OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Saulkrastu pavasara 6. krta

12.maijs Ummis
                        rezultts
   V10                          6.k. 5.k. 4.k. 3.k. 2.k. 1.k. kop
1  Gustavs vjs         8,13   13                            13
2  Mris Kalni         11,23   10    6        10    8   10   44
3  Toms Antonovs         11,33    8    5         8    7    8   36
4  Toms vjs           13,05    7    7    7   13             34
5  Artis Pute          13,09    6   13         5    5   13   42
6  Rihards Skuja         26,29    5   10   13    7   10    7   52
7  Leonards Skuja        27,01    4    4    8    6   13    6   41
8  Riards re           35,35    3    8   10         6    5   32
   Raimonds Veidemanis                                     4    4

   V12
1  Kristers Aparjods     15,17   13   13   10   10   13   10   69
2  Uldis Uptis          18,13   10   10   13   13        13   59

   V14
1  Uldis Gailis          52,06   13   13   13   13   13        65

   V16
1  Krlis Kosmaevs      42,17   13   13   13   10        13   62
2  Roberts Zaicevs      nav kP   10   10   10   13   13   10   66
   Haralds Liepi                                   10        10

   V21
1  Ainrs Lupiis       1,03,3   13   10        10   13   13   59
2  Dvis Blankenbergs   1,09,3   10        13        10   10   43
   Valdis Kokoris                    13        13             26
   Edgars Brionoks                                   8         8

   V35
1  Paulis Brionoks      38,40   13                  13   13   39
2  Guntars Lupiis       44,13   10   13   13    8   10   10   64
3  Mrti vjs        55,26    8        10   10    7        35
   Jnis igurs                       10              8        18
   Juris Zvirgzds                               13             13
   Dainis Aparjods                                    6    8   14

   IO
1  Raimonds Lini       24,00   13
2  Ainrs Lini         24,00   13
3  Evija Vrna           25,24    8   10    8    8   13   13   60
4  Guntra Kleinmite    nav KP    7   13   13   10   10        53
   Jnis Voldi                           10                  10
   Roberts Brinkmanis                           13             13

   atklt
1  Santis Kli          57,3   13   10   10   10    8        51
2  Jnis Voldi         58,34   10    8                       18
3  Roberts Brinkmanis   1,05,5    8    7    8                  23
4  Gatis Pute                       13             10        23
   Laima Baltia                           13   13             26
   Vilis Dubrovskis                                  13        13
   Juris Poakovskis                                  7         7
   Ruta Kukka                                             13   13
   Kalvis Alsbergs                                        10   10
   Mra Peilne                                           10   10

   S10
1  Simona Voldia         8,59   13    8   13   13    8        55
2  Nora igure           10,54   10   13    8   10   13   13   67
3  Anda Upte(skrien vie 17,40   13   13    6    8   13   10   63
   Dina  Pitkina                          10    7    7        24
   Marta Alsberga                      7    7                  14

   S12
1  Stefnija Egle        31,58   13   13   13   13   13   13   78
   Linda Veide                                  10   13        23
   Annija Brzia                                8        10   18

   S14
1  Laura Pute          32,41   13    8   13   13   13   13   73
2  Rta igure           42,30   10   10    8    7    5    8   48
3  Edte Baltia         45,48    8    7    7    6    7    6   41
4  Kendija Aparjode      58,10    7         6    8    8    7   36
5  Agnese Vrna          59,48    6   13   10   10   10   10   59
   Adna Aznagulova                                   6    5   11

   S16
1  Katrna Kosmaeva     39,36   13   13   13   13   13        65
2  Elna Silia          52,27   10   10                   8   28
3  Ilze Kleinmite      1,29,2    8    8   10    8   10        44
   Anna Madara Prkone                          10        13   23
   Edte Brionoka                                        10   10

   S21
1  Irita Pute          37,47   13   13        13   13   13   65
2  Mra Peilne          28,09   10   10                       20
   Anna Riekstia                               10   10   10   30

   S35
1  Ilze kalnia          41,20   13                            13
2  Gunda igure          54,11   10    8    8   13    8   13   60
3  Ieva Drozdova        1,02,5    8   13   13                  34
4  Inese Petroina      1,06,0    7    7   10    8   10    8   50
5  Liene Upte          1,08,2    6   10    7    7   13   10   53
6  Anitra Gericka       nav KP    5
   Laima Blankenberga                       6         7        13
   Jlija Zvirgzde                              10             10



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+