OK Kāpa mājas lapa - Svētdiena, 21. janvāris
Saulkrastu slēpojums 2006

Saulkrasti, 04.03.2006

V45          11000 m

 1 Andris Kosmačevs        Skrīveri      0:39:22          3:35
 2 Paulis Bričonoks        Carnikava     0:41:07 0:01:45  3:44
 3 Jānis Busenbergs        Mona Rīga     0:43:56 0:04:34  4:00
 4 Juris Gaidelis          ind           0:44:47 0:05:25  4:04
 5 Guntis Koks             Cēsis         0:44:58 0:05:36  4:05
 6 Rolands Laveiķis        Carnikava     0:47:59 0:08:37  4:22
 7 Raimonds Garenčiks      Carnikava     0:50:26 0:11:04  4:35
 8 Henriks Grass           Rīga          0:56:29 0:17:07  5:08
 9 Jānis Linde             Saulkrasti    1:06:26 0:27:04  6:02
10 Juris Dzirnieks         Saulkrasti    1:10:42 0:31:20  6:26
11 Ivars Grāvītis          Saulkrasti    1:13:08 0:33:46  6:39
12 Anatolijs Mihejevs      Saulkrasti    1:22:57 0:43:35  7:32
13 Arvīds Rudovičs (6 Km)  Saulkrasti    0:39:19          3:34

---------------------------------------------------------------

V21          11000 m

 1 Viesturs Lejiņš         Carnikava     0:36:29          3:19
 2 Jānis Peilāns           Saulkrasti    0:36:51+00:00:2  3:21
 3 Gints Bukovskis         Rīga          0:36:57+00:00:2  3:22
 4 Reinis Putniņš          Saulkrasti    0:39:01+00:02:3  3:33
 5 Romualds Zelčs          Carnikava     0:40:10+00:03:4  3:39
 6 Saņa Lavišs             Saulkrasti    0:40:20+00:03:5  3:40
 7 Valdis Kokorišs         Mona Rīga     0:40:30+00:04:0  3:41
 8 Juris Ostups            Carnikava     0:40:49+00:04:2  3:43
 9 Janeks Bauers           Rīga          0:40:51+00:04:2  3:43
10 Toms Pikšēns            Rīga          0:43:18+00:06:4  3:56
11 Kārlis Bernsons         Rīga          0:43:26+00:06:5  3:57
12 Jānis Bērziņš           Saulkrasti    0:46:45+00:10:1  4:15
13 Gundars Patmalnieks     Staburaga     0:49:07+00:12:3  4:28

---------------------------------------------------------------

OPEN          11000 m

 1 Ineta Siliņa            Mona Rīga     0:51:58          4:43
 2 Kristīne Birzniece      Saulkrasti    0:53:34 0:01:36  4:52
 3 Normunds Līcis          Saulkrasti    0:55:40 0:03:42  5:04
 4 Ruta Kukka              Ādaži         1:11:09 0:19:11  6:28
 5 Volli Kukk              Ādaži         1:12:58 0:21:00  6:38
   Helmuts Āķis (6 Km)     Saulkrasti    0:37:49          3:26
   Dimants Tomirs (6 Km)   Saulkrasti    1:04:57          5:54


---------------------------------------------------------------

S14          6000 m

 1 Māra  Peilāne           Saulkrasti    0:33:25          5:34
 2 Diāna Ignašova          Kāpa-Laimī    0:42:17+00:08:5  7:03
 3 Edīte Bričonoks         Carnikava     0:44:01+00:10:3  7:20
 4 Madara Aldiņa           Saulkrasti    0:46:53+00:13:2  7:49
 5 Anna Madara Pērkone     Saulkrasti    0:51:57+00:18:3  8:40

--------------------------------------------------------------

V14          6000 m

 1 Raimonds Zelčs          Carnikava     0:24:28          4:05
 2 Ivars Kļaviņš           Ropaži        0:27:29+00:03:0  4:35
 3 Raitis Patmalnieks      Staburaga     0:29:10+00:04:4  4:52
 4 Oskars Bērziņš          Alūksne       0:31:55+00:07:2  5:19
 5 Artūrs Ķempelis         Laimīte       0:37:17+00:12:4  6:13
 6 Pauls Siliņš            Kāpa          0:38:58+00:14:3  6:30
 7 Oskars Krieviņš         Saulkrasti    0:41:00+00:16:3  6:50
 8 Juris Babiško           Carnikava     0:42:12+00:17:4  7:02
 9 Krišs Kūliņš            Saulkrasti    0:42:53+00:18:2  7:09
10 Ēriks Ķigurs            Saulkrasti    0:43:26+00:18:5  7:14
11 Artūrs Badredinovs      Saulkrasti    0:45:55+00:21:2  7:39
12 Ivo Bringins            Saulkrasti    0:48:40+00:24:1  8:07
13 Vilis Tālbergs          Carnikava     0:51:35+00:27:0  8:36
14 Reinis Ārgalis          Saulkrasti    0:56:00+00:31:3  9:20
15 Viesturs Zandersons     Laimīte       1:00:50+00:36:2 10:08
16 Rolands Šnitko          Saulkrasti    1:08:41+00:44:1 11:27
17 Aivars Volmanis         Saulkrasti    1:08:52+00:44:2 11:29

---------------------------------------------------------------

S18          6000 m

 1 Laura Vīķe              Kāpa-Laimī    0:30:41          5:07

--------------------------------------------------------------
V18          6000 m

 1 Mārcis Ūdris            Kāpa-Laimī    0:25:28          4:15
 2 Miks Krastiņš           Carnikava     0:26:35+00:01:0  4:26
 3 Emīls Ūdris             Kāpa-Laimī    0:26:50+00:01:2  4:28
 4 Klāvs Pētersons         Saulkrasti    0:39:32+00:14:0  6:35
 5 Andis Laveiķis          Kāpa          0:41:12+00:15:4  6:52
 6 Jānis Siliņš            Mona Rīga     0:42:13+00:16:4  7:02

--------------------------------------------------------------

S21          6000 m

 1 Kristīne Veita          Sigulda       0:24:53          4:09
 2 Laima Blankenberga      Saulkrasti    0:34:45+00:09:5  5:48
 3 Marina Laviša           Saulkrasti    0:35:26+00:10:3  5:54
 4 Inese Petrošina         Saulkrasti    0:41:16+00:16:2  6:53

--------------------------------------------------------------

S40          6000 m

 1 Biruta Reide            Carnikava     0:32:30          5:25
 2 Ingīda Jonāne           Zvejniekci    0:42:31+00:10:0  7:05
 3 Tamāra Kosmačeva (11 Km)Carnikava     1:06:28+00:33:5 11:05

--------------------------------------------------------------

S10          1000 m

 1 Rūta Ķigure             Saulkrasti    0:05:22          5:22
 2 Rūta Patmalniece        Staburaga     0:05:32+00:00:1  5:32
 3 Laura Puķīte            Saulkrasti    0:06:24+00:01:0  6:24
 4 Dārta Vijgrieze         Saulkrasti    0:06:26+00:01:0  6:26
 5 Edīte Baltiņa           Saulkrasti    0:06:58+00:01:3  6:58
 6 Zane Leimane            Staburaga     0:08:40+00:03:1  8:40
 7 Paula Vintere           Saulkrasti    0:09:08+00:03:4  9:08
 8 Patrīcija Zelča         Carnikava     0:15:35+00:10:1 15:35
 9 Kristīne Brunere (1 ApliSigulda       0:11:00         11:00

---------------------------------------------------------------

V10          1000 m

 1 Kristers Aparjods       Saulkrasti    0:05:14          5:14
 2 Māris Alups             Saulkrasti    0:05:54+00:00:4  5:54
 3 Uldis Upītis            Saulkrasti    0:06:08+00:00:5  6:08
 4 Mārtiņš Rozītis         Saulkrasti    0:07:23+00:02:0  7:23
 5 Kristians Drozdovs      Saulkrasti    0:07:55+00:02:4  7:55
 6 Kārlis Čabs             Saulkrasti    0:07:56+00:02:4  7:56
 7 Viesturs Veits          Sigulda       0:09:08+00:03:5  9:08
 8 Kristaps Bruners        Sigulda       0:11:53+00:06:3 11:53

---------------------------------------------------------------
Created with OEvent
04.03.2006 14:55:34



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Web cepējs: Fresh 2004

Top.LV


Google+