OK Kāpa mājas lapa
    OK Kāpa mājas lapa - Trešdiena, 27. maijs
Saulkrastu pavasara 4. krta

      Lilaste      4.krta    10.maijs 2005.gads

4.kr     S12     1,6 km   5 KP           REZUL PUNKT PUNKTI
Vieta                                      4.kr 4.kr Kop
1    Katrna      Kosmaeva  Zvejniekc.vsk  15.39 13   49
2    Anna Madara  Prkone    Saulkr.vsk.    20.39 10   39
     Laura        Pute     Saulkr.vsk.                10
     Rta         igure     Saulkr.vsk.                23
     Baiba        Kagaine    Carnikava                  7
     Laurita      Priedte   Saulkr.vsk.                11
     Stefnija    Egle       Saulkr.vsk.                9
     Dina        Ignaova   Kpa                       8
     Krista       Petroina  Saulkr.vsk.                6
     Sanija       Turlaja    Saulkr.vsk.                5
     Edte        Baltia    Saulkr.vsk.                2

           V12     2,2 km   7 KP

1    Krlis       Kosmaevs  Zvejniekc.vsk  16.32  13  52
2    Jnis        Bitaitis   Saulkr.vsk.    29.30  10  27
     Kristians    Drozdovs   brnu drzs               16
     riks        igurs     Saulkr.vsk.               20
     Alens        Beikovs   Zvejniekc.vsk.            10
     Rolands      Fiers     Zvejniekc.vsk.             8
     Emls        Bodnieks   R.31.vsk.                  8
     Reinis       Liepi    R.31.vsk.                  7
     Artrs       empelis   Kpa/Laimte               6
     Rolands      Buts       Kpa/Laimte               5
     Viesturs     Zandersons Kpa/Laimte               4
     Jkabs       Majors     Saulkr.vsk.                4
     Kevins       erbergs  R.31.vsk.                  3
     Elvis        Kopmanis   R.31.vsk.                  2


           S14     2,9 km   9 KP

1    Mra         Peilne    Saulkr.vsk.    25.52  13   23
2    Anna         Riekstia  Saulkr.vsk.    28.34  10   49
     Laima        Baltia    Saulkr.vsk.                 8
     Agnese       Vgante    Saulkr.vsk.                 7

           S21     5,0 km 12 KP

     Laura        Ve       Carn.Kpa                  13
     Aiga         Putne      Stmeriene                 13
     Eva          Petroina  Saulkr.vsk.                 1

           S35     5,3 km 14 KP

1    Ieva         Drozdova   Zvejniekciems  45.18   13  36
2    Tamra       Kosmaeva  Carn.Kpa      46.18   10  33
3    Ilze         Kalnia    Ragana         47.44   8   23
4    Ilze         Mrdega    Saulkrasti     53.10   7   33
5    Inese        Petroina  Saulkr.vsk.    1.21.50 6   28
     Laima        BlankenbergSaulkrasti                 6
     Anna         Slavia    Rga Viga                  10
 
           V14     3,8 km   9 KP          
                                
1    Mrcis       dris      Carn.Kpa    31.05    13   26
2    Rolands      rmanis   Carn.Kpa    36.04    10   33
     Dvis        Feldmanis  Saulkr.vsk.                23
     Valters      Orlovskis  Saulkr.vsk.                10
     Reinis       Vrna      Saulkr.vsk.                 8
     Dvis        BlankenbergSaulkr.vsk.                14
     Gints        Gailis     Saulkr.vsk.                14
     Kristaps     Sprois    Saulkr.vsk.                12
     Jnis        Grundbergs Saulkr.vsk.                 8

           V21     7,0 km 15 KP

1    Valdis       Kokoris   Rga Mona    45.08   13    26
2    Andis        Laveiis   Carn.Kpa    52.20   10    26
3    Emls        dris      Carn.Kpa    58.30    8    15
     Gatis        Dzrve     Rga                       13
     Aigars       Putnis     Stmeriene                 20
     Ilmrs       Dvidsons  Rga UP                    23
     Edgars       Brionoks  Carn.Kpa                   7


           V35     5,0 km 12 KP

1    Jnis        Linde      Saulkr.Brvn. 55.00   13    52
2    Jnis        Kalni    Ragana        1,03,25 10    40
3    Ivars        Kalni    Rga Seniors  1,09,12  8    16
     Rodrigo      Slavi    Rga Balta                  7
     Edgars       Brionoks  Carn.Kpa

      IO -iescji izvle 10 KP 

1    Mris        Kalni    Ragana         46.35  13  37
     Ivars        Jonns     Zvejniekciems             13
     Krista       Petroina  Saulkr.vsk.               13
     Jnis        Garolis    Saulkr.vsk.               10
     Ainrs       Labunskis  Zvejniekciems             10
     Jolanta      Baltia    Saulkrasti                 8
     Valdis       Liepi    Zvejniekciems              7
     Nauris       agars     Zvejniekciems              6
     Simona       Rozte     Saulkrastu vsk.            5
     Liene        Brzis    Saulkrastu vsk.            4
     Ginta        Urdzia    Zvejniekciems              3
     Ingna       Feldmane   Saulkrasti                 2
     Sabne       Rozte     Saulkrastu vsk.            1
     Iveta        Peaka     Zvejniekciems              1
     Lita         Mielsone  Zvejniekciems              1
     Lva         Ptersone  Zvejniekciems              1
     Linda        Urdzia    Zvejniekciems              1
     Inese        Skudra     Zvejniekciems              1



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+