OK Kāpa mājas lapa - Ceturtdiena, 26. aprīlis
Saulkrastu pavasara 4. kārta

28.aprīlis, Lilaste Z
                          4.kārta   4.k.   3.k.  2.k.   1.k.  kopā
    V10                     rez.  punkti punkti punkti punkti punkti
1   Rihards Skuja           8,12     13      7    10      7      37
2   Ričards Āre             9,17     10            6      5      21
3   Leonards Skuja          9,18      8      6    13      6      33
4   Toms Šāvējs            11,48      7     13                 20
    Māris Kalniņš                           10     8     10      28
    Toms Antonovs                            8     7      8      23
    Artis Puķīte                             5     5     13      23
    Raimonds Veidemanis                                 4       4

    V12
1   Uldis Upītis           18,23     13     13           13      39
2   Kristers Aparjods      20,04     10     10    13     10      43

    V14                                                         
1   Uldis Gailis         1,10,08     13     13    13             39

    V16                                                         
1   Kārlis Kosmačevs       46,16     13     10           13      36
2   Roberts Zaicevs        52,27     10     13    13     10      46
    Haralds Liepiņš                               10             10

    V21
1   Dāvis Blankenbergs     50,10     13           10     10      33
    Valdis Kokorišs                         13                 13
    Ainārs Lupiķis                          10    13     13      36
    Edgars Bričonoks                              8              8

    V35                                                         
1   Guntars Lupiķis      1,11,51     13      8    10     10      41
2   Mārtiņš Šāvējs       n. KP       10     10     7             27
    Juris Zvirgzds                          13                 13
    Paulis Bričonoks                              13     13      26
    Jānis Ķigurs                                   8              8
    Dainis Aparjods                                6      8      14

    IO
1   Guntra Kleinšmite      25,52     13     10    10             33
2   Jānis Voldiņš          40,40     10                          10
3   Evija Vārna            44,44      8      8    13     13      42
    Roberts Brinkmanis                      13                   13

    atklātā
1   Laima Baltiņa          50,56     13     13                   26
2   Santis Kūliņš        1,03,16     10     10     8             28
3   Roberts Brinkmanis   1,27,20      8                           8
    Vilis Dubrovskis                              13             13
    Gatis Puķīte                                  10             10
    Juris Poļakovskis                              7              7
    Ruta Kukka                                           13      13
    Kalvis Alsbergs                                      10      10
    Māra Peilāne                                         10      10

    S10
1   Simona Voldiņa          7,24     13     13     8             34
2   Diāna  Pitkina          8,34     10      7     7             24
3   Nora Ķigure            10,50      8     10    13     13      44
4   Marta Alsberga         11,23      7                           7
5   Anda Upīte             12,09      6      8    13     10      37

    S12                                                         
1   Stefānija Egle         27,53     13     13    13     13      52
    Linda Veide                             10    13             23
    Annija Bērziņa                           8           10      18

    S14
1   Laura Puķīte           28,46     13     13    13     13      52
2   Agnese Vārna           37,06     10     10    10     10      40
3   Rūta Ķigure            46,34      8      7     5      8      28
4   Edīte Baltiņa          48,04      7      6     7      6      26
5   Kendija Aparjode       48,31      6      8     8      7      29
    Adīna Aznagulova                               6      5      11

    S16
1   Katrīna Kosmačeva      48,47     13     13    13             39
2   Ilze Kleinšmite      1,41,16     10      8    10             28
    Anna Madara Pērkone                     10           13      23
    Edīte Bričonoka                                      10      10
    Elīna Siliņa                                          8       8

    S21
    Irita Puķīte                            13    13     13      39
    Anna Riekstiņa                          10    10     10      30

    S35
1   Ieva Drozdova        1,01,12     13
2   Inese Petrošina      1,05,01     10      8    10      8      36
3   Gunda Ķigure         1,28,25      8     13     8     13      42
4   Liene Upīte          1,33,48      7      7    13     10      37
5   Laima Blankenberga   1,51,44      6            7             13
    Jūlija Zvirgzde                         10                   10



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+