OK Kāpa mājas lapa - Ceturtdiena, 26. aprīlis
Saulkrastu slēpojums 2005

                             2005.02.19
                             
     V21                      11km
    1 Lauris Purniņš           Pļaviņas        37:12
    2 Armands Paegle           Ogre            39:14
    3 Māris Bisenieks          Rīga            39:51
    4 Edgars Freilibs          Rīga            40:08
    5 Jānis Lazdāns            Turaida         41:33
    6 Oskars Robežnieks        Ķegums          42:04
    7 Vasilijs Gračovs         Ādaži           42:24
    8 Kārlis Bernsons          Carnikava       43:37
    9 Juris Ostups             Carnikava       43:41
   10 Saņa Lavišs              ind.            44:01
   11 Jānis Ondužāns           Cēsis           44:32
   12 Valdis Kokorišs          Mona Rīga       45:31
   13 Ansis Mežulis            Jumurda         45:47
   14 Gatis Rāzna              Rīga            46:13
   15 Edgars Jansons            Rīga            47:18
   16 Gundars Patmalnieks      Staburaga bērn  47:24
   17 Jānis Bērziņš            Saulkrasti      47:37
   18 Ričards  Binde           Saulkrasti      50:05
   19 Aigars Paegle            Ogre            50:19
   20 Uvis Soika               Meža kaķi       51:50
   21 Māris Liepa              Saulkrasti      51:59
   22 Valts Rutkis             Saulkrasti      57:04
   23 Jānis Ķigurs             Saulkrasti      58:36
   24 Arnis Vecenans           ind.           1,07:09
   25 Aigars Viļums            Saulkrasti     1,08:16
   26 Kārlis Osis              Carnikava        6 km

     S21                      11km
    1 Iveta Brūvere            Rīga            49:35
    2 Kristīne Birzniece       Saulkrasti      53:39
    3 Laima Blankenberga       Saulkrasti     1,01:04
    4 Marina Aleksjutina       Saulkrasti     1,16:06
    5 Inese Petrošina          Saulkrasti     1,18:36
    6 Gunda Ķigure             Saulkrasti     1,22:47
    7 Žanete Garenčika         Rīga           1,34:20
    8 Laura Liepa              Saulkrasti     1,36:28
     Jūlija Māsāne            Carnikava        6 km

     ATKLĀTĀ                  11km
    1 Viktors Vostrikovs       Saulkrasti      45:03
    2 Adris Blanks             Ādaži           45:06
    3 Normunds Līcis           Saulkrasti      58:00
    4 Jānis Nāgelis            Rīga            59:29
    5 Raimonds Garenčiks       Carnikava      1,00:44
    6 Rodrigo Slaviņš          Balta-Rīga     1,01:44
    7 Anna Znota               Rīga           1,10:06

     V14                      6km
    1 Jānis Ontužāns           Cēsis           23:49
    2 Mārcis Ūdris             Kāpa-Laimīte    25:40
    3 Edgars Bričonoks         Carnikava       26:15
    4 Rolands Grava Ģēmanis    Kāpa-Laimīte    27:55
    5 Andris Ontužāns          Cēsis           28:45   V12
    6 Dāvis Blankenbergs       Saulkrasti      35:41
    7 Oskars Bērziņš           Saulkrasti      35:52   V10
    8 Jānis Grundbergs         Saulkrasti      36:13
    9 Oskars Krieviņš          Saulkrasti      40:21   V12
   10 Pauls Siliņš             Rīga            42:04   V12
   11 Artūrs Kempelis          Kāpa-Laimīte    42:37   V12
   12 Reinis Ārgailis          Saulkrasti      43:41
   13 Reinis Birznieks         Saulkrasti      43:46   V12
   14 Dāvids Priedītis         Saulkrasti      44:36
   15 Ēriks Ķigurs             Saulkrasti      46:01
   16 Oskars Bringins          Saulkrasti      47:42
   17 Jēkabs Majors            Saulkrasti     1,01:44
   18 Jānis Garolis            Saulkrasti     1,10:31

     S14                      6km
    1 Laima Leitāne            Mālpils         29:01
    2 Māra Peilāne             Saulkrasti      33:53
    3 Diāna Ignašova           Kāpa-Laimīte    40:43   S12
    4 Agnese Baroniņa          Kāpa-Laimīte    42:00
    5 Elīna Siliņa             Carnikava       46:39
    6 Anna Madara Pērkone      Saulkrasti      47:56
    7 Madara Aldiņa            Saulkrasti      47:58
    8 Laurita Priedīte         Saulkrasti      48:19
    9 Zane Puriņa              Saulkrasti      52:12
   10 Zane Nāgele              Rīga           1,07:04
   11 Krista Petrošina         Saulkrasti       3 km
   12 Helēna Vintere           Saulkrasti       3 km

     V18                      6km
    1 Emīls Ūdris              Kāpa-Laimīte    25:07   V16
    2 Edgars Rāzna             Rīga            26:48
    3 Mikus Krastiņš           Kāpa-Laimīte    27:35   V16
    4 Matīss Baroniņš          ind.            57:25   V16

     S18                      6km
    1 Laura Vīķe               Kāpa-Laimīte    34:14   S16
    2 Ieva Nāgele              Kāpa-Laimīte    35:26   S16
    3 Anna Puriņa              Kāpa-Laimīte    39:51   S16
    4 Liene Riekstiņa          Saulkrasti      46:08   S16

     S40                      6km
    1 Ineta Siliņa             Rīga            28:52
    2 Rita Ostupe              Carnikava       29:18
    3 Ingrīda Jonāne           Saulkrasti      41:08
    4 Dzintra Leitāne          Mālpils         53:34
    5 Daina Pērkone            Saulkrasti       6 km
    6 Tamāra Kosmačeva         Carnikava        6 km
    7 Mārīte Ose               Carnikava        6 km

     V45                      6km
    1 Arnis Ābelītis           Cēsis           20:59
    2 Paulis Bričonoks         Carnikava       23:10
    3 Juris Gaidelis           Cēsis           25:37
    4 Juris Bergs              Cēsis           25:56
    5 Jānis Busenbergs         Kadaga          27:05
    6 Jānis Linde              Saulkrasti      33:51
    7 Ansis Kalcenaus          ind.            34:46
    8 Guntars Ozoliņš          Saulkrasti      36:55
    9 Gunārs Ostups            Carnikava       38:15
   10 Helmuts Aķis             Rīga            38:21
   11 Arvīds Rudovičs          Saulkrasti      40:28
   12 Pēteris Kļaviņš          Saulkrasti      46:12
   13 Aleksandrs Pētersons     Saulkrasti      izst.

     V10                      1km
    1 Raitis Patmalnieks       Satburaga bērn  05:27
    2 Jānis Bitaitis           Saukrasti       07:31
    3 Māris Alups              Saukrasti       07:52   V8
    4 Rinalds Biķernieks       Kāpa-Laimīte    09:00
    5 Vieturs Zandersons       Kāpa-Laimīte    09:06
    6 Kārlis Čerjaks           Kāpa-Laimīte    09:50
    7 Kristaps Briedis         Saukrasti       10:31
    8 Kristers Aparjods        Saukrasti       10:49   V8
    9 Agnis Blūms              Saukrasti       12:11
   10 Vieturs Veits            Ind.            17:15   V8
   11 Kristaps Bruners         Ind.            18:44   V8

     S10                      1km
    1 Katrīna Neiburga         Satburaga bērn  07:34
    2 Rūta Ķigure              Saukrasti       08:20
    3 Rūta Patmalniece         Satburaga bērn  08:55   S8
    4 Agate Langāne            Saukrasti       09:49
    5 Daniēla Krūmiņa          Saukrasti       13:22
    6 Edīte Baltiņa            Saukrasti       13:49

                              Startēja      117 dalībnieki



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+