13
   Gatis Pute                        10              10
   Juris Poakovskis                    7               7
   Ruta Kukka                                 13       13
   Kalvis Alsbergs                            10       10
   Mra Peilne                               10       10

   S10
1  Simona Voldia         9,14     13   8              21
2  Nora igure            9,32     10  13     13       36
3  Anda Upte            11,26      8  13     10       31
4  Dina  Pitkina        11,35      7   7              14
 
   S12
1  Stefnija Egle        23,29     13  13     13       39
2  Linda Veide          1,15,0     10  13              23
3  Annija Brzia       1,15,3      8         10       18

   S14
1  Laura Pute          23,58     13  13     13       39
2  Agnese Vrna          28,05     10  10     10       30
3  Kendija Aparjode      29,42      8   8      7       23
4  Rta igure           31,26      7   5      8       20
5  Edte Baltia        1,16,2      6   7      6       19
   Adna Aznagulova                     6      5       11
 
   S16
1  Katrna Kosmaeva     52,49     13  13              26
2  Anna Madara Prkone   53,16     10         13       23
3  Ilze Kleinmite      1,10,4      8  10              18
   Edte Brionoka                            10       10
   Elna Silia                                8        8

   S21
1  Irita Pute          38,27     13  13     13       39
2  Anna Riekstia        46,22     10  10     10       30

   S35                                                  
1  Gunda igure          52,38     13   8     13       34
2  Jlija Zvirgzde      1,00,0     10                  10
3  Inese Petroina      1,02,3      8  10      8       26
4  Liene Upte          1,03,2      7  13     10       30
5  Laima Blankenberga                   7               7



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+