OK Kāpa mājas lapa - Otrdiena, 13. novembris
"Takas" 1. un 2. kārta

Grupa Npk  Vārds Uzvārds         Klubs      1.kārta   2.kārta

S10   1    Anda Upīte            Saulkrasti 26:14     22:30

      2    Stefānija Egle        Saulkrasti 36:34
V10   1    Uldis Upītis          Saulkrasti 43:54     10:49

S12   1    Rūta Ķigure           Saulkrasti 36:11
      2    Edīte Smirnova        Saulkrasti 36:36
      3    Kendija Aparjode      Saulkrasti 43:54     16:20
      4    Laura Leiboma         Ādaži                 5:00

V12   1    Edvīns Bebrišs        Carnikava  42:55
      2    Kristers Aparjods     Saulkrasti           12:23

S14   1    Anna Laura Pērkone    Saulkrasti 31:06
      2    Edīte Bričonoka       Carnikava  34:13     39:19
      3    Alise Jermane         Saulkrasti 45:42
      4    Laura Puķīte          Saulkrasti 45:44
      5    Elīna Siliņa          Saulkrasti 45:45
      6    Madara Šadrina        Carnikava            49:10
      6    Agnese Vārna          Saulkrasti 45:46

V14   1    Toms Baltacis         Carnikava  36:07     39:19
      2    Aleksis Luriņš        Carnikava  44:11
      3    Tedis Rosenfelds      Saulkrasti  diskv.

S16   1    Māra Peilāne          Saulkrasti 34:53
      2    Baiba Kagaine         Carnikava  52:50

S45   1    Biruta Reide          Carnikava  46:22
      2    Inese Užule           Carnikava   diskv.

V50   1    Indulis Peilāns       Saulkrasti 60:23
           Juris Zvirgzds        Rīga                 01:13:16

SA    1    Kate Dūdele           Carnikava  63:15     01:10:33
      2    Gunta Jēkabsone                            01:14:29

V16   1    Rūdolfs Šadrins       Carnikava  65:21
      2    Krišjānis Kuzminskis  Carnikava izieta S1  01:39:32
      3    Dāvis Blankenbergs    Saulkrasti  diskv.
      4    Kārlis Baltacis       Carnikava            00:41:23

VB    1    Dainis Aparjods       Saulkrasti 66:08     01:49:55
      2    Valdis Jēkabsons                           01:14:24
      3    Mareks Indāns                              00:50:37

VA    1    Andis Laveiķis        Carnikava  44:58     00:50:13
      2    Sergejs Šadrins       Carnikava  49:15
      3    Edgars Bričonoks      Carnikava  52:23     00:58:32
      4    Emīls Ūdris           Carnikava  58:41     00:53:01
      5    Ainārs Lupiķis        Saulkrasti 60:24
      6    Rolands Grava         Carnikava izieta VB
      7    Valdis Kokorišs       Rīga                 00:45:43
      8    Gatis Dzērve          Carnikava            00:47:58
      9    Mārcis Ūdris          Carnikava            00:48:16
      10   Aigars Leiboms        Carnikava            00:48:27
      11   Kārlis Dišlers        Rīga                 00:50:13
      12   Guntis Ķikuts                              00:51:03
      13   Mareks Dombrovskis                         00:52:50
      14   Viljams Plešs         Rīga                 01:05:08
      15   Edgars Tabors         Carnikava            01:06:22
      16   Aldis Balodis                              01:14:02



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+