OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 2. jūnijs
Saulkrastu slpojums 2005

                             2005.02.19
                             
     V21                      11km
    1 Lauris Purni           Pavias        37:12
    2 Armands Paegle           Ogre            39:14
    3 Mris Bisenieks          Rga            39:51
    4 Edgars Freilibs          Rga            40:08
    5 Jnis Lazdns            Turaida         41:33
    6 Oskars Robenieks        egums          42:04
    7 Vasilijs Graovs         dai           42:24
    8 Krlis Bernsons          Carnikava       43:37
    9 Juris Ostups             Carnikava       43:41
   10 Saa Lavis              ind.            44:01
   11 Jnis Onduns           Csis           44:32
   12 Valdis Kokoris          Mona Rga       45:31
   13 Ansis Meulis            Jumurda         45:47
   14 Gatis Rzna              Rga            46:13
   15 Edgars Jansons            Rga            47:18
   16 Gundars Patmalnieks      Staburaga brn  47:24
   17 Jnis Brzi            Saulkrasti      47:37
   18 Riards  Binde           Saulkrasti      50:05
   19 Aigars Paegle            Ogre            50:19
   20 Uvis Soika               Mea kai       51:50
   21 Mris Liepa              Saulkrasti      51:59
   22 Valts Rutkis             Saulkrasti      57:04
   23 Jnis igurs             Saulkrasti      58:36
   24 Arnis Vecenans           ind.           1,07:09
   25 Aigars Viums            Saulkrasti     1,08:16
   26 Krlis Osis              Carnikava        6 km

     S21                      11km
    1 Iveta Brvere            Rga            49:35
    2 Kristne Birzniece       Saulkrasti      53:39
    3 Laima Blankenberga       Saulkrasti     1,01:04
    4 Marina Aleksjutina       Saulkrasti     1,16:06
    5 Inese Petroina          Saulkrasti     1,18:36
    6 Gunda igure             Saulkrasti     1,22:47
    7 anete Garenika         Rga           1,34:20
    8 Laura Liepa              Saulkrasti     1,36:28
     Jlija Msne            Carnikava        6 km

     ATKLT                  11km
    1 Viktors Vostrikovs       Saulkrasti      45:03
    2 Adris Blanks             dai           45:06
    3 Normunds Lcis           Saulkrasti      58:00
    4 Jnis Ngelis            Rga            59:29
    5 Raimonds Gareniks       Carnikava      1,00:44
    6 Rodrigo Slavi          Balta-Rga     1,01:44
    7 Anna Znota               Rga           1,10:06

     V14                      6km
    1 Jnis Ontuns           Csis           23:49
    2 Mrcis dris             Kpa-Laimte    25:40
    3 Edgars Brionoks         Carnikava       26:15
    4 Rolands Grava manis    Kpa-Laimte    27:55
    5 Andris Ontuns          Csis           28:45   V12
    6 Dvis Blankenbergs       Saulkrasti      35:41
    7 Oskars Brzi           Saulkrasti      35:52   V10
    8 Jnis Grundbergs         Saulkrasti      36:13
    9 Oskars Krievi          Saulkrasti      40:21   V12
   10 Pauls Sili             Rga            42:04   V12
   11 Artrs Kempelis          Kpa-Laimte    42:37   V12
   12 Reinis rgailis          Saulkrasti      43:41
   13 Reinis Birznieks         Saulkrasti      43:46   V12
   14 Dvids Priedtis         Saulkrasti      44:36
   15 riks igurs             Saulkrasti      46:01
   16 Oskars Bringins          Saulkrasti      47:42
   17 Jkabs Majors            Saulkrasti     1,01:44
   18 Jnis Garolis            Saulkrasti     1,10:31

     S14                      6km
    1 Laima Leitne            Mlpils         29:01
    2 Mra Peilne             Saulkrasti      33:53
    3 Dina Ignaova           Kpa-Laimte    40:43   S12
    4 Agnese Baronia          Kpa-Laimte    42:00
    5 Elna Silia             Carnikava       46:39
    6 Anna Madara Prkone      Saulkrasti      47:56
    7 Madara Aldia            Saulkrasti      47:58
    8 Laurita Priedte         Saulkrasti      48:19
    9 Zane Puria              Saulkrasti      52:12
   10 Zane Ngele              Rga           1,07:04
   11 Krista Petroina         Saulkrasti       3 km
   12 Helna Vintere           Saulkrasti       3 km

     V18                      6km
    1 Emls dris              Kpa-Laimte    25:07   V16
    2 Edgars Rzna             Rga            26:48
    3 Mikus Krasti           Kpa-Laimte    27:35   V16
    4 Matss Baroni          ind.            57:25   V16

     S18                      6km
    1 Laura Ve               Kpa-Laimte    34:14   S16
    2 Ieva Ngele              Kpa-Laimte    35:26   S16
    3 Anna Puria              Kpa-Laimte    39:51   S16
    4 Liene Riekstia          Saulkrasti      46:08   S16

     S40                      6km
    1 Ineta Silia             Rga            28:52
    2 Rita Ostupe              Carnikava       29:18
    3 Ingrda Jonne           Saulkrasti      41:08
    4 Dzintra Leitne          Mlpils         53:34
    5 Daina Prkone            Saulkrasti       6 km
    6 Tamra Kosmaeva         Carnikava        6 km
    7 Mrte Ose               Carnikava        6 km

     V45                      6km
    1 Arnis beltis           Csis           20:59
    2 Paulis Brionoks         Carnikava       23:10
    3 Juris Gaidelis           Csis           25:37
    4 Juris Bergs              Csis           25:56
    5 Jnis Busenbergs         Kadaga          27:05
    6 Jnis Linde              Saulkrasti      33:51
    7 Ansis Kalcenaus          ind.            34:46
    8 Guntars Ozoli          Saulkrasti      36:55
    9 Gunrs Ostups            Carnikava       38:15
   10 Helmuts Ais             Rga            38:21
   11 Arvds Rudovis          Saulkrasti      40:28
   12 Pteris Kavi          Saulkrasti      46:12
   13 Aleksandrs Ptersons     Saulkrasti      izst.

     V10                      1km
    1 Raitis Patmalnieks       Satburaga brn  05:27
    2 Jnis Bitaitis           Saukrasti       07:31
    3 Mris Alups              Saukrasti       07:52   V8
    4 Rinalds Biernieks       Kpa-Laimte    09:00
    5 Vieturs Zandersons       Kpa-Laimte    09:06
    6 Krlis erjaks           Kpa-Laimte    09:50
    7 Kristaps Briedis         Saukrasti       10:31
    8 Kristers Aparjods        Saukrasti       10:49   V8
    9 Agnis Blms              Saukrasti       12:11
   10 Vieturs Veits            Ind.            17:15   V8
   11 Kristaps Bruners         Ind.            18:44   V8

     S10                      1km
    1 Katrna Neiburga         Satburaga brn  07:34
    2 Rta igure              Saukrasti       08:20
    3 Rta Patmalniece         Satburaga brn  08:55   S8
    4 Agate Langne            Saukrasti       09:49
    5 Danila Krmia          Saukrasti       13:22
    6 Edte Baltia            Saukrasti       13:49

                              Startja      117 dalbnieki



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+