OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Trešdiena, 27. maijs
Saulkrastu pavasara 7. krta

19.maijs Bdciems

                      rezultts                                   kop
  V10                         7.k. 6.k. 5.k. 4.k. 3.k. 2.k. 1.k.  punkti
1 Rihards Skuja        7,47   13    5   10   13    7   10    7      65
2 Leonards Skuja       9,23   10    4    4    8    6   13    6      51
3 Artis Pute        15,35    8    6   13         5    5   13      50
  Gustavs vjs                   13                               13
  Mris Kalni                    10    6        10    8   10      44
  Raimonds Veidemanis                                        4       4
  Riards re                       3    8   10         6    5      32
  Toms Antonovs                     8    5         8    7    8      36
  Toms vjs                       7    7    7   13                34

  V12
1 Uldis Uptis        17,11   13   10   10   13   13        13      72
2 Kristers Aparjods   18,13   10   13   13   10   10   13   10      79

  V14
1 Uldis Gailis        29,26   13   13   13   13   13   13           78

  V16
  Krlis Kosmaevs                 13   13   13   10        13      62
  Roberts Zaicevs                  10    1   10   13   13   10      57
  Haralds Liepi                                      10           10

  V21
1 Aigars Acti       54,10   13                                    13
2 Ainrs Lupiis      54,15   10   13   10        10   13   13      69
3 Jnis Acti        56,17    8                                     8
4 Edgars Brionoks    1,07,    7                        8           15
5 Dvis Blankenbergs  1,17,    6   10        13        10   10      49
  Valdis Kokoris                       13        13                26

  V35
1 Guntars Lupiis     58,06   13   10   13   13    8   10   10      77
  Paulis Brionoks                 13                  13   13      39
  Mrti vjs                    8        10   10    7           35
  Jnis igurs                          10              8           18
  Juris Zvirgzds                                  13                13
  Dainis Aparjods                                       6    8      14

  IO
1 Guntra Kleinmite   23,37   13    7   13   13   10   10           66
2 Evija Vrna         26,00   10    8   10    8    8   13   13      70
  Raimonds Lini                  13                               13
  Ainrs Lini                    13                               13
  Jnis Voldi                              10                     10
  Roberts Brinkmanis                              13                13

  atklt
1 Santis Kli       43,36   13   13   10   10   10    8           64
2 Jnis Voldi       59,00   10   10    8                          28
3 Roberts Brinkmanis  1,02,    8    8    7    8                     31
  Gatis Pute                          13             10           23
  Laima Baltia                              13   13                26
  Vilis Dubrovskis                                     13           13
  Juris Poakovskis                                     7            7
  Ruta Kukka                                                13      13
  Kalvis Alsbergs                                           10      10
  Mra Peilne                                              10      10

  S10
1 Nora igure         10,15   13   10   13    8   10   13   13      80
2 Simona Voldia      11,02   10   13    8   13   13    8           65
3 Anda Upte(skrien vi13,06   13   13   13    6    8   13   10      76
  Dina  Pitkina                             10    7    7           24
  Marta Alsberga                         7    7                     14

  S12
1 Stefnija Egle      19,26   13   13   13   13   13   13   13      91
  Linda Veide                                     10   13           23
  Annija Brzia                                   8        10      18

  S14
1 Laura Pute        21,33   13   13    8   13   13   13   13      86
2 Agnese Vrna        24,39   10    6   13   10   10   10   10      69
3 Kendija Aparjode    26,30    8    7         6    8    8    7      44
  Rta igure                      10   10    8    7    5    8      48
  Edte Baltia                     8    7    7    6    7    6      41
  Adna Aznagulova                                      6    5      11

  S16
  Ilze Kleinmite     nav k    1    8    8   10    8   10           45
  Katrna Kosmaeva                13   13   13   13   13           65
  Elna Silia                     10   10                   8      28
  Anna Madara Prkone                             10        13      23
  Edte Brionoka                                           10      10

  S21
1 Irita Pute        46,10   13   13   13        13   13   13      78
  Mra Peilne                     10   10                          20
  Anna Riekstia                                  10   10   10      30

  S35
1 Inese Petroina     54,15   13    7    7   10    8   10    8      63
2 Liene Upte         1,01,   10    6   10    7    7   13   10      63
3 Gunda igure        1,31,    8   10    8    8   13    8   13      68
  Ilze kalnia                     13                               13
  Ieva Drozdova                     8   13   13                     34
  Anitra Gericka                    5                                5
  Laima Blankenberga                          6         7           13
  Jlija Zvirgzde                                 10                10



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+