OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Saulkrastu pavasara 4. krta

28.aprlis, Lilaste Z
                          4.krta   4.k.   3.k.  2.k.   1.k.  kop
    V10                     rez.  punkti punkti punkti punkti punkti
1   Rihards Skuja           8,12     13      7    10      7      37
2   Riards re             9,17     10            6      5      21
3   Leonards Skuja          9,18      8      6    13      6      33
4   Toms vjs            11,48      7     13                 20
    Mris Kalni                           10     8     10      28
    Toms Antonovs                            8     7      8      23
    Artis Pute                             5     5     13      23
    Raimonds Veidemanis                                 4       4

    V12
1   Uldis Uptis           18,23     13     13           13      39
2   Kristers Aparjods      20,04     10     10    13     10      43

    V14                                                         
1   Uldis Gailis         1,10,08     13     13    13             39

    V16                                                         
1   Krlis Kosmaevs       46,16     13     10           13      36
2   Roberts Zaicevs        52,27     10     13    13     10      46
    Haralds Liepi                               10             10

    V21
1   Dvis Blankenbergs     50,10     13           10     10      33
    Valdis Kokoris                         13                 13
    Ainrs Lupiis                          10    13     13      36
    Edgars Brionoks                              8              8

    V35                                                         
1   Guntars Lupiis      1,11,51     13      8    10     10      41
2   Mrti vjs       n. KP       10     10     7             27
    Juris Zvirgzds                          13                 13
    Paulis Brionoks                              13     13      26
    Jnis igurs                                   8              8
    Dainis Aparjods                                6      8      14

    IO
1   Guntra Kleinmite      25,52     13     10    10             33
2   Jnis Voldi          40,40     10                          10
3   Evija Vrna            44,44      8      8    13     13      42
    Roberts Brinkmanis                      13                   13

    atklt
1   Laima Baltia          50,56     13     13                   26
2   Santis Kli        1,03,16     10     10     8             28
3   Roberts Brinkmanis   1,27,20      8                           8
    Vilis Dubrovskis                              13             13
    Gatis Pute                                  10             10
    Juris Poakovskis                              7              7
    Ruta Kukka                                           13      13
    Kalvis Alsbergs                                      10      10
    Mra Peilne                                         10      10

    S10
1   Simona Voldia          7,24     13     13     8             34
2   Dina  Pitkina          8,34     10      7     7             24
3   Nora igure            10,50      8     10    13     13      44
4   Marta Alsberga         11,23      7                           7
5   Anda Upte             12,09      6      8    13     10      37

    S12                                                         
1   Stefnija Egle         27,53     13     13    13     13      52
    Linda Veide                             10    13             23
    Annija Brzia                           8           10      18

    S14
1   Laura Pute           28,46     13     13    13     13      52
2   Agnese Vrna           37,06     10     10    10     10      40
3   Rta igure            46,34      8      7     5      8      28
4   Edte Baltia          48,04      7      6     7      6      26
5   Kendija Aparjode       48,31      6      8     8      7      29
    Adna Aznagulova                               6      5      11

    S16
1   Katrna Kosmaeva      48,47     13     13    13             39
2   Ilze Kleinmite      1,41,16     10      8    10             28
    Anna Madara Prkone                     10           13      23
    Edte Brionoka                                      10      10
    Elna Silia                                          8       8

    S21
    Irita Pute                            13    13     13      39
    Anna Riekstia                          10    10     10      30

    S35
1   Ieva Drozdova        1,01,12     13
2   Inese Petroina      1,05,01     10      8    10      8      36
3   Gunda igure         1,28,25      8     13     8     13      42
4   Liene Upte          1,33,48      7      7    13     10      37
5   Laima Blankenberga   1,51,44      6            7             13
    Jlija Zvirgzde                         10                   10



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+